Візи в США

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 182 оценок, среднее: 4,58 из 5)
Loading...

Візи в Америку

Віза Тип візи Ціна
Конс. збір
Туристична, гостьова, ділова B1/B2 250 185$
Віза для дитини до 16 років B1/B2 150 185$
Повторна видача візи * B1/B2
C1/D
150 185$
Віза для членів екіпажа (віза моряка)

C1/D

250 185$
Студентська віза F-1 800 185$
Віза нареченої/нареченого K-1 1400 265$
Віза інвестора E-2 10 000 315$
Робоча віза для спеціалістів H-1B от 7000€
205$
Робоча віза (релокація всередині компанії) * L-1 от 8000€ 205$
Віза для осіб з видатними здібностями O-1 от 8000€ 205$
Віза для спортсменів P-1 от 7000€ 205$

*Для деяких типів візи окремо сплачуються додаткові державні збори

Що входить у вартість наших послуг?

 • Допомога у виборі типа візи
 • Оцінка шансів на отримання візи
 • Визначення успішної стратегії звернення по візу
 • Обгрунтування тісних зв’язків з країною проживання
 • Оплата консульського збору
 • Заповнення онлайн анкети DS-160
 • Підготовка та консультація по пакету документів
 • Призначення зручної дати співбесіди в посольстві
 • Тренінг по проходженню співбесіди в посольстві
 • Відслідковування та отримання паспорта з посольства

Актуальний статус надання візових послуг в Україні (вересень 2023)

Станом на вересень 2023 року консульські послуги на території України не надаються.

У травні 2022 року американські дипломати повернулися до Києва і було анонсовано, що Посольство США в Києві відновило роботу, проте консульський відділ так і не почав повноцінно працювати.

Починаючи з 13 лютого 2022 року, Посольство США у Києві припинило надавати консульські послуги на території України. Громадяни та резиденти України можуть подавати звернення за візою до США за кордоном.

Календар запису в Посольство США в Києві на візу B1/B2

Календарь записи на визу в посольство США в Киеве
telegram logo
Рекомендуємо підписатися на наш Telegram канал, щоб бути в курсі актуальних новин щодо візи до США та варіантів запису на співбесіду до Посольства/Консульства США в Україні та за кордоном (t.me/visaglobal_us)

Хочете оформити візу в США в 2023 році?

Оформлення візи до США у 2023 році — напружений та витратний процес, при цьому незважаючи на всі необхідні зусилля шанс отримання відмови залишається вкрай високим. За статистикою, оформлення візи до США власними силами закінчується вдало лише у 34% з усіх випадків. Причин для відмови достатньо: слабкі зв’язки з батьківщиною, помилки в документах, найменші підозри консульських офіцерів. Недосвідченій людині важко розібратися у всіх нюансах, тим більше, що остаточне рішення приймається за суб’єктивною оцінкою консулів. При цьому відбір продовжує посилюватися: боротьба з нелегальними іммігрантами з кожним роком зазнає нових змін, які зазвичай тільки посилюють становище.

Якщо ви сумніваєтеся у своїх шансах отримання візи в США, хорошим варіантом буде вдатися до допомоги людей, які не перший рік працюють із складними візами. Співробітників VisaGlobal відрізняє не лише великий стаж та досвід, а й зацікавленість у вирішенні саме вашої проблеми. Ми розглядаємо кожне звернення як нову історію, аналізуємо та виділяємо сильні сторони кожного клієнта. Ваш успіх дійсно важливий для нас, оскільки ми займаємось улюбленою справою. За весь наш довгий шлях ми зустрічали клієнтів з різними цілями та візовим минулим, успішно вирішували нестандартні кейси, досягали схвалення вызи після неодноразових відмов. Завдяки досвіду та особливому підходу команда VisaGlobal змогла підвищити ймовірність отримання американської візи у своїх клієнтів до 80% і не зупиняється на досягнутому.

Як виглядає віза в США а яка інформація на ній вказана?

Як ми можемо допомогти?

Для початку ми умовно-безкоштовно та чесно оцінимо ваші шанси на схвалення візи до США. Вони залежать від певних об’єктивних параметрів, з якими ви можете коротко ознайомитися нижче або докладніше за посиланнями на сайті. Далі ми складаємо алгоритм дій, починаючи від збору документів, запрошень та запевнень та закінчуючи інструктажем з питань, ймовірних саме у вашому випадку. Ви знатимете про кожен наш крок, і будьте впевнені, ми вітаємо вашу зацікавленість, оскільки ступінь вашого розуміння позитивно впливає на успіх отримання візи до Америки в цілому.

Ви можете зв’язатись з нами по телефону, пошті або напряму через офіс в Києві.

Віза в США Україна: статистика для українців

За останні роки статистика відмов щодо України на офіційному сайті держдепартаменту США набула негативних тенденцій. Подібна картина стосується загалом усіх пострадянських країн, оскільки сталося посилення вимог імміграційних служб. У таблиці нижче наведено статистику відмов українцям за 2017–2022 рік. Більшість із них — за туристичною візою B-1/B-2.

Статистика відмов українцям у візі США в 2017 – 2022
Рік 2017 2018 2019 2020 2021 2022
Відмови 34,54% 40,97% 45,06% 43,14% 15,15% 41,27%

ВАЖЛИВО! За офіційною статистикою Держдепартаменту США відсоток відмов у візі громадянам України у 2022 фіскальному році склав 41,27%.

Шанси на схвалення візи в США

Оформлення з Visaglobal: 80%
Самостійно: 34%

В яких країнах може знадобитись американська віза?

Чудово те, що віза до США відкриває своїм власникам ще кілька країн та островів, куди можна вирушити за новими враженнями. Разом з Америкою ви зможете відвідати:

 • Сусідню Мексику, цікаву як заводним стилем життя, а й розкопками древньої цивілізації Майя;
 • Бермудські острови, що залучають повільним ритмом життя та океанічними заходами сонця;
 • Острови Теркс і Кайкос, де дайвери можуть помилуватися найбільшими кораловими рифами у Карибському басейні.

Перебувати тут ви можете стільки ж, скільки й у США — до 180 днів за одну подорож. У цьому ще один плюс отримання візи до Америки, адже вам не доведеться відкривати безліч різноманітних віз. Можна додати лише одне: українцям точно буде куди поїхати.

Перший крок — визначення правильної категорії американської візи

Від типу візи до США залежать усі ваші наступні кроки. Щоб правильно це зробити, варто точно визначитися з метою вашої подорожі до Америки. При цьому пам’ятайте, що віза до Америки оформляється на строк до 10 років, що дає можливість багаторазово відвідувати Сполучені Штати протягом усього терміну дії візи.

Збираєтесь до родичів? Подумайте над гостьовою візою. Бажаєте побачити, чим живе Америка? Тут підійде найпоширеніша туристична віза B-1/B-2. Вирушаєте на тимчасову роботу? Вибирайте потрібний тип робочої американської візи. Якщо ви збираєтеся взяти з собою дитину, врахуйте, що в американській візовій системі вони нарівні з дорослими. Єдина відмінність — діти віком до 14 років звільняються від здачі біометричних даних та інтерв’ю не проходять.

ВАЖЛИВО! Правильне визначення категорії візи в США – це вже половина справи. Підійдіть до цього уважно.

ВАЖЛИВО! Дітям будь-якого віку оформляються такі самі візи в США, як і для дорослих.

Які документи потрібно буде брати у посольство США?

Перелік документів для візи в Америку наводиться на сайті посольства, але незважаючи на це, у заявників виникає безліч питань. Насамперед список документів залежить від типу візи в США та від особистих обставин заявника. Навіть правильно підібраний пакет документів на співбесіді із консулом не гарантує схвалення. Здебільшого документи підтверджують та закріплюють ваші слова на інтерв’ю. Основний список необхідних паперів включає:

 • Закордонний паспорт;
 • Довідку з роботи/місця навчання;
 • Свідоцтво про шлюб та про народження дітей;
 • Витяг з банківського рахунку;
 • Старі закордонні паспорти;
 • Запрошення або повідомлення, що пояснює мету поїздки.

Фотографії в посольстві давно не потрібні, їх завантажують у цифровому форматі під час заповнення анкети. Фото має бути кольоровим, розміром 5 х 5 см. Докладніший список документів знаходиться тут.

Що таке консульський збір?

Перед поданням документів на візу до США потрібно сплатити консульський збір, який стягується за перевірку документації, анкети та заповнення необхідних паперів. Оплата візового збору в Україні відбувається лише готівкою у банку «Райффайзен Банк Аваль». Ціни розрахунку вказані у доларах, але підсумкова вартість оплачується у гривнях за актуальним курсом посольства США. Гроші за сплачений збір не підлягають поверненню незалежно від того, як у вас склалося з візою до Америки. З 17 червня 2023 року ціна консульського збору становить щонайменше 185$. Його вартість залежить від виду американської візи.

Віза в США Київ: що очікує на співбесіді?

Ключова частина отримання візи в Америку — проходження співбесіди в посольстві США в Україні. Інтерв’ю у Києві проводиться українською, англійською або російською. Для деяких категорій віз у США співбесіда може проходити виключно англійською мовою, наприклад студентська або робоча віза. Майте на увазі, що у консульства можуть виникнути питання по документам, якщо форма DS-160 недостатньо точна.

Середня тривалість інтерв’ю 5 хвилин, тому від вас потрібно чітке і швидке реагування. Загалом питання будуть задаватися очікувані, але часом не за темою, що може спантеличити. Їх можна поділити на три категорії:

 • Ваша мета подорожі до країни;
 • Сімейні та професійні обставини;
 • Конкретизація мети вашого візиту.

У випадку, якщо все пройде гладко, вам видадуть блакитний аркуш (інколи білий), що інформує про схвалення візи в США та приблизні терміни отримання паспорту з візою. Якщо у консульського офіцера закралися сумніви, він поверне вам документи одразу після інтерв’ю — це означатиме, що у візі до Америки відмовлено.

ВАЖЛИВО! Ваше завдання – довести за ці п’ять хвилин, що вам можна довіряти. Тому добре проговоріть можливі питання, щоб бути підготовленим та менше хвилюватися.

Чи дійсно настільки важливе питання візової історії?

Закордонний паспорт – це, мабуть, єдиний документ, який може серйозно вплинути на можливість отримати візу до США. Безумовно, хороша та багата історія подорожей позитивно характеризує вас на інтерв’ю. В очах офіцера подібна людина отримує незаперечну перевагу, адже у неї явно є міцне коріння на батьківщині та можливість заплатити за рахунками. Насправді ж достатньо мати у своєму закордонному паспорті дві-три схвалені візи та кілька тривалих поїздок. Але що робити, якщо ваш паспорт є абсолютно чистим?

Офіцери не дуже бажають ставити візу до США на перших аркушах паспорта. Тут варіантів може бути кілька:

 • Надати за наявності свій старий паспорт із усіма візами;
 • Наголосити на важливості: ділова поїздка, навчання за кордоном тощо;
 • Відвідати кілька інших країн, перш ніж оформляти візу до США;
 • Провідати родичів, які тривалий час проживають в Америці;
 • Якщо жоден з варіантів не підходить, наголосити на інші свої сильні сторони.

Будьте впевнені, незалежно від наповненості вашого закордонного паспорта, ми зможемо переконати консулів, спираючись на інші ваші переваги. Безпомилкового заповнення анкети, чітко сформульованої мети та допомоги VisaGlobal буде достатньо, щоб схвалити першу у вашому житті візу до Америки.

Американська віза Київ: коли починати оформлення, щоб встигнути в бажані терміни?

Віза до США видається на 10 років з можливістю перебування на території країни 180 днів поспіль. Для порівняння, у мешканців Білорусі та росії термін візи до Америки складає в середньому 1 та 3 роки відповідно за ту саму вартість візовго збору. Те саме стосується й більшості інших країн, тож українцям незрівнянно пощастило.

Запис на візу до США відбувається відбувається у доволі прийнятні терміни. Зазвичай підготовка до цієї процедури займає не більше двох тижнів, якщо мова йде про туристичну/ділову візц B-1/B-2, однак у зв’язку із завантаженістю та специфікою вимог окремих віз до Америки процес може тривати до 3 місяців. Тому варто зайнятися візою в США якомога раніше, а також заздалегідь дізнатись про терміни безпосередньо у посольстві США в Україні або компанію, яку ви обрали для допомоги в оформленні американської візи.

Чи можу я претендувати на терміновість в оформленні візи у США?

Під час запису на візу до Америки не передбачено жодної плати за терміновість. Однак у разі важких непередбачених обставин можна прискорити отримання візи до Америки. Уважно перевірте, чи ваша ситуація не відноситься до наступних:

 • Стан, що потребує термінової медичної допомоги;
 • Похорон чи організація репатріації тіла близького родича;
 • Несподівана ділова подорож;
 • Участь у програмі обміну чи навчання, якщо учасник не вкладається у нормальні строки.

У разі відповідності пройдіть звичайну процедуру запису, а потім зв’яжіться з кол-центром посольства або надішліть заявку на терміновий запис через особистий профіль у системі ustraveldocs, щоб отримати можливість зробити прискорений запис на співбесіду.

Термін дії візи у США підійшов до кінця, чи можна його продовжити?

Після закінчення 10 років ви можете подати заявку на повторне оформлення візи до Америки за спрощеною схемою. Це означає, що ви не повинні знову проходити інтерв’ю, проте вам, як і раніше, доведеться заповнити анкету і сплатити вартість консульського збору. Така можливість доступна у випадку, якщо з закінчення візи пройшло не менше року, або до кінця терміну залишилося не так багато часу.

Для повторного оформлення візи в США вам знадобиться:

 • Заповнити анкету та роздрукувати підтвердження про її відправлення;
 • Сплатити потрібну вартість візового збору;
 • Відкрити форму продовження візи в Америку на офіційному сайті та дотримуватися інструкцій;
 • Роздрукувати лист, що підтверджує надсилання заяви;
 • Надіслати документи, вказані у листі (включно з фото) через TMM Express до посольства Америки.

Орієнтовно через тиждень ви зможете забрати закордонний паспорт із продовженою візою до США у тому самому поштовому відділенні курєрської служби TMM Express. Можна також замовити платну доставку на адресу вашого проживання або офісу.

ВАЖЛИВО! Правильність заповнення анкети при повторному оформленні все ще серйозно впливає на отримання візи до США. Не варто розслаблятись, підійдіть до заповнення відповідально!

Візова підтримка від Visaglobal

Компанія VisaGlobal з 2015 року допомагає мандрівникам, бізнесменам, працівникам з різних сфер, студентам та всім охочим українцям у оформленні  візи до Америки. Ми, як ніхто інший, розуміємо важливість індивідуального підходу, нешаблонного сприйняття та постійної підтримки на всіх етапах вашого шляху. Ми допоможемо виділити ваші найбільш переконливі сторони, не вдаючись до прикрас та фальсифікацій. Наша репутація зароблена чесністю та гарантованими, підтвердженими практикою результатами, а тому на нас можна покластися.

Відгуки наших клієнтів. Погляньте, що говорять про нас наші клієнти

Володимире, величезне вам дякую за допомогу в отриманні візи. Думаю, нас ви не забудете))) У нас нестандартна ситуація, 2 рази довелося скасовувати співбесіду, один раз за день до неї. Володимир оперативно все зробив, одразу перезаписав на іншу дату. Дуже відповідально підходить до своєї роботи. На співбесіді були всі питання, які ми обговорювали раніше. Зрештою схвалили візи всій родині. Моя порада тим, хто тільки збирається подавати на візи: тільки до Володимира та слухати те, що він радить! Всім удачі!

Галина — оформлена віза в США з метою пологів

Вибирав із кількох компаній, які займаються візовою підтримкою та допомогою в оформленні документів. Зупинився на Visa Global. Спочатку сподобався сам сайт, чіткість та стислість подачі інформації, варіанти послуг, комфортний до сприйняття контент. При первинному телефонному контакті відразу було зрозуміло, що люди знають свою справу — задають правильні питання, відразу ж створюючи «модель» конкретного клієнта і дають попередньо висновок, як можуть розвиватися події далі. Це не компанія, яка бере клієнтів під один гребінець без фільтра, а далі як пощастить. Це важливий фактор! Довелося працювати з Юрієм та Володимиром. Обидва приємні у спілкуванні, все робили вчасно у вказані узгоджені терміни, уточнювали індивідуальні моменти та завжди були на зв’язку, коли у мене виникали нові питання. Однозначно рекомендую звертатися та користуватися послугами Visa Global. Це якісно, швидко, доступно за ціною та головне індивідуальний підхід до справи!!
Віктор – оформлена туристична віза в США

Велика подяка Володимиру та Юрію за професіоналізм та індивідуальний підхід! Сьогодні завдяки нашим спільним зусиллям я отримала візу США і це після двох відмов! Приємно, що ви працюєте не на кількість, а на якість! Ваша допомога та рекомендації – це основа мого успіху! Дякую
Ніяра – оформлена туристична віза до США після 2-х відмов.

Велике дякую команді Visa Global за якісну підтримку та консультації з подачі на візу до США. Завдяки своєму досвіду команда змогла врахувати всі необхідні фактори під час консультування та заповненні анкети. Як результат, на співбесіді мені поставили всього 2 питання, і цього виявилося достатньо для видачі візи! Рекомендую всім, особливо тим, хто подається на візу в США вперше.
Євген – оформлена гостьова віза в США.

Оформити заявку

  Коментарів (2)

  • Avatar

   Іван

   |

   Доброго дня! Скажіть будь ласка, мені дали гостьову візу в США. Що означає примітка на візі «3 weeks in march»? Відповідно до цього я маю перебувати в Америці не більше трьох тижнів? Або я можу якимось чином залишитися на більше? Що це означає?

   Відповісти

   • Avatar

    Юрий

    |

    Іван, доброго дня. Виходячи з наданої вами інформації можна припустити, що вам була видана віза категорії B1 / B2. Хоча максимальний термін дії гостьової візи для громадян України складає десять років, візовий офіцер може прийняти рішення обмежити час безвиїзного перебування і видати візу під конкретну поїздку, яка була заявлена ​​Вами як мета візиту в США. Хочемо звернути увагу, що при в’їзді в Америку співробітники паспортного контролю США встановлять граничний термін перебування в країні.

    Відповісти

  Залишити коментар

  Складність візи в США

  7/10
  достатньо складна
  Оформлення візи займе близько 20-60 днів
  Чому?
  • Віза видається на 10 років громадянам України
  • Документи не потрібно перекладати на англійську мову та нотаріально завіряти
  • Рішення про видачу візи консульський офіцер повідомить під час співбесіди
  • Нетривалі терміни очікування співбесіди (від 3 робочих днів)
  • Складна візова анкета з більш ніж 100 запитаннями
  • Особисте проходження співбесіди з візовим офіцером
  • В 98% випадків підтверджуючі документи в посольстві не дивляться
  • Візові офіцери рішення приймають суб'єктивно та не завжди справедливо

  Відгуки користувачів

  Отзыв о Visaglobal - Виза в США Александр из Коростышева

  Довгий час хвилювався на рахунок того, чи самостійно займатися оформленням своїх документів на візу К1 в США, чи через компанію, яка займається візами) Вирішив звернутися за допомогою до Visaglobal) Після пройденої роботи я не шкодую ні на секунду про звернення до цієї компанії) Володимиру особливо дякую) Його консультація розставила все на свої місця) Зникли хвилювання) З’явилася впевненість та переконаність, що все буде так, як цього хочу я) Завжди швидко виходили зі мною на зв’язок по будь якому питанню)
  На даний момент я знаходжуся в США і готуюся до весілля) Рекомендую)?????

  Оформлена віза нареченого в США

  Читати далі...
  Виза в США VisaGlobal

  Спасибо компании Visa Global, а конкретно сотруднику Юрию, за грамотную и четкую консультацию при заполнении анкеты на получение визы в США, а также доступную и полную информацию о прохождении личного собеседования в посольстве. Несмотря на то, что диалог всегда происходил в телефонном режиме или онлайн, Юрий в любое время суток отвечал на все интересующие нас вопросы, что существенно позволило сэкономить нам средства и время. Желаем агенству процветания и положительной репутации.

  Оформлена туристическая виза в США

  Читати далі...

  Хочется поблагодарить Владимира и Юрия за качественную и взвешенную работу. У нас была сложная ситуация для получения визы. Много родственников в США, часть из которых еще со статусом временного гражданства – не очень хорошая репутация для консульства.

  Ребята очень детально вникли во все подробности, разработали грамотную стратегию нашего собеседования. Поддерживали и отвечали на все вопросы, даже поздней ночью). Визу дали всей семье, за что огромное спасибо ребятам. Есть нюансы, о которых никогда бы не догадался сам. А значит получил бы отказ. Рекомендую

  Оформлена гостевая виза в США

  Читати далі...

  Замовлення зворотнього дзвінка

   Оформити заявку

     Додати відгук