Новини

 • Головна
 • Новини
 • Закриття посольства США в Києві, імміграція до Італії та як отримати візу через посольство.

Закриття посольства США в Києві, імміграція до Італії та як отримати візу через посольство.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...

З березня 2022 року посольство США у Києві перестало приймати заяви на видачу віз. Тепер громадянам України необхідно звертатися до інших країн, наприклад, до Італії. Але як оформити візу через посольство США в Італії? У цій статті ми розповімо, як правильно оформити візу, дотримуючись усіх правил.

Грамотний підхід до оформлення візи до Італії

Оформлення візи – це процес, який може здатися складним та заплутаним. Щоб не заплутатися в послідовності, вам необхідно дотримуватися кількох простих правил:

 1. Визначитись з типом візи. Залежно від мети вашої поїздки до США (туризм, бізнес, навчання, робота) вам потрібно вибрати відповідну візову категорію.
 2. Вибрати якесь консульство США ближче: Рим, Мілан, Флоренція, Неаполь.
 3. Зібрати усі необхідні документи. Кожен тип візи має свій перелік документів, який необхідно надати для оформлення візи. Вам потрібно ознайомитись зі списком необхідних документів та надати їх у повному обсязі.
 4. Заповнити анкету на сайті посольства США в Італії. На сайті посольства ви знайдете детальну інформацію про те, як заповнити анкету.
 5. Сплатити консульський збір за розгляд візи кожного заявника на візу.
 6. Записатись на доступну дату для проходження співбесіди у посольстві.
 7. З’явитися до консульства для проходження інтерв’ю з візовим офіцером.

Правила оформлення через посольство США в Італії

Посольство США в Італії приймає заяви на видачу візи не лише від громадян, які постійно проживають в Італії, а й нерезидентів. Однак якщо статусу постійного проживання в Італії у Вас немає, то в залежності від Вашого громадянства доступні дати для проходження інтерв’ю можуть відрізнятися або взагалі бути відсутні. Якщо доступних дат Італії ви не знайшли зверніться до нас, менеджери VisaGlobal підберуть посольство Америки в тій країні, де це буде можливо для вас.

Також необхідно врахувати, що час очікування на розгляд заяви на видачу візи може зайняти від одного робочого дня до кількох тижнів залежно від завантаженості. Тому рекомендується дізнатися та спланувати заздалегідь як ви отримуватимете паспорт з візою.

Зверніться до нашої компанії, щоб запобігти ризикам

Самостійне оформлення візи до США в Італії може бути складним та витратним процесом, який потребує багато часу та сил. Однак, за допомогою нашої компанії, ви можете успішно пройти весь шлях оформлення візи, починаючи від підготовки документів та закінчуючи отриманням візи.

Наша компанія спеціалізується на послугах із супроводу не імміграційних, а також імміграційних віз до США в різних країнах, включаючи Італію. Ми маємо багаторічний досвід і знання в цій галузі, що дозволяє нам допомогти нашим клієнтам отримати візу в Америку з мінімальними витратами часу та сил.

Залишити коментар

Останні коментарі

 • Avatar

  Дмитрий Гофман

  |

  Доброго дня, після здачі біометрії заявки в середьому розглядаються на сьогодні 12-20 робочих днів.

 • Avatar

  Олена Карпова

  |

  Доброго дня! Підкажіть, які зараз терміни розгляду документів на візу, якщо це бізнес-віза. Поїздка на конференцію у Березні (на 3-4 число). Скільки по часу потрібно орієнтуватись після того, як у Києві буде здана біометрія та анкета?

 • Avatar

  Дмитрий Гофман

  |

  Доброго дня Олександр, можливість податися на візу у Києві є. Для подачі необхідно підготувати документи, зробити їх ліцензійні переклади, підготувати анкету, сплатити візовий збір. Після сплати збору записатися та здати біометрію та паспорт у візовому центрі (в Україні візовий центр працює лише для здачі біометрії та паспорт не здається, вклеювати візу у разі погодження потрібно буде у Варшаві) та дочекатися відповіді на візу від посольства. Мінімальний термін дії візи складає 6 місяців.

 • Avatar

  Олександр

  |

  Вітаю! Не підкажете, чи є можливість оформити у візовому центрі короткострокову візу для академічних працівників? Мета поїздки – наукова конференція і співпраця. Дякую за допомогу.

 • Avatar

  Юрий

  |

  Любомир, вітаю на нашому сайті. Зазвичай ми надаємо комплексну послугу яка включає допомогу у відправленні заявки на спонсорство, реєстрації необхідних профілів, та отриманні дозволу на в’їзд. Ви можете замовити платну консультацію щоб визначити чи відповідає вимогам програми Ваш спонсор та бенефіціари (Ви, та ваша родина). Також ми допоможемо визначити загальну стратегію при зверненні до USCIS та надання інформації в i134a. Зазвичай консультація триває 30-40 хвилин. Для уточнення вартості залишайте заявку або зв’яжіться зручним засобом.

Замовлення зворотнього дзвінка

  Оформити заявку

    Додати відгук