Новини

Як спростити отримання візи до США в Румунії?

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...

Подорожі до США завжди асоціюються з пригодами та новими відкриттями. Але перш ніж вирушити в дорогу, потрібно заздалегідь подбати про візу. Громадяни Румунії так само як і України, мають отримати візу відповідну до мети відвідування США. У цій статті ми розповімо про те, як отримати візу до США в Румунії та поділимося цікавими фактами про цей процес.

Як отримати візу до США з Румунії

 1. Оформлення документів. Для отримання візи до США з Румунії необхідно оформити усі необхідні документи. Серед них закордонний паспорт, заповнена анкета DS-160 та підтвердження оплати консульського збору.
 2. Запис на співбесіду. Після підготовки документів на візу слід записатися на співбесіду до посольства США в Бухаресті. Зазвичай співбесіда проходить румунською або англійською мовою, але за бажання можна взяти з собою свого перекладача.
 3. Співбесіда. На співбесіді в посольстві США у Бухаресті вам потрібно буде відповісти на запитання консула та надати додаткові документи, якщо вони знадобляться. Важливо виявити впевненість та чіткість у своїх відповідях.

Поради для успішного отримання візи

 1. Підготуйтеся до співбесіди заздалегідь. Вивчіть вимоги посольства США в Бухаресті на офіційному сайті та підготуйте всі необхідні документи.
 2. Будьте ввічливі та впевнені у собі на співбесіді. Покажіть себе в найкращому світлі та доведіть, що ви серйозно ставитеся до своєї подорожі.
 3. Намагайтеся надати максимально повну інформацію про свої плани у США. Якщо ви маєте запрошення від друзів або родичів, не забудьте його надати.
 4. Докладно розкажіть про свою роботу та бізнес.
 5. Для візового офіцера важливо розуміти, що на час вашої поїздки до США у вас залишаються близькі, колеги, домашні улюбленці.

Найкраща можливість отримання візи – звернення до спеціалізованої компанії.

Якщо ви бажаєте отримати візу в США з Румунії без проблем, найкраще звернутися до спеціалізованої компанії. Visa Global допоможе вам правильно оформити всі документи, сплатити візовий збір готівкою в касі банку Трансільванія, знайти перекладача в Бухаресті, записатися на співбесіду і дасть корисні поради для успішного отримання візи.

Залишити коментар

Останні коментарі

 • Avatar

  Дмитрий Гофман

  |

  Доброго дня, після здачі біометрії заявки в середьому розглядаються на сьогодні 12-20 робочих днів.

 • Avatar

  Олена Карпова

  |

  Доброго дня! Підкажіть, які зараз терміни розгляду документів на візу, якщо це бізнес-віза. Поїздка на конференцію у Березні (на 3-4 число). Скільки по часу потрібно орієнтуватись після того, як у Києві буде здана біометрія та анкета?

 • Avatar

  Дмитрий Гофман

  |

  Доброго дня Олександр, можливість податися на візу у Києві є. Для подачі необхідно підготувати документи, зробити їх ліцензійні переклади, підготувати анкету, сплатити візовий збір. Після сплати збору записатися та здати біометрію та паспорт у візовому центрі (в Україні візовий центр працює лише для здачі біометрії та паспорт не здається, вклеювати візу у разі погодження потрібно буде у Варшаві) та дочекатися відповіді на візу від посольства. Мінімальний термін дії візи складає 6 місяців.

 • Avatar

  Олександр

  |

  Вітаю! Не підкажете, чи є можливість оформити у візовому центрі короткострокову візу для академічних працівників? Мета поїздки – наукова конференція і співпраця. Дякую за допомогу.

 • Avatar

  Юрий

  |

  Любомир, вітаю на нашому сайті. Зазвичай ми надаємо комплексну послугу яка включає допомогу у відправленні заявки на спонсорство, реєстрації необхідних профілів, та отриманні дозволу на в’їзд. Ви можете замовити платну консультацію щоб визначити чи відповідає вимогам програми Ваш спонсор та бенефіціари (Ви, та ваша родина). Також ми допоможемо визначити загальну стратегію при зверненні до USCIS та надання інформації в i134a. Зазвичай консультація триває 30-40 хвилин. Для уточнення вартості залишайте заявку або зв’яжіться зручним засобом.

Замовлення зворотнього дзвінка

  Оформити заявку

    Додати відгук