Новини

miami-born-banner

Пологи в США. Анонс нашого нового партнера

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...

Все частіше громадяни України та країн пострадянського простору дивляться в сторону західної медицини. І це не спроста. Адже добре відомо, що передові технології, обладнання та інноваційні методики з’являються та виробляються саме в розвинених країнах Європи і США. В останні роки все більш затребуваною стає така послуга, як пологи в США.

Основні причини народити дитину в Америці:

 1. Високий рівень надання медичних послуг. У США цей показник один з кращих в світі.
 2. Громадянство. Згідно з Конституцією США кожен, хто народився на території США, автоматично є її громадянином.
 3. Перспектива для дитини. При досягненні певного віку для дитини відкривається маса можливостей, серед них: доступна освіта, можливість безвізового в’їзду в більшість країн світу, реальний захист держави і т.д

Для поїздки в США з метою народити дитину необхідно спочатку оформити візу. У цьому питанні наша компанія може надати професійну допомогу. Далі ви можете самостійно шукати клініку або відповідального лікаря, читати про них відгуки на форумах і соціальних мережах, шукати і бронювати житло, займатися купівлею квитків та іншої логістикою. Або ви можете звернутися до нашого партнера по комплексному супроводу пологів в США. Представляємо вашій увазі компанію Miami-Born.

Адреса в Маямі: Turnberry plaza, 2875 NE 191str PH 5 Аventura, FL 33180
Тел: +1 (954) 376-17-84
Сайт: http://miami-born.ru/

Теги: , , ,

Залишити коментар

Останні коментарі

 • Avatar

  Олена

  |

  Добрий день. Хочу перевестись на навчання до США на магістратуру. Спеціальність історія. Які документи потрібно збирати? Ви підберете ВУЗ? Які ціни на ВУЗи? Який рівень англійської потрібен, щоб успішно отримати цю візу?

 • Avatar

  Владимир

  |

  Анна, доброго дня. Для звернення по візу в США після відмови немає жодних термінів, яких обов’язково потрібно дотримуватись. Можна подаватись хоч на наступний день після відмови. Однак, ми рекомендуємо це робити коли ваші обставини суттєво зміняться в кращу сторону. Для комплексної оцінки вашої ситуації необхідно знати більше деталей щодо минулого звернення по візу, актуального статусу родичів в США, діалогу з візовим офіцером у посольстві США, а також необхідно проаналізувати вашу візову анкету DS-160. Ви можете залишити заявку на нашому сайті або зателефонувати нам для індивідуальної консультації.

 • Avatar

  Анна

  |

  Доброго дня. В липні минулого року я подавалась на гостьову візу разом з мамою, так як в США проживає її рідний брат. Отримали відмову. Зараз хочу повторно подаватись. Цікавить які є терміни після відмови, чула що краще почекати рік. Чи це так чи не обов’язково? Ситуація досить складна так як мама пенсіонер, а я не заміжня. Майна немає і робота з мінімальним доходом. Спонсор американська сторона. Чи є шанси в такій ситуації на отримання візи?

 • Avatar

  Юрий

  |

  Іван, доброго дня. Виходячи з наданої вами інформації можна припустити, що вам була видана віза категорії B1 / B2. Хоча максимальний термін дії гостьової візи для громадян України складає десять років, візовий офіцер може прийняти рішення обмежити час безвиїзного перебування і видати візу під конкретну поїздку, яка була заявлена ​​Вами як мета візиту в США. Хочемо звернути увагу, що при в’їзді в Америку співробітники паспортного контролю США встановлять граничний термін перебування в країні.

 • Avatar

  Іван

  |

  Доброго дня! Скажіть будь ласка, мені дали гостьову візу в США. Що означає примітка на візі «3 weeks in march»? Відповідно до цього я маю перебувати в Америці не більше трьох тижнів? Або я можу якимось чином залишитися на більше? Що це означає?

Замовлення зворотнього дзвінка

  Оформити заявку

    Додати відгук