Новини

биометрика канада

Канада розпочне збір біометричних даних

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...

З 31 липня 2018 року Канада вводить збір біометричних даних (відбитки пальців і фото) для заявників на туристичні візи, навчання, дозвіл на роботу і постійне проживання. При цьому, біометрику необхідно буде здавати один раз в 10 років.

Дане нововведення потягне за собою подорожчання канадської візи майже в 2 рази, так як крім оплати консульського збору тепер доведеться ще сплатити 85 канадських доларів за послуги здачі біометричних даних. Звичайна туристична віза, яка в даний момент коштує 100 канадських доларів обійдеться 185 канадських доларів.

Теги: , ,

Залишити коментар

Останні коментарі

 • Avatar

  Олена

  |

  Добрий день. Хочу перевестись на навчання до США на магістратуру. Спеціальність історія. Які документи потрібно збирати? Ви підберете ВУЗ? Які ціни на ВУЗи? Який рівень англійської потрібен, щоб успішно отримати цю візу?

 • Avatar

  Владимир

  |

  Анна, доброго дня. Для звернення по візу в США після відмови немає жодних термінів, яких обов’язково потрібно дотримуватись. Можна подаватись хоч на наступний день після відмови. Однак, ми рекомендуємо це робити коли ваші обставини суттєво зміняться в кращу сторону. Для комплексної оцінки вашої ситуації необхідно знати більше деталей щодо минулого звернення по візу, актуального статусу родичів в США, діалогу з візовим офіцером у посольстві США, а також необхідно проаналізувати вашу візову анкету DS-160. Ви можете залишити заявку на нашому сайті або зателефонувати нам для індивідуальної консультації.

 • Avatar

  Анна

  |

  Доброго дня. В липні минулого року я подавалась на гостьову візу разом з мамою, так як в США проживає її рідний брат. Отримали відмову. Зараз хочу повторно подаватись. Цікавить які є терміни після відмови, чула що краще почекати рік. Чи це так чи не обов’язково? Ситуація досить складна так як мама пенсіонер, а я не заміжня. Майна немає і робота з мінімальним доходом. Спонсор американська сторона. Чи є шанси в такій ситуації на отримання візи?

 • Avatar

  Юрий

  |

  Іван, доброго дня. Виходячи з наданої вами інформації можна припустити, що вам була видана віза категорії B1 / B2. Хоча максимальний термін дії гостьової візи для громадян України складає десять років, візовий офіцер може прийняти рішення обмежити час безвиїзного перебування і видати візу під конкретну поїздку, яка була заявлена ​​Вами як мета візиту в США. Хочемо звернути увагу, що при в’їзді в Америку співробітники паспортного контролю США встановлять граничний термін перебування в країні.

 • Avatar

  Іван

  |

  Доброго дня! Скажіть будь ласка, мені дали гостьову візу в США. Що означає примітка на візі «3 weeks in march»? Відповідно до цього я маю перебувати в Америці не більше трьох тижнів? Або я можу якимось чином залишитися на більше? Що це означає?

Замовлення зворотнього дзвінка

  Оформити заявку

    Додати відгук