Новини

Як спростити отримання візи до США в Румунії?

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...

Подорожі до США завжди асоціюються з пригодами та новими відкриттями. Але перш ніж вирушити в дорогу, потрібно заздалегідь подбати про візу. Громадяни Румунії так само як і України, мають отримати візу відповідну до мети відвідування США. У цій статті ми розповімо про те, як отримати візу до США в Румунії та поділимося цікавими фактами про цей процес.

Як отримати візу до США з Румунії

 1. Оформлення документів. Для отримання візи до США з Румунії необхідно оформити усі необхідні документи. Серед них закордонний паспорт, заповнена анкета DS-160 та підтвердження оплати консульського збору.
 2. Запис на співбесіду. Після підготовки документів на візу слід записатися на співбесіду до посольства США в Бухаресті. Зазвичай співбесіда проходить румунською або англійською мовою, але за бажання можна взяти з собою свого перекладача.
 3. Співбесіда. На співбесіді в посольстві США у Бухаресті вам потрібно буде відповісти на запитання консула та надати додаткові документи, якщо вони знадобляться. Важливо виявити впевненість та чіткість у своїх відповідях.

Поради для успішного отримання візи

 1. Підготуйтеся до співбесіди заздалегідь. Вивчіть вимоги посольства США в Бухаресті на офіційному сайті та підготуйте всі необхідні документи.
 2. Будьте ввічливі та впевнені у собі на співбесіді. Покажіть себе в найкращому світлі та доведіть, що ви серйозно ставитеся до своєї подорожі.
 3. Намагайтеся надати максимально повну інформацію про свої плани у США. Якщо ви маєте запрошення від друзів або родичів, не забудьте його надати.
 4. Докладно розкажіть про свою роботу та бізнес.
 5. Для візового офіцера важливо розуміти, що на час вашої поїздки до США у вас залишаються близькі, колеги, домашні улюбленці.

Найкраща можливість отримання візи – звернення до спеціалізованої компанії.

Якщо ви бажаєте отримати візу в США з Румунії без проблем, найкраще звернутися до спеціалізованої компанії. Visa Global допоможе вам правильно оформити всі документи, сплатити візовий збір готівкою в касі банку Трансільванія, знайти перекладача в Бухаресті, записатися на співбесіду і дасть корисні поради для успішного отримання візи.

Залишити коментар

Останні коментарі

 • Avatar

  Дмитрий Гофман

  |

  Доброго дня, процес вклейки візи займає приблизно 2-3 години.

 • Avatar

  Дмитрий Гофман

  |

  Доброго дня, процес вклейки займає 2-3 години.

 • Avatar

  Марія

  |

  Доброго вечора, скільки зараз по часу вклеюють візу у паспорт у Варшаві? Дякую!

 • Avatar

  Anastasiia

  |

  Доброго дня. Як довго у Варшаві займає вклейка візи?

 • Avatar

  Дмитрий Гофман

  |

  Доброго дня, при подачі на візу у Британію біометрію необхідно здавати кожної подачі.

Замовлення зворотнього дзвінка

  Оформити заявку

    Додати відгук