Візи в Австралію

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 780 оценок, среднее: 4,67 из 5)
Loading...

Візи в Австралію

Контакти: +38 (097) 656-13-37, +38 (095) 656-13-37, +38 (093) 656-13-37 info@visaglobal.com.ua

Віза Вартість
Туристична, гостьова 300
Гостьова до близьких родичів 300
Ділова, бізнес-віза 300
Віза для дитини 300
Студентська віза 350
Віза моряка 150€
Транзитна віза 150€

*Окремо оплачується консульський збір та переклад документів на англійську мову (ліцензійний переклад)

Що входить до вартості наших послуг?

 • Оцінка шансів на отримання візи
 • Визначення необхідного списку документів
 • Оплата консульського збору
 • Заповнення візових анкет
 • Відстеження статусу кейсу у посольстві
 • Здійснення зв’язку з аплікантом та посольством у разі запиту додаткової інформації від посольства

Всі ми хоч раз у житті хотіли відвідати Австралію, побачити на власні очі, що ж насправді відбувається в цій загадковій «країні навпаки». Люди, які наважуються здійснити свою мрію, з подивом виявляють, що оформлення візи до Австралії — не таке вже й просте заняття. Хоча процес отримання візи не виділяється нічим особливим, за кількістю відмов вона може позмагатися навіть з англійською візою. Серйозна візова політика дуже суворо ставиться до будь-яких помилок і неточностей, причому вердикт консулів може бути не завжди об’єктивний. Фактично, в рамках анкети та документації вам потрібно переконати консульство, що ви не збираєтеся затримуватися в Австралії на термін більше, ніж потрібно.

Якщо до візи в Австралію у вас не було такого досвіду, приготуйтеся пройти довгий і складний шлях. Вам доведеться самостійно розібратися з документацією та суперечливими джерелами, а головне — мати високий рівень англійської, щоб точно зрозуміти заплутані питання анкети. Якщо ви не впевнені у своїх шансах, краще довірити справу людям, котрі не перший рік займаються важкими візами. VisaGlobal заощадить ваші сили та час, професійно проконсультує з будь-якого питання та самостійно займеться всіма обтяжливими моментами. Наша компанія підходить до всіх випадків індивідуально, що максимально підвищує шанси наших клієнтів на схвалення.

Які часті причини відмов?

Причина відмови може бути в кожному з етапів. По-перше, приділіть увагу вашій меті поїздки: неправильно підібраний вид візи до Австралії призводить до відмови у 100% випадків. Документи варто не лише звіряти з офіційними списками, а й надавати достатньо доказів ваших неімміграційних намірів: рекомендації, паспорти із візами, запрошення від близьких. Окремо варто виділити анкету: питання в ній можуть повторюватися і перекручуватись, а додаткова складність у тому, що вона надана лише англійською мовою. Непідготовленій людині буває важко оформити візу відповідно до всіх вимог, саме тому ми пропонуємо свою професійну допомогу всім бажаючим відкрити заповітну візу до Австралії.

Як українцям отримати візу в Австралію?

Хоча у Києві є австралійське посольство, воно не надає допомоги у питаннях отримання візи в Австралію. Українці можуть отримати візу дистанційно, звернувшись до лондонського посольства, Australian High Commission. До 2013 року звичним способом було здійснення поштового пересилання, але зараз набагато зручніше та дешевше оформити візу до Австралії в онлайн-режимі на офіційному сайті посольства. У такому випадку заповнюється електронна анкета, а документи у сканованому вигляді завантажуються на створений профіль. Віза до Австралії для українців оформляється на строк від 3 місяців до 1 року, що залежить від остаточного рішення комісії.

Як виглядає віза в Австралію?

Виза в Австралию

Який тип візи в Австралію вибрати?

Визначення мети відвідин країни — перший і найважливіший етап, від якого залежить ваші подальші дії. Обачливий вибір нівелює всі кінцеві зусилля, тому перш за все добре проаналізуйте мету вашої поїздки. Всі типи віз в Австралію діляться на дві основні категорії: імміграційні та неімміграційні. Вартість консульського збору кожної візи буде своя. VisaGlobal може проконсультувати вас з усіх неімміграційних віз, наведених нижче.

Тип візи в Австралію Призначення візи в Австралію.
Туристична Для нетривалого відпочинку на території Австралії.
Гостьова Для поїздки до близьких родичів, які мешкають в Австралії. Потрібен запрошення від близьких.
Ділова Бізнес-переговори, конференції, обмін професійним досвідом. Однак займатися роботою та продажем за цією візою не можна.
Студентська Довгострокове навчання у країні. Навчатися можна скрізь: в університетах, школах, училищах, навіть проходити спеціальні курси.
Дитяча Видається неповнолітнім як туристична або гостьова віза. Нею можна подорожувати без супроводу, але для цього потрібен дозвіл батьків або опікунів.

Які документи потрібні на візу в Австралію?

Перелік документів об’ємний і залежить від виду візи до Австралії. Оскільки співбесіди при отриманні візи в Австралію не проводиться, документи тут мають першорядне значення. Списки можуть змінюватися, тому детальну інформацію про документи краще уточнювати на офіційному сайті посольства або у компанії, якій ви довірили оформлення візи. Окрім анкети, з основних документів вам знадобляться:

 • Закордонний паспорт з копіями всіх сторінок;
 • Підтвердження особистості (свідоцтва про народження, шлюб, розлучення, народження дітей);
 • Одна фотографія 3,5 х 4,5 см;
 • Інформація про доходи (рахунок у банку, щомісячний дохід);
 • Копія документів про нерухоме майно;

До всіх документів повинні додаватися якісні ліцензійні переклади англійською. Виняток із цього списку становить лише закордонний паспорт. Пам’ятайте, що перед поданням документів слід подбати про оплату консульського збору, про який написано нижче. Ви можете у будь-який час зв’язатися з нами та отримати індивідуальну допомогу у зборі паперів для візи до Австралії.

Як отримати візу в Австралію з чистим паспортом?

Отримати візу до Австралії з порожнім закордонним паспортом цілком реально. Для цього вам потрібно довести, що у вас є стабільний заробіток, достатні заощадження, щоб покрити вартість проживання в країні, та міцне коріння на батьківщині. Можливо, у вас є старий паспорт, тоді ви можете надати його копії разом з новим паспортом. Якщо ви сумніваєтеся у своїх можливостях, ми можемо безкоштовно проаналізувати ваші сильні сторони, які стануть вашою опорою у процесі отримання візи в Австралію.

Залишіть заявку на оформлення візи в Австралію

  Віза в Австралію: ціна, терміни та терміновість

  Оформлення візи в Австралію потрібно розпочинати за два місяці до передбачуваної поїздки. Консульство розглядає заявки у період від 2 тижнів до 4 місяців.

  Якщо віза в Австралію вам потрібна терміново, переконайтеся, що у вас є для цього вагома причина. Це може бути хвороба родича, похорон, діловий чи культурний захід, початок навчання в країні або будь-яка інша причина, суворо обмежена за часом. При оформленні термінової візи консульство орієнтуватиметься на вказані терміни.

  Робота над документами не розпочнеться, доки ви не сплатите консульський збір. 2024 року вартість його становить від 192 австралійських доларів. Прийняття оплати відбувається через картки Visa, MasterCard, JCB, American Express та Diners Club.

  Чому саме наша компанія?

  Якщо ви вирішили звернутися за допомогою до VisaGlobal, будьте впевнені, що австралійська віза вже у ваших руках. Ми розглянемо вашу справу в індивідуальному порядку, виділимо точки опори, зберемо переконливий пакет документів і зробимо все, щоб консульство схвалило вашу візу в Австралію. За весь наш довгий шлях ми зустрічали затятих мандрівників, поціновувачів Австралії, бізнесменів та молодих студентів — українців із абсолютно різними цілями. З нашою допомогою кожен із них домагався бажаного, а хтось навіть став постійним клієнтом. Для нас важливо надати грамотну підтримку та задіяти весь наш досвід та знання, щоб зробити вас щасливим володарем австралійської візи.

  Залишити коментар

  Складність візи в Австралію

  8/10
  Неймовірно складна
  Оформлення візи займе близько 35 днів
  Чому?
  • Віза видається терміном від 3 місяців громадянам України
  • Немає особистої співбесіди у посольстві
  • Документи на візу можна подавати онлайн
  • Тривалі терміни очікування рішення (від 20 днів)
  • Високий відсоток відмов, оскільки Канада проводить жорстку візову політику
  • Документи потрібно перекладати на англійську мову
  • Надавати необхідний повний пакет документів
  • Візові офіцери рішення приймають суб'єктивно та не завжди справедливо

  Замовлення зворотнього дзвінка

   Оформити заявку

     Додати відгук