Гарантії

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (5 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Гарантії від компанії Visaglobal

Філософія і цінності нашої компанії гарантують якість надання послуг візової підтримки для кожного клієнта. Звернувшись в нашу компанію, ви можете бути впевнені в наступному:

 • Уважне вивчення обставин кожного клієнта. Наші фахівці повністю зануряться в вашу ситуацію і розроблять чіткий план дій. Ми чесно оцінимо і озвучимо ваші шанси на отримання візи.
 • Розробка індивідуальної стратегії для отримання візи. У нас немає готових схем, які ми бездумно використовуємо для всіх клієнтів. З кожним заявником на візу проводяться консультації для визначення індивідуального алгоритму, який буде мати максимальний успіх.
 • Досвід наших співробітників. Наші консультанти неодноразово самі зверталися за візами і за час роботи в компанії допомогли оформити візи сотням клієнтів. Ми стежимо за всіма візовими змінами, тому володіємо найактуальнішою інформацією.
 • Ваші персональні дані повністю захищені. Кожна людина має право на приватність. Серед наших клієнтів є і публічні люди. Ми піклуємося про конфіденційність інформації, якою діляться з нами клієнти і використовуємо її тільки для отримання візи.
 • Ми гарантуємо 100% правильність підготовки всіх необхідних документів. Наші фахівці гарантовано підготують всі документи коректно і таким чином, як того вимагають посольства і консульства.
 • Дотримання термінів. У нашій роботі ми чітко дотримуємося обумовлених термінів. Але ми також розуміємо, що бувають випадки, коли віза потрібна “на вчора”. Наші менеджери зроблять все можливе для подачі документів в максимально стислі терміни. У деяких екстрених випадках можлива подача заяви на прискорений розгляд.
 • Робота без підроблених документів. У нашій роботі ми ніколи не надаємо клієнтам фальшиві документи. Завжди краще пояснити, чому у вас немає того чи іншого документа, ніж надавати фіктивні папери. Це грубе порушення, яке може призвести до постійної відмови у видачі візи.

Замовлення зворотнього дзвінка

  Оформити заявку

    Додати відгук