Візи в Канаду

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 331 оценок, среднее: 4,48 из 5)
Loading...

Візи в Канаду в 2024

Контакти: +38 (097) 656-13-37, +38 (095) 656-13-37, +38 (093) 656-13-37 info@visaglobal.com.ua

Віза Тип візи Ціна
Туристична, гостьова V-1 300
Гостьова до близьких родичів V-1 300
Ділова, бізнес-віза B-1 300
Віза для дитини V-1 300
Супер віза * PG-1 500
Студентська віза S-1 350

*Окремо оплачується консульський збір та переклад документів на англійську мову (ліцензійний переклад)

Що входить до вартості наших послуг?

 • Оцінка шансів на отримання візи
 • Допомога у виборі типу візи
 • Підготовка та консультація щодо пакету документів
 • Визначення успішної стратегії подачі
 • Оплата консульського збору
 • Оплата збору за біометрію
 • Заповнення візових анкет
 • Призначення зручної дати візиту до візового центру
 • Відстеження статусу кейсу у посольстві
 • Здійснення зв’язку з аплікантом та посольством у разі запиту додаткової інформації від посольства
 • Консультація з відправлення та отримання паспорта з візою

Бажаєте оформити візу в Канаду?

Спокійна гірська Канада щороку приваблює безліч мандрівників. Проте далеко не кожен охочий може перетнути кордони цієї країни. Канадська віза вважається однією з найскладніших у отриманні поряд із візою до США. Канада стабільно входить у трійку країн із найвищим рівнем життя, тому консули за умовчанням із підозрою ставляться до всіх заявників. Понад те, оформлення вимагає безлічі документів і кілька супровідних анкет. Зазвичай люди просто плутаються в потоці інформації, і через через допущені невідповідності отримують відмову.

Щоб застрахувати себе від помилок, можна звернутися за допомогою до візової агенції, основа спеціалізації якої — оформлення важких віз. Професіонали VisaGlobal візьмуть на себе все оформлення візи в Канаду, починаючи від визначення списку необхідних документів, їх перекладу та анкет до детальної консультації з усіх питань, що виникають у Вас. Такий вибір збереже Ваш час, гроші та нерви, при цьому Ви гарантовано виключите відмову через неправильне визначення типу візи, визначення списку документів або неправильне заповнення анкет та отримайте свою довгоочікувану візу до Канади.

Як виглядає віза в Канаду і яка інформація на ній вказана?

Пример визы в Канаду 2019

Як не отримати відмову?

Щорічно тисячі людей отримують відмову у візі до Канади. Найпоширеніші причини: невідповідності чи помилки у документах та перекладах, неправильно підібрана категорія візи, сумнівна мета поїздки, недостатні кошти на покриття вартості проживання у Канаді. Іноді буває важко сказати, що мотивувало консула відмовити у візі до Канади. Їхні рішення цілком можуть вибудовуватися суб’єктивно, наприклад, їм може здатися, що у Вас недостатньо міцні зв’язки з батьківщиною.

Така пристрасть до питань, на жаль, не рідкість, і не кожен знайде ідеальний профіль мандрівника. Доручивши свою проблему компанії, Ви застрахуєте себе від можливих негараздів і отримаєте візу в Канаду за будь-яких життєвих обставин. За нашими плечима тисячі вдячних відгуків від абсолютно різних людей, і ми зробимо все, щоб ви опинилися серед них.

Візовий Центр Канади у Києві чи Львові: як оформити візу українцю

Громадяни України оформлюють візу до Канади у посольстві своєї країни. Прийомом документів, допомогою в оформленні та видачею віз займається Візовий Центр Канади у Києві та Львові. У стінах центру вирішуються всі візові питання, у тому числі робляться фотографії та знімаються відбитки пальців на біометрію. Максимально віза до Канади для українців оформляється терміном на 10 років, але може бути оформлена і на термін передбачуваної поїздки, і на 6 місяців. Перебувати на території Канади можна до 6 місяців за одну подорож.

У якому регіоні України Ви б не знаходилися, компанія VisaGlobal завжди готова допомогти Вам в оформленні Вашою візою. Ми допомагаємо громадянам України отримати візу до Канади легко та безпроблемно, при цьому з мінімальними витратами.

Шанси на отримання візи у Канаду

Оформлення з Visaglobal: 82%
Самостійно: 29%

Який тип візи у Канаду вибрати?

Візи до Канади поділяються на імміграційні та не імміграційні. Якщо Ви хочете відвідувати Канаду лише зрідка, Вам слід оформити потрібну неімміграційну візу. Щоб вибрати правильно, спочатку потрібно чітко визначитися з метою Вашої подорожі. Поставтеся до вибору серйозно, тому що неправильний вибір категорії візи зі стовідсотковою ймовірністю позбавить Вас будь-якого шансу на візу до Канади. VisaGlobal допоможе та проконсультує вас в оформленні всіх віз, представлених нижче.

Тип візи у Канаду Призначення візи у Канаду.
Туристична Для подорожей у межах Канади. Зазвичай консульство видає такі візи на термін поїздки, але у будь-якому разі все залежить від рішення офіцера.
Сімейна Для візиту до родичів, які мешкають у Канаді. Такі візи зазвичай видаються на тривалий термін. У цьому випадку вам потрібно отримати письмове запрошення від родичів.
Супервіза Різновид сімейної візи, з якою батьки можуть відвідати дітей та онуків у Канаді. Супервіза дає право переьбувати на території країни 2 роки поспіль.
Студентська Для довгострокового навчання у країні. З цієї візи можна навчатися не тільки в університетах, а й у школах та коледжах, а також проходити навчання на курсах.
Ділова Для обміну досвідом, професійного навчання та ділових переговорів. Варто зазначити, що віза не призначена для ведення бізнесу чи працевлаштування.
Дитяча Оформляється для неповнолітніх. За цією візою діти можуть відправитися в тур або відвідати родичів.

Які документи збирати на візу у Канаду?

Коли Ви визначилися з візою до Канади, час зайнятися збиранням документів. Співбесіди при отриманні візи до Канади не проводиться, тому консул приділяє документам найбільшу увагу. Повний список документів для всіх видів віз до Канади надає Візовий Цкетр Канади у Києві чи Львові. Тут можна ознайомитися з основним списком документів, які будуть потрібні кожному заявнику:

 • Поточний закордонний паспорт;
 • Старі закордонні паспорти видані за останні 10 років;
 • Електронне фото;
 • Повна копія українського паспорта або ID-паспорта з випискою;
 • Довідка з місця роботи з окладом за 6 місяців або пенсійного фонду з пенсією за 6 місяців;
 • Витяг з банку з доходами за 6 місяців;
 • Свідоцтво про шлюб та народження дітей;

Усі документи необхідно надати також і в англійському варіанті. Не забудьте про вартість консульського збору, коли надсилатимете документи.

Разом із документами на сайті посольства потрібно заповнити кілька анкет. Це головна анкета IMM 5257E, анкета про документи IMM 5484, що подаються, анкета з питаннями про членів сім’ї IMM 5707 і додаткова анкета IMM 5257B1 яку повинні мати при собі всі повнолітні особи. Існують також додаткові анкети для певних видів віз, про які можна прочитати на офіційному сайті міністерства закордонних справ Канади.

З 31 липня 2018 року було оголошено про нові вимоги до українців: наразі всім громадянам України необхідно здавати біометрію для отримання візи до Канади. Біометричні дані здаються у Візовому Центрі Канади у Києві чи Львові. Запрошення надходить зазвичай протягом кількох днів після подання документів.

Ми допоможемо Вам не заплутатися у списках документів та питаннях анкет. Разом з цим ми надамо вам якісні перекази всіх необхідних документів. Будьте впевнені, відточена роками техніка наших співробітників не допускає жодних помилок у процесі підготовки документів.

Як отримати візу у Канаду у чистий паспорт?

Зазвичай Канаду не обирають першою країною для візиту, тому візові офіцери очікують побачити у закордонному паспорті хоча б кілька проставлених віз. Але якщо паспорт порожній, це також не є проблемою. Ви можете переконати консула, що не маєте наміру надовго залишатися в Канаді, іншими методами. Ви можете наголосити на сім’ї, яка залишається на Вас чекати, постійну роботу, бізнес і будь-який інший доказ міцності Ваших зв’язків з батьківщиною. Чим більше набереться таких пунктів, тим ймовірніше отримати візу до Канади. Якщо у Вас є старий закордонний паспорт з візами, він Вам знадобиться. У такому разі проблему чистого паспорта буде повністю вирішено.

VisaGlobal може провести аналіз Вашої ситуації та визначити ймовірність отримання візи до Канади. Разом з цим ми виділимо Ваші сильні сторони та підкажемо, як їх грамотно задіяти. Для нас немає складних випадків — ми завжди виконуємо свою роботу якісно.

Збори та терміни оформлення

Насамперед варто подумати про оплату консульського збору вартістю 100 CAD. Сума надсилається переказом банківської картки або оплачується одразу ж у Візовому Центрі. Біометрія також має свою вартість: посольству Канади переводиться сума 85 CAD. Послуги Візового Центру Канади в 2022 році коштують 39,88 CAD, при цьому ви можете замовити додаткові платні послуги.

Примітка: якщо Вам необхідно здавати біометрію, збір 85 CAD покриває також сервісний збір Візового Центру.

Консульство розглядає заявки у середньому від 7 до 15 днів. У разі схвалення, Ваш паспорт з візою повернуть протягом 2-5 днів. Таким чином, подавати документи варто за місяць до передбачуваної поїздки.

Залишіть заявку на оформлення візи уКанаду.

  Ми допоможемо з оформленням візи у Канаду.

  Якщо Вам потрібні гарантії, ми завжди готові взятися за оформлення візи для Вас. Співробітники VisaGlobal індивідуально підходять для кожної історії клієнта. Це дає нам можливість у рази підвищити ймовірність схвалення Вашої візи до Канади, незважаючи на візову історію або життєві обставини. Яка б у Вас ситуація не склалася, ми завжди знайдемо точку опори та разом досягнемо отримання візи до Канади. Нам важлива співпраця з клієнтом — ми поінформуватимемо вас про кожен етап отримання візи до Канади і з радістю відповімо на всі ваші запитання.

  За роки нашої роботи ми зустріли:

  • Досвідчених мандрівників та тих, хто тільки починає свій шлях;
  • Поціновувачів канадської культури та гірських пейзажів;
  • Професіоналів та бізнесменів, які прагнуть налагодити міжнародні контакти;
  • Учнів та студентів різного віку;
  • Учасників міжнародних змагань та турнірів;
  • Любителів екстремальних розваг.

  Наша компанія – це доступні ціни, гори досвіду та тисячі задоволених клієнтів. Будьте певні, з нами Ваше отримання візи до Канади пройде максимально комфортно та гладко. Разом ми обов’язково досягнемо отримання очікуваного квитка до Канади.

  Залишити коментар

  Складність візи в Канаду

  8/10
  Дуже складна
  Оформлення візи займе близько 14 днів
  Чому?
  • Віза видається на термін до 10 років громадянам України
  • Немає особистої співбесіди у посольстві
  • Документи на візу можна подавати онлайн
  • Період розгляду заяви складає від 5 робочих днів
  • Високий відсоток відмов, оскільки Канада проводить жорстку візову політику
  • Необхідність здавати біометричні дані у візовому центрі
  • Документи потрібно перекладати на англійську мову
  • Надавати необхідний повний пакет документів
  • Візові офіцери рішення приймають суб'єктивно та не завжди справедливо

  Замовлення зворотнього дзвінка

   Оформити заявку

     Додати відгук