Новини

 • Головна
 • Новини
 • Як отримати візу до США через Польщу: переваги звернення до нашої компанії

Як отримати візу до США через Польщу: переваги звернення до нашої компанії

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...

Отримання візи до США у Польщі популярне серед українців, які через невизначену ситуацію з відновленням нормальної роботи київського консульства США шукають найближчі альтернативи. У цій статті ми розповімо про переваги отримання візи до США за допомогою нашої компанії через Польщу.

Переваги отримання візи до США через Польщу

 • Зручність та економія часу

Оформлення візи до США через Польщу дозволяє скоротити час очікування розгляду заяви на візу до США, оскільки дати доступні для запису на візове інтерв’ю у черзі для нерезидентів у Польщі набагато ближчі ніж у більшості країн Європи. Посольство США у Варшаві та американське консульство у Кракові в межах досяжності на автомобілі або поїзді. Крім того, якщо ви живете в Польщі, VisaGlobal має менеджера у Варшаві, якщо ви бажаєте зустрітися для особистої консультації.

 • Збільшення ймовірності отримання візи

Консульські офіцери в Польщі останнім часом виявляють велику залученість до ситуації в Україні та з розумінням ставляться, якщо родичі заявників уже перебувають у США у статусі резидентів чи громадян. У більшості випадків прогнозувати результат при зверненні за візою США в Польщі через наших менеджерів можна за умови первинної консультації. VisaGlobal гарантує професійне оформлення документів та повну підтримку на всіх етапах процесу оформлення візи до США. Нашим клієнтам, які звернулися до Польщі, схвалюють візу приблизно в 75-80% випадків.

 • Економія грошей

При зверненні до VisaGlobal для оформлення візи до США через Польщу, наші клієнти часто звертають увагу на те, що поїздка та проживання у Варшаві значно дешевше ніж в інших європейських столицях. У Кракові, два-три дні очікування паспорта (із вклеєною візою до США) пролітають непомітно завдяки враженням від екскурсій та приголомшливої архітектури.

 • Наявність перекладачів у посольстві США у Варшаві

Для багатьох проходження співбесіди польською чи англійською є проблематичним, тому консульство США у Варшаві має штатного перекладача спеціально для громадян України.

Професійна допомога та підтримка

VisaGlobal – це професійна компанія, що спеціалізується на оформленні віз у США через Польщу. Наші досвідчені консультанти допоможуть вам заповнити необхідні анкети, дадуть відповіді на всі запитання та забезпечать інформаційну підтримку на всіх етапах процесу оформлення візи.

Підсумки, загальні позитивні аспекти звернення до компанії, що допомагає отримати візу

Звертаючись до VisaGlobal для оформлення візи до США через Польщу, ви зможете заощадити час та гроші, а також збільшити ймовірність отримання візи. Наші професійні консультанти нададуть вам повну підтримку на всіх етапах процесу оформлення візи до США. Зв’яжіться з нами вже сьогодні, щоб розпочати процес оформлення візи до США через сусідню Польщу.

Залишити коментар

Останні коментарі

 • Avatar

  Дмитрий Гофман

  |

  Доброго дня, після здачі біометрії заявки в середьому розглядаються на сьогодні 12-20 робочих днів.

 • Avatar

  Олена Карпова

  |

  Доброго дня! Підкажіть, які зараз терміни розгляду документів на візу, якщо це бізнес-віза. Поїздка на конференцію у Березні (на 3-4 число). Скільки по часу потрібно орієнтуватись після того, як у Києві буде здана біометрія та анкета?

 • Avatar

  Дмитрий Гофман

  |

  Доброго дня Олександр, можливість податися на візу у Києві є. Для подачі необхідно підготувати документи, зробити їх ліцензійні переклади, підготувати анкету, сплатити візовий збір. Після сплати збору записатися та здати біометрію та паспорт у візовому центрі (в Україні візовий центр працює лише для здачі біометрії та паспорт не здається, вклеювати візу у разі погодження потрібно буде у Варшаві) та дочекатися відповіді на візу від посольства. Мінімальний термін дії візи складає 6 місяців.

 • Avatar

  Олександр

  |

  Вітаю! Не підкажете, чи є можливість оформити у візовому центрі короткострокову візу для академічних працівників? Мета поїздки – наукова конференція і співпраця. Дякую за допомогу.

 • Avatar

  Юрий

  |

  Любомир, вітаю на нашому сайті. Зазвичай ми надаємо комплексну послугу яка включає допомогу у відправленні заявки на спонсорство, реєстрації необхідних профілів, та отриманні дозволу на в’їзд. Ви можете замовити платну консультацію щоб визначити чи відповідає вимогам програми Ваш спонсор та бенефіціари (Ви, та ваша родина). Також ми допоможемо визначити загальну стратегію при зверненні до USCIS та надання інформації в i134a. Зазвичай консультація триває 30-40 хвилин. Для уточнення вартості залишайте заявку або зв’яжіться зручним засобом.

Замовлення зворотнього дзвінка

  Оформити заявку

    Додати відгук