Uniting for Ukraine (U4U) програма для українських біженців в США

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (341 оценок, среднее: 4,45 из 5)
Loading...

Гуманітарний пароль для українців по програмі Uniting for Ukraine

Кількість Наші послуги  Збір Строк оформлення
1 особа 400€ 0$ від 5 днів
2 особи 600€ 0$ від 5 днів
3 особи 900€ 0$ від 5 днів
4 особи 1100€ 0$ від 5 днів
5 осіб 1300€ 0$ від 5 днів

Що входить у вартість послуг?

 • Оцінка шансів на схвалення дозволу на в’їзд в США
 • Консультація спонсора та бенефіціара
 • Заповнення форми I-134
 • Створення особистих профілів на сайті міграційної служби США
 • Аналіз документів спонсора та їх оптимізація
 • Підтвердження біографічних даних бенефіціара
 • Отримання дозволу на в’їзд в США (Travel Authorization)
 • Інформування щодо перетину кордону США та отримання гуманітарного пароля

Що таке програма Єднання заради України (U4U)?

У зв’язку з повномасштабною війною Росії проти України, США започаткували програму Uniting for Ukraine (U4U) для українських біженців та їх сімей з 21 квітня 2022 року. Програма є спрощеною схемою для отримання українцями гуманітарного паролю. Бенефіціару надається право легального перебування в США до 2 років та доступ до ринку праці. Для участі у програмі потрібно мати спонсора у США, який погодиться виступити фінансовим гарантом на весь термін перебування в США.

u4u.jpg

Особливості програми для українців Uniting for Ukraine (U4U)

В квітні 2022 року Джо Байден анонсував спеціальну програму, розраховану на українців. Завдяки уряду США українські біженці мають можливість потрапити на територію Америки за програмою «Єднання заради України» (U4U). Строк перебування в Америці у такому випадку складає 2 роки і біженці мають право офіційно працевлаштуватися.

Правила нової програми притулку для біженців були опубліковани на офіційному сайті імміграційної служби США.

В цій статті ми розглянемо основні положення про оформлення документів по програмі U4U для українців, що шукають прихисток в США через війну.

Хто може приїхати за програмою «Єднання заради України»

Українці, які бажають взяти участь в програмі U4U, повинні заздалегідь потурбуватися про пошук спонсора у США задля фінансової підтримки.

Вимоги до бенефіціара

Стати бенефіціаром у програмі UFU може громадянин України, який:

 • постійно проживав на території України станом на 11 лютого 2022 року;
 • на момент розгляду заявки від спонсора повинен знаходитись поза межами США;
 • має дійсний український закордонний паспорт.

Гуманітарний пароль по U4U також можуть отримати найближчі члени сім’ї бенефіціара, якщо вони не є громадяними України. До кола найближчих членів сім’ї входять:

 • дружина/чоловік або цивільний партнер
 • неодружені діти віком до 21 року

Бенефіціари, до моменту перетинання кордону Сполучених Штатів мають:

 • отримати схвалення спонсорської форми I-134A, що затверджується USCIS;
 • пройти верифікацію біографічних даних та відомостей щодо вакцинацій;
 • отримати дозвіл на подорож (travel authorization) на кожного члена сім’ї.

Важливо! По програмі Uniting for Ukraine діти до 18 років зобов’язані проходити прикордонний контроль з одним із батьків або в супроводі законного опікуна.

Хто не може бути учасником процесу “Єднання заради України”

Якщо громадянин України вже знаходиться в Америці, то приймати участь в U4U він не може до тих пір, поки він не виїде за межі країни. У такому випадку він може отримати тільки статус тимчасового захисту (TPS): детальна інформація є на сторінці «Тимчасово захищений статус для України».

Неповнолітні, що подорожують самостійно, не можуть отримати гуманітарний пароль.

Вимоги до американського спонсора по U4U

Спонсор при подачі форми I-134A до USCIS повинен мати наміри:

 • забезпечити біженця безпечним житлом і основними речами першої необхідності;
 • зустріти українця в Америці та доставити його до місця тимчасового проживання;
 • переконатись в наданні біженцю всіх необхідних медичних послуг;
 • при необхідності допомогти оформити усі необхідні документи для отримання роботи і страхування;
 • допомогти в отриманні освіти, вивченні англійської мови, працевлаштуванні, оформленні дітей у навчальні заклади тощо.

Хто може виступати в якості спонсора?

Спонсором для українського бенефіціара може виступати будь-яка фізична особа, що на законній підставі перебуває на території Америки:

 • громадянин США;
 • постійний резидент (Legal Permanent Resident або Green Card Holder);
 • особа з неіміграційним статусом (наприклад, має дійсну робочу або студентську візу);
 • особа, якій надано статус біженця;
 • особа, що отримала тимчасовий захист (TPS);
 • особа, що отримали гуманітарний пароль;
 • бенефіціар відкладених заходів або відкладеного примусового виїзду (DED).

Також спонсором може бути організація, що офіційно зареєстрована в Америці. Але ініціатором подачі форми i-134A повинна бути фізична особа.

Гуманітарний пароль в США: особливості отримання

Згідно з правилами Uniting for Ukraine, подача форми про фінансову підтримку (affidavit of support) для подальшого отримання гумпаролю від імені біженця неможлива. Заявником у USCIS повинен бути спонсор в США, який надає форму I-134A з усіма даними про бенефіціара (біженця).

Подальші дії після схвалення форми I-134A

Біженець отримує лист з подальшою інструкцією стосовно своїх дій при умові, що всі вимоги USCIS виконані. У цьому листі буде міститися інформація про створення облікового запису в myUSCIS та відповідь на питання як легально виїхати в США.

В особистому кабінеті українець, що виїздить за цією програмою повинен підтвердити особисті дані та відмітити, що він розуміє вимоги для участі у U4U щодо родинних стосунків для дітей до 18 років. Кандидат повинен зазначити інформацію щодо вакцінації від кору, поліомієліту та дозволеної FDA вакцини проти COVID-19.

При неповній інформації в I-134A

За умови недостатньої кількості інформації щодо спонсора або бенефіціара у формі I-134A, розгляд справи може завершитись відмовою або запитом на додаткову інформацію. У разі, якщо кандидатура спонсора буде відхилена для участі в програмі «Єднання заради України», українець може обрати нового спонсора або перший спонсор може повторно подати заявку.

Зразок повідомлення про схвалення I134A (USCIS Account Access Notice)

notice_i134a_visaglobal_u4u

Особливості подачі форми I-134A

Першим кроком в процесі програми Uniting for Ukraine є подача заяви від спонсора за формою I-134A «Декларація про фінансову підтримку». Подача даних в USCIS здійснюється виключно онлайн.

Заяву I-134A не можна подати на користь неконкретного кандидата – спонсор обов’язково повинен вказати прізвище та ім’я бенефіціара. Якщо спонсор бажає підтримати декількох біженців, наприклад, членів однієї родини, для кожного з них треба заповнювати окрему заяву.

Декілька спонсорів мають право об’єднуватись, щоб спільно надавати допомогу одному бенефіціару. В такому випадку форму I-134A подає один спонсор, але в ній вказує інших спонсорів та докази про ресурси, які вони мають надати. Додатково спонсор може написати пояснення бажання розділити відповідальність за підтримку біженця з іншими спонсорами.

В якості спонсора  не може виступати організація, цей документ може підписати тільки фізична особа. Але якщо організацією надається фінансова підтримка або послуги біженцям, спонсор повинен вказати цю інформацію разом з іншими доказами у I-134A.

За подачу форми I-134A не стягується державний збір.

В USCIS перевіряють форму, а також фінансові можливості спонсора щодо змоги підтримувати бенефіціара. Влада США досить ретельно проводить перевірку кожного зі спонсорів.

Отримання дозволу на в’їзд (travel authorization)

Коли біженець підтвердить свої біографічні дані та виконає всі поставлені перед ним вимоги, його справу будуть розглядати далі.

Якщо українцю ухвалять travel authorization до США за гуманітарним паролем по програмі U4U, це рішення з’явиться в обліковому запису у myUSCIS. Дозвіл на в’їзд залишається актуальним на протязі 90 днів. Бенефіціар сам відповідає за організацію та фінансування своєї поїздки.

Зразок Travel Authorization

travel_authorization_document_visaglobalcomua_u4u

Знаходження в США по програмі U4U

Прибувши до Америки, бенефіціар зобов’язаний протягом 90 днів надати підтвердження, що він пройшов медичний скринінг на туберкульоз та аналіз на вивільнення інтерферону-гамма (IGRA).

Починаючи з листопада 2022 року, ті українці, що отримали дозвіл на перебування в США за програмою Uniting for Ukraine, мають право працевлаштовування з першого дня після прибуття. На протязі 90 днів після оформлення на роботу (або якщо строк дії дозволу припинився) бенефіціар повинен надати роботодавцю дійсний EAD (форма І-765 «дозвіл на працевлаштування») або дійсний SSN в США (карта соціального забезпечення з персональним номером).

Українці, які під час в’їзду до Америки по програмі U4U отримали форму І-94, повинні роздрукувати її копію. Форму I-94 можна знайти на офіційному сайті Митної та прикордонної служби США.

В яких випадках припиняється дія гуманітарного паролю?

Віза U4U для українських біженців припиняється у наступних випадках:

 • коли термін на тимчасове перебування добігає кінця;
 • якщо особа залишила США, завчасно не отримавши дозвіл на повторний в’їзд;
 • у зв’язку з порушеннями законів Америки.

Спонсорська віза в США дозволяє перебувати українцям в країні лише до 2 років. Після закінчення такої візи біженці повинні виїхати з Америки якщо не буде змін в законодавстві щодо продовження дії гуманітарного паролю для українців.

Поширені запитання про United for Ukraine (FAQ):

Як взяти участь для біженців в програмі США?

Взяти участь у програмі можуть громадяни України та їх близькі родичі, які перебували в Україні до 11 лютого 2022 року. Їм необхідно знайти собі спонсора у США, пройти вакцинацію та надати інші документи, що підтверджують їх стан здоров’я, а також пройти безпекову і біографічну перевірку.

Як знайти спонсора в Америці?

Знайти спонсора українські біженці можуть через соціальні мережі, наприклад, через Фейсбук або Телеграмм – в американських групах можна постити відповідні повідомлення. Пошуком спонсорів можна займатись через родичів або знайомих, які проживають в США. Також можна скористатись платформою Welcome Connect: на ній можна зареєструватися, знайти спонсора, поспілкуватися з ним. Якщо обидві сторони будуть задоволені кандидатами, то наступним кроком стане подача заявки на участь у програмі на державному сайті.

Чи є обмеження по кількості учасників в програмі Uniting for Ukraine (UFU)?

Обмежень щодо кількості бенефіціарів, що можуть взяти участь у програмі немає.

Коментарів (16)

 • Avatar

  Надія

  |

  Доброго дня ми сім’я з 4 людей шукаємо спонсора для виїзду в США по програмі спонсорства

  Відповісти

  • Avatar

   Владимир

   |

   Надія, доброго дня. Пошуком спонсора ми не займаємось.

   Відповісти

 • Avatar

  Anna

  |

  Підкажіть, будь ласка, чи мають право брати участь у програмі U4U країнці, які вже мають гостьову візу США? Дякую заздалегідь за відповідь.

  Відповісти

  • Avatar

   Володимир

   |

   Анна, добрий день. Так, звісно. Наявність діючої візи в США не забороняє брати участь у програмі Uniting for Ukraine.

   Відповісти

 • Avatar

  Сніжана

  |

  Добрий день. Я була в США по гуманітарному паролю. Але вимушена була виїхати а Україну. Чи можу я знову податися на U4U ? Чи може спонсором виступити брат, який там знаходиться по програмі U4U? Дякую

  Відповісти

  • Avatar

   Володимир

   |

   Сніжана, добрий день. Так, ви можете знову спробувати взяти участь у програмі, але шанси на схвалення досить низькі. Як правило, вдруге схвалюють дуже рідко. Тому ви можете, як альтернативний варіант, розглянути можливість оформлення туристичної візи в США

   Відповісти

 • Avatar

  Світлана

  |

  Добрий день! Якщо має їхати сім’я 2 батьків і 2 дітей. Спонсор має подати 4 заявки на кожного з них? Чи заповнюючи форму на матір, потрібно вказувати, що з нею ще 2 дітей? Чи буде достатньо, що на дітей будуть окремі форми? Те ж саме питання щодо форми на батька. Дякую!

  Відповісти

  • Avatar

   Володимир

   |

   Світлана, добрий день. Cпонсор по програмі U4U повинен подати окрему заяву на кожну особу.

   Відповісти

 • Avatar

  Галина

  |

  Я і чоловік вже отримали travel authorisation, але, на жаль, не дуже добре розібрались як заповнювати на доньку (13р) ту форму і чоловік не вказав що заповнює він від її імені, то неможливо тепер ані вернутись назад в заповненні форми і виправити, та і продовжити теж неможливо. Чи можна щось зробити в такому випадку??

  Відповісти

  • Avatar

   Володимир

   |

   Галина, добрий день. Потрібно розбиратись у вашій ситуації. Це можливо зробити в рамках платної консультації.

   Відповісти

 • Avatar

  Леся

  |

  Добрий день, якщо подати документи на U4U, чи не скасують туристичну візу ?

  Відповісти

  • Avatar

   Володимир

   |

   Леся, добрий день. Ні, туристичну візу не анулюють.

   Відповісти

 • Avatar

  Любомир

  |

  Команда Віза Глобал, доброго дня! Які саме послуги надає ваша компанія по UFU? Мама дружини у шлюбі з американцем, вони пропонують нашій родині спонсорство та житло. Ми зараз в Україні, але міркуємо чи варто виїхати і пожити в США до 2 років. Я володію англійською і форми можу сам заповнювати. Але якщо у вас є практичний досвід по програмі і її нюансам, то можливо я міг вам заплатити як за проект супровіду чи на погодинній основі. Зараз у мене більше питання тактики і термінів, і що важливо підготувати.

  Відповісти

  • Avatar

   Юрий

   |

   Любомир, вітаю на нашому сайті. Зазвичай ми надаємо комплексну послугу яка включає допомогу у відправленні заявки на спонсорство, реєстрації необхідних профілів, та отриманні дозволу на в’їзд. Ви можете замовити платну консультацію щоб визначити чи відповідає вимогам програми Ваш спонсор та бенефіціари (Ви, та ваша родина). Також ми допоможемо визначити загальну стратегію при зверненні до USCIS та надання інформації в i134a. Зазвичай консультація триває 30-40 хвилин. Для уточнення вартості залишайте заявку або зв’яжіться зручним засобом.

   Відповісти

 • Avatar

  Alina

  |

  Підкажіть хтось компетентний в питанні оформлення U4U. Ми маємо спонсорів в Америці наших родичів, але вийшло так що чоловік поїхав з України 31.01.22 року чи дадуть нам дозвіл на вʼїзд?

  Відповісти

  • Avatar

   Юрий

   |

   Доброго дня. Так, однією з вимог участі у програмі United For Ukraine є факт постійного проживання на території України станом на 11 лютого 2022 року. На етапі схвалення Travel Authorization постійне проживання в Україні не не є критерієм що оцінюється. Так ви отримаєте дозвіл на в’їзд у разі попереднього схвалення відповідної заявки на спонсорство i134a, але наявність TA не є гарантією надання гуманітарного паролю для Українців.
   Та обставина що Ваш чоловік виїхав раніше є важливою інформацією. Під час проходження співбесіди на паспортному контролі треба буде коректно надати докази, щоб не отримати відмову у наданні статусу гуманітарного паролю. Звертайтесь за послугою до наших спеціалістів, та ми надамо дієві поради з досвіду наших клієнтів.

   Відповісти

Залишити коментар

Складність візи в США

7/10
достатньо складна
Оформлення візи займе близько 20-60 днів
Чому?
 • Віза видається на 10 років громадянам України
 • Документи не потрібно перекладати на англійську мову та нотаріально завіряти
 • Рішення про видачу візи консульський офіцер повідомить під час співбесіди
 • Нетривалі терміни очікування співбесіди (від 3 робочих днів)
 • Складна візова анкета з більш ніж 100 запитаннями
 • Особисте проходження співбесіди з візовим офіцером
 • В 98% випадків підтверджуючі документи в посольстві не дивляться
 • Візові офіцери рішення приймають суб'єктивно та не завжди справедливо

Відгуки користувачів

Татьяна из Днепра клиент Visaglobal

У меня с мужем возникла срочная необходимость в получении туристических виз в Канаду, т.к. была внесена невозвратная предоплата. Мы начали работать с Дмитрием, очень оперативно, квалифицированно, профессионально и вне времени (до поздней ночи). В итоге мы получили визы на 10 лет. Спасибо большое, Дмитрий Гофман!

Оформлена туристическая виза в Канаду

Читати далі...

Великолепный сервис по подготовке документов и интервью для оформление визы в США. Спасибо лично Владимиру за профессионализм и высокую культуру общения. У меня лично от момента подготовки до получения визы в посольстве США в Киеве заняло 5 дней. Всем рекомендую.

Оформлена гостевая виза в США

Читати далі...

Звертався до компанії VISAGLOBAL неодноразово!!! Кожного разу зустрічався з професійністю та порядністю працівників компанії. У кого є сумніви щодо вибору компанії, яка б допомогла вам якісно, вчасно, а головне на високому професійному рівні підготувати документи для отримання візи до Сполучених Штатів Америки – то Вам саме сюди – до компанії VISAGLOBAL!!! Приємно мати справу з порядними професіоналами!!! Дякую компанії VISAGLOBAL за співпрацю!!!

Оформлена віза в США по процедурі поновлення візи

Читати далі...

Замовлення зворотнього дзвінка

  Оформити заявку

    Додати відгук