Новини

Green Card DV-2020

Результати лотереї Green Card DV-2019

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...

15 травня 2018 року стануть відомі результати щорічної лотереї Грін Карт DV-2019.

У цей день результати проведення розіграшу зможуть перевірити учасники в лотереї Грін Карт що подали свої заявки в період часу з 18 жовтня по 22 листопада 2017 року.

Слід звернути увагу на те, що в зв’язку зі збоями в системі офіційного сайту лотереї, заявки що були відправлені в період часу з 3 по 17 жовтня 2017 року були анульовані, ця інформація вказана на сайті лотереї.

У США результати щорічного розіграшу можна перевірити починаючи з 11:00 за літнім північноамериканським східним часом, в Україні з 19:00.

Дізнатися результат вашої заявки в лотереї Green Card DV2019 можна тільки на офіційному сайті лотереї: https://www.dvlottery.state.gov/

Для того щоб дізнатися чи була відібрана ваша заявка, вам необхідно ввести ваші персональні дані в такому ж форматі, в якому вони були вказані при заповненні заявки на участь в лотереї, а саме:

 • персональний верифікаційний код з 16 символів (Confirmation number)
 • прізвище
 • рік народження

Після заповнення всіх необхідних полів, система відобразить інформацію про те, чи була ваша заявка відібрана в якості виграшної.

Щорічно близько мільйона українців беруть участь у лотереї, з яких випадковим чином буде відібрано близько 3000 переможців. Слід звернути увагу, на те, що якщо один з членів сім’ї переміг у лотереї, то грін карти зможуть отримати також чоловік (дружина), діти що не досягли 21 року і не перебувають у шлюбі на момент подачі заявки.

Згідно з офіційною інформацією в 2016-му фінансовому році, 1762 українців оформили грін карти.

У разі якщо ваша заявка не була відібрана, не поспішайте засмучуватися. Держдепартамент США при недобір квоти, може прийняти рішення про відкриття додаткових виграшних номерів учасників лотереї Грін Карт через деякий час.

 

Залишити коментар

Останні коментарі

 • Avatar

  Олена

  |

  Добрий день. Хочу перевестись на навчання до США на магістратуру. Спеціальність історія. Які документи потрібно збирати? Ви підберете ВУЗ? Які ціни на ВУЗи? Який рівень англійської потрібен, щоб успішно отримати цю візу?

 • Avatar

  Владимир

  |

  Анна, доброго дня. Для звернення по візу в США після відмови немає жодних термінів, яких обов’язково потрібно дотримуватись. Можна подаватись хоч на наступний день після відмови. Однак, ми рекомендуємо це робити коли ваші обставини суттєво зміняться в кращу сторону. Для комплексної оцінки вашої ситуації необхідно знати більше деталей щодо минулого звернення по візу, актуального статусу родичів в США, діалогу з візовим офіцером у посольстві США, а також необхідно проаналізувати вашу візову анкету DS-160. Ви можете залишити заявку на нашому сайті або зателефонувати нам для індивідуальної консультації.

 • Avatar

  Анна

  |

  Доброго дня. В липні минулого року я подавалась на гостьову візу разом з мамою, так як в США проживає її рідний брат. Отримали відмову. Зараз хочу повторно подаватись. Цікавить які є терміни після відмови, чула що краще почекати рік. Чи це так чи не обов’язково? Ситуація досить складна так як мама пенсіонер, а я не заміжня. Майна немає і робота з мінімальним доходом. Спонсор американська сторона. Чи є шанси в такій ситуації на отримання візи?

 • Avatar

  Юрий

  |

  Іван, доброго дня. Виходячи з наданої вами інформації можна припустити, що вам була видана віза категорії B1 / B2. Хоча максимальний термін дії гостьової візи для громадян України складає десять років, візовий офіцер може прийняти рішення обмежити час безвиїзного перебування і видати візу під конкретну поїздку, яка була заявлена ​​Вами як мета візиту в США. Хочемо звернути увагу, що при в’їзді в Америку співробітники паспортного контролю США встановлять граничний термін перебування в країні.

 • Avatar

  Іван

  |

  Доброго дня! Скажіть будь ласка, мені дали гостьову візу в США. Що означає примітка на візі «3 weeks in march»? Відповідно до цього я маю перебувати в Америці не більше трьох тижнів? Або я можу якимось чином залишитися на більше? Що це означає?

Замовлення зворотнього дзвінка

  Оформити заявку

    Додати відгук