Візи у Британію

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 922 оценок, среднее: 4,80 из 5)
Loading...

Візи в Англію

Контакти: +38 (097) 656-13-37, +38 (095) 656-13-37, +38 (093) 656-13-37 info@visaglobal.com.ua

Віза Тип візи Вартість
Туристична C-VISIT 300
Гостьова до близьких родичів C-VISIT-FAMILY 300
Ділова, бізнес-віза C-VISIT-BUSINESS 300
Віза для дитини C-VISIT-CHILD 300
Студентська віза C-VISIT-STUDENT 350
Віза для далекобійників C-VISIT 300

*Окремо оплачується консульський збір, додаткові послуги візового центру та переклад документів на англійську мову (ліцензійний переклад)

Що входить у вартість наших послуг?

 • Оцінка шансів на отримання візи
 • Допомога у виборі типу візи
 • Підготовка та консультація щодо пакету документів
 • Визначення успішної стратегії подачі
 • Оплата всіх необхідних зборів
 • Заповнення візової анкети
 • Призначення зручної дати візиту до візового центру
 • Відстеження статусу кейсу у посольстві
 • Здійснення зв’язку з аплікантом та посольством у разі запиту додаткової інформації від посольства

Думаєте над візою до Британії?

Північна Ірландія, Шотландія, Англія й Уельс – ось список країн, які ви можете відвідати з однієї лише візою до Британії. Однак ця віза, безперечно, одна з найскладніших в оформленні. Консульські офіцери дуже вимогливі до всіх аплікантів без вийнятку і будь-яка ваша помилка може призвести до відмови. Часто буває, що через недосвідченість або завантаженість людини, вона пропускає єдиний документ, і потім через кілька болісних днів очікування отримує безповоротний відмову. Упереджений консул може не повірити, що ви залишите Бритаію просто тому, що ваша історія для нього виглядає непереконливо.

Якщо ви не хочете розбиратися з усіма вимогами і тонкощами, VisaGlobal завжди тут, щоб зайнятися допомогою і підготовкою в зверненні за вашою візою до Британії. Команда наших професіоналів проведе вас по всіх етапах, займеться оформленням перекладів, визначить чіткий перелік документів і надасть консультацію по всіх питаннях щовиникнуть у вас за доступною ціною. Ми раді поділитись своїми знаннями і показати, як застосувати їх на ділі, щоб під час наступної поїздки ви були більш впевнені в собі і в наших послугах. Тут ви можете ознайомитися з основними моментами оформлення візи в Англію і знайти цікаву для вас інформацію. Якщо у вас виникнуть детальні питання, ви завжди можете зв’язатися з нами будь-яким зручним для вас способом.

Хто оримує відмову найчастіше?

Щорічно Англія відмовляє тисячам бажаючим на отримання візи до цієї країни. Уважні офіцери дуже ретельно перевіряють документи і анкети, вимагаючи безпомилкового виконання всіх інструкцій і оплати зборів за розгляд справи. Є кілька помилок, яким ви легко можете запобігти, якщо підійдете до питання уважно.

 • Перша – невірно обраний тип візи. Якщо ви не до кінця визначилися з метою поїздки або переплутали схожі за призначенням категорії візи, то отримаєте відмову незважаючи на загальну бездоганність оформлення.
 • Друга – проблеми з документами. Ви можете недоглядіти і випустити з виду будь-який важливий документ або відправити документи з неповним перекладом, а то і без нього зовсім.
 • Третя – неточності у анкеті. Не варто ні прикрашати, ні замовчувати інформацію – коли посольство про це дізнається, буде вже занадто пізно що-небудь міняти.

Наступні проблеми залежать від вас в меншій мірі. Це стосується суб’єктивного підходу консулів при видачі візи в Англію, їх погляду на вашу історію. Перш за все варто знати, що в кожному заявника вони бачать потенційного незаконного мігранта. Відповідно, їх потрібно переконати, що вам є за чим повертатися на батьківщину. В отриманні візи до Британії допоможуть документи про склад сім’ї, записаному на вас майні та довідки про роботи. Попередні візи також відіграють важливу роль – якщо ви багато і безпроблемно подорожували, значить, і в Британії навряд чи надовго залишитеся.

Віза до Британії для українців

Хоча Європа дала українцям зсогу на безвізовий в’їзд за біометричними паспортами, Англія досі потребує наявності візи. Для оформлення візи в Україні існує візовий центр Британії в Києві. Він займається консультацією по візам в Британію, збирає всі необхідні дані і перенаправляє їх в Посольство Великобританії в Варшаві на перевірку, звідки ви і чекаєте рішення. У разі якщо ви довірите свою справу VisaGlobal, ми підготуємо і відправимо всі документи за вас, а також будемо відстежувати хід подій і разом з вами очікувати рішення по візі в Британію. При цьому, вам необхідно буде один раз з’явитися особисто до Візового Центру для здачі біометричних даних і фото.

Віза до Великобританії для українців оформляється короткостроково, на півроку, і довгостроково – на 2, 5 або навіть 10 років. Щоб претендувати на довгострокову візу до Великобританії, вам потрібна вагома причина, що вимагає повернення в країну: це можуть бути бізнес-зв’язки з британськими партнерами, проходження мовних курсів або пристрасть до подорожей.

Залиште заявку на оформлення візи до Британії

  Який тип візи вибрати?

  З визначення візи в Англію починається подорож і саме від нього залежить, що саме вам доведеться збирати і доводити, щоб отримати Британську візу в свій закордонний паспорт. Нагадаємо, що підходити до вибору потрібно серйозно, тому що невідповідність на початковому етапі помітити найскладніше, а відмова чекати себе не змусить. Категорії віз до Британії діляться на імміграційні та неімміграційні. Якщо вам потрібна можливість відвідувати Британію тимчасово, зверніть увагу на другу категорію. VisaGlobal з радістю проконсультує вас по будь-якій неімміграційній візі до Британії, представленої в таблиці нижче.

  Типи віз в Британію Призначення візи в Британію
  Туристична Ця британська віза дозволяє знаходитися в країні на нетривалий термін, в основному для відпочинку.
  Гостьова Дає право відвідувати близьких: батьків, братів, сестер та інших родичів.
  Ділова З цією візою їздять не тільки на бізнес-співбесіди, але й для обміну досвідом, і підвищення кваліфікації.
  Для навчання З вфзою для навчальння можна пройти довгострокові мовні курси, але вона не надає можливість навчання в школі або університеті.
  Дитяча Цією візою можна користуватися з різними цілями. Однак при оформленні потрібно вказувати, буде неповнолітній подорожувати один або з конкретним супроводом.
  Віза відвідувача Експериментальна віза, що з’явилася нещодавно. Може об’єднати кілька віз в одну, так що спектр ваших можливостей в країні багато разів розширюється.

  Які документи будуть потрібні для оформлення візи в Анлію.

  Віза в Англію для українців вимагає безлічі різноманітних документів, які залежать від конкретного типу візи. У більшості випадків вам крім своїх документів і анкет обов’язково знадобиться запрошення від організації або людини, до якої ви їдете. Якщо ви їдете не на свої кошти, тоді при собі потрібно спонсорський лист, де спонсор підтверджує покриття всієї вартості поїздки і перебування в країні, а також дає інформацію про себе. Всі документи повинні перевести професійні перекладачі. Тут надано базовий список документів, які знадобляться кожному мандрівникові:

  • Старий та новий закордонні паспорти;
  • Анкета про ваших родияів;
  • Підтвердження сплати візового збору;
  • Запис до візового центру;
  • Інформація про роботу або дохід;
  • Банківська виписка;
  • Інформація про ваше майно;
  • Свідоцтво про реєстрацію шлюбу, свідоцтво про народження дитини (дітей).

  Всі документи потрібно відсканувати і відвантажити у вашому акаунті на сайті візового центру. З 2018 року зареєструватися можна тільки на новому порталі. Там ви знайдете електронну анкету і завантажити скани всіх потрібних документів. Однак отримати візу в Англію повністю дистанційно не вийде – вам потрібно відвідати візовий центр для здачі біометричних даних. Запис на біометрії відбувається на офіційному сайті візового центру Британії в Україні.

  Чи можна отримати візу в Англію в чистий паспорт?

  Офіцери посольства будуть дивитися вашу історію поїздок в закордонному паспорті, щоб зрозуміти, наскільки ви надійні в фінансовому плані і в плані подорожей. Але якщо у вас до цього не було візових поїздок, в цьому також немає нічого страшного. Найпростіше надати старі паспорти, в яких є візи ваших давніх поїздок. Якщо і їх немає, тоді вам потрібно буде зробити натиск на інші параметри, які доводять, що ви збираєтеся повернутися на батьківщину. Це може бути інформація про сім’ю, нерухомість та інше цінне майно, роботу або бізнес, навчання в університеті – все, що вплинуло б на позитивне рішення консула.

  Терміни, терміновість і збори

  Консульський збір сплачується за роботу британського посольства над вашими документами і анкетами. Його вартість залежить від терміну візи до Британії, який ви вказуєте при заповненні інформаційних бланків на сайті. Вартість візового збору сплачується за допомогою банківської карти. На січень 2024 року ціни на візовий збір такі:

  • Віза в Англію на 6 місяців — 95£
  • Віза в Англію на 2 роки — 361£
  • Віза в Англію на 5 років — 655£
  • Віза в Англію на 10 років — 822£

  Візові офіцери розглядають заявку досить довго, в межах 15 робочих днів після здачі біометрії. Чим довший термін дії вашої візи до Британії, тим вища ціна.

  Якщо віза до Британії вам потрібна терміново, посольство може скоротити час розгляду до 5 робочих днів після здачі біометрії, однак за це доведеться доплатити 220£. На терміновість можна претендувати по туристичній, гостьовій, студентській та бізнес візах, а також по візам Tier 2 і Tier 5.

  Ми оформимо візу до Британії для вас

  Ви можете легко застрахувати себе від непотрібних помилок, звернувшись за допомогою до VisaGlobal. Наша компанія складається з професіоналів своєї справи, які не перший рік працюють з різними випадками. Якщо вам потрібна візова підтримка, відповіді на запитання та індивідуальний підхід на всіх етапах – ми завжди поряд, щоб вам допомогти. Всі наші клієнти дуже важливі для нас, в першу чергу тому, що нам подобається допомагати і бачити вашу подяку, коли ви отримуєте свою омріяну візу до Британії. За роки роботи ми допомогли українцям:

  • Подорожуючим усіх вікових категорій;
  • Фанатам британської культури;
  • Спортсмена та спортивним вболівальникам;
  • Діловим людям та проіесіоналам своєї справи, бажаючим обмінятися досвідом;
  • Молодим та дорослим, які прагнуть отримати нові знання.

  Перед укладенням договору ми завжди оцінюємо ваші шанси на візу до Британії, виділяємо ваші сильні сторони і підказуємо, як можна буде їх використовувати. Всі копіткі моменти ми обов’язково беремо на себе, в тому числі якісний переклад всіх супутніх документів. Наша робота спирається на гарантію і чесність: ми ніколи не станемо вас дискредитувати, підставляючи фальшиві документи або вдаючись до інших обманних способів. Ми впевнені, що в будь-якій ситуації є вихід, і ви самі можете в цьому переконатися, довірившись сервісу VisaGlobal.

  Залишити коментар

  Складність візи в Великобританію

  8/10
  Дуже складна
  Оформлення візи займе приблизно 25 днів
  Чому?
  • Віза видається терміном від 6 місяців громадянам України
  • Немає особистої співбесіди у посольстві
  • Можливо пришвидшити термін розгляду за додаткову оплату
  • Тривалий термін очікування рішення (від 15 робочих днів)
  • Особиста подача документів у візовому центрі в Києві
  • Документи потрібно перекладати на англійську мову
  • Надавати необхідно повний пакет документів
  • Візові офіцери рішення приймають суб'єктивно та не завжди справедливо

  Замовлення зворотнього дзвінка

   Оформити заявку

     Додати відгук