Туристична віза в Австралію

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 620 оценок, среднее: 4,70 из 5)
Loading...

Віза в Австралію для туристів (Subclass 600)

Контакти: +38 (097) 656-13-37, +38 (095) 656-13-37, +38 (093) 656-13-37 info@visaglobal.com.ua

Кількість Наші послуги Конс. збір Термін оформлення
1 чол. 300 125€ від 25 днів
2 чол. 580 250€ від 25 днів
3 чол. 840 375€ від 25 днів
4 чол. 1080 500 від 25 днів
5 чол. 1300 625€ від 25 днів
1 дитина 300 125€ від 25 днів

*Окремо оплачується консульський збір та переклад документів на англійську мову (ліцензійний переклад)

Що входить у вартість наших послуг?

 • Оцінка шансів на отримання візи
 • Допомога у виборі типи візи
 • Підготовка та консультація по пакету документів
 • Визначення успішної стратегії подання
 • Сплата консульського збору
 • Заповнення онлайн анкети
 • Відстеження статусу кейсу у посольстві
 • Здійснення зв’язку між аплікантом та посольством у разі запиту додаткової інформації від посольства

Оформлення туристичної візи в Австралію у 2024 році.

Якщо вас вже давно приваблює загадковий зелений континент та його краса, то не варто відкладати візит у довгу скриньку – почніть планувати поїздку вже зараз. І першим кроком у цьому процесі, зрозуміло, буде оформлення туристичної візи в Австралію. Вона відноситься до категорії складних для отримання, а тому, щоб полегшити процес її отримання для вас, ми розповімо вам про всі основні вимоги, особливості та «підводні камені». Крім того, з цієї статті ви дізнаєтесь, які документи необхідні для цієї візи та як краще підійти до оформлення австралійської візи в Україні у 2024 році.

Туристична віза в Австралію для громадян України

Перш за все, вам необхідно визначитися з цілями поїздки та терміном перебування. Туристична віза в Австралію для громадян України видається строком до одного року з можливістю перебування в країні протягом трьох місяців (90 днів). Пам’ятайте, що за цією ж візою (підклас 600) можна відвідувати друзів чи родичів. Якщо, крім подорожі, ви плануєте відвідувати конференції, переговори або інші заходи, пов’язані з вашим родом діяльності, то вам слід звернутися за бізнес-візою. Вона відноситься до того ж підкласу, але вимагає дещо інший пакет документів. Важливо пам’ятати, що реальна мета візиту завжди повинна відповідати заявленій, інакше занадто великий ризик відмови у візі в Австралію.

Залишіть заявку на оформлення туристичної візи в Австралію

  Основні вимоги до заявника на туристичну візу в Австралію (Subclass 600)

  • Заявник не повинен влаштовуватися на роботу та/або мати міграційні наміри
  • Запланований термін перебування не повинен перевищувати 3 місяці
  • Якщо заявник планує проходити курс навчання, він також не повинен бути довшим за 3 місяці
  • У заявника мають бути документально підтверджені стійкі зв’язки з батьківщиною та підстави повернутися
  • Заявник (його спонсор) повинен мати достатньо коштів, щоб забезпечити поїздку та зворотну дорогу

  Унікальна особливість полягає в тому, що з 2013 року туристична віза до Австралії не вклеюється та не проставляється в паспорт заявника. Саме з цього року Департамент міграції та громадянства розпочав видачу електронних віз, у тому числі громадянам України. Це означає, що всі документи ви надсилаєте до Посольства в електронному вигляді, а після розгляду отримуєте листа, в якому або вказуються дані вашої візи, або пояснюється причина відмови. У разі схвалення візи необхідно роздрукувати лист, що вам прийшов, і мати його при собі під час проходження кордону.

  Як ми вже згадували раніше, туристична віза в Австралію відноситься до категорії складних для отримання. Але нехай це вас не засмучує: вимоги Посольства хоч і можна назвати жорсткими, проте вони досить ясно і чітко описані на сайті Департаменту імміграції, а це означає, що отримати візу цілком реально – і це підтверджують наші численні клієнти, які відвідали зелений континент. Найважливішим етапом (після вибору типу візи, звичайно) є підбір необхідних документів.

  Документи для оформлення туристичної візи в Австралію

  1. Електронна анкета. Так звана форма 1419 складається приблизно із сотні питань, пов’язаних з особистістю заявника, його родом занять та іншими зв’язками з батьківщиною, фінансовими обставинами та планами на поїздку. У ній необхідно відповідати на питання виключно правдиво, і у разі виявлених невідповідностей із реальністю заявнику буде відмовлено у візі. Заповнюється форма строго англійською, і до неї прикріплюються скани всіх інших документів, про які йтиметься далі.
  2. Маршрут поїздки. Як не дивно, але для отримання візи в Австралію вам необхідно на окремому аркуші у вільній формі описати передбачуваний маршрут поїздки: у які дні ви плануєте відвідати ті чи інші міста та пам’ятки, які види активностей ви запланували. Добре, якщо в ньому буде логіка (наприклад, починати огляд прийнято з найпопулярніших і найвідоміших пам’яток), а також індивідуальність (щось цікаве особисто вам). Це демонструє вашу свідому підготовку до подорожі. Якщо ви не дасте такий план, то може скластися враження, що вам важливо просто потрапити на територію країни будь-якими засобами.
  3. Довідка з місця роботи заявника (або спонсора). Мабуть, це найпоширеніший документ (крім хіба що паспорта), який у претендентів на візу запитує абсолютна більшість посольств різних країн. Для австралійської візи не потрібні довідки з податковими відрахуваннями, достатньо документа у вільній формі із зазначенням усіх даних про співробітника та саму компанію. Якщо заявник не має місця роботи, така довідка може бути надана від спонсора. У такій ситуації важливо, щоб дохід спонсора був вищий за середній, оскільки якщо спонсор віддасть останні гроші на вашу поїздку, це виглядатиме вкрай підозріло для візового офіцера.
  4. Виписка з банківського рахунку. Джерело доходів – це, безумовно, важливий чинник отримання візи, але не менш важливо також підтвердити, що у вас (або вашого спонсора) є вільні кошти, які ви і хочете витратити на поїздку. Щоб продемонструвати наявність заощаджень підійде виписка з банку про залишок грошей на рахунку або про рух коштів за останні 3-6 місяців. Виписки з кредитних карток не підходять категорично, як, втім, і готівка.
  5. Старі закордонні паспорти. Оскільки основна мета вашої подорожі – туризм, історія ваших подорожей відіграє досить важливу роль при оцінці вашої благонадійності як заявника. Поїздка до Австралії має виглядати логічною, адже якщо ви ніколи не були за кордоном, то починати свій шлях із такої далекої поїздки як мінімум дивно. Якщо ж у вас в активі повно поїздок Європою та Азією, сміливо відбивайте це у своєму пакеті документів, досвідченим мандрівникам набагато простіше отримати схвалення по візі.
  6. Інші документи. Пункт, що найбільш широко трактується, під який підпадають документи, що обираються виходячи з індивідуальної ситуації заявника. Тут можуть бути документи про наявність сім’ї (свідоцтва про шлюб, народження дітей), про наявність власності (рухоме та нерухоме майно), згоду на отримання візи неповнолітнім та дозвіл на його виїзд, а також багато іншого. Важливо, щоб усі ці документи доводили, що у вас є тісні зв’язки з батьківщиною, намір туди повернутися, а також фінансові можливості та чіткі плани на поїздку. Крім цього, Департамент імміграції має право запросити додаткові документи, про що вам буде повідомлено окремо.

  ВАЖЛИВО!  Усі документи, які українською або російською мовою повинні бути перекладені на англійську мову (ліцензійний переклад).

  Наша допомога при підготовці документів та зверненні за туристичною візою в Австралію

  Як ви вже могли помітити, процес звернення за візою в Австралію в Україні не є найпростішим заняттям. Вам необхідно визначитися з типом візи, підібрати повний пакет документів, зробити всі необхідні переклади та подати заявку через спеціальну електронну систему. Зрозуміло, на будь-якому з цих етапів є можливість зробити помилку, результатом якої може бути відмова у візі. Будучи досвідченим туристом, ви можете вибрати тернистий шлях самостійного оформлення. Якщо ж ви хочете заощадити час та зусилля, недостатньо добре знаєте англійську або не дуже впевнені у своїх силах, ми пропонуємо вам послуги професійної візової підтримки.

  Наші фахівці мають великий досвід роботи зі складними візами – не тільки в Австралію, але й у США, Британію та Канаду. Звертаючись за допомогою до нас, ви отримуєте повний індивідуальний супровід. Це означає, що ми надамо консультацію з будь-яких питань, що виникають у вас, підберемо правильний тип візи та список усіх необхідних документів, заповнимо всі анкети та форми, переведемо необхідні документи та направимо заяву на розгляд Посольства. Ми також простежимо за статусом візи протягом усього періоду розгляду документів (як правило, це 3-4 тижні) та своєчасно повідомимо про результат. Вам залишиться лише чекати і готуватися до незабутньої подорожі в Австралію.

  Залишити коментар

  Складність візи в Австралію

  8/10
  Неймовірно складна
  Оформлення візи займе близько 35 днів
  Чому?
  • Віза видається терміном від 3 місяців громадянам України
  • Немає особистої співбесіди у посольстві
  • Документи на візу можна подавати онлайн
  • Тривалі терміни очікування рішення (від 20 днів)
  • Високий відсоток відмов, оскільки Канада проводить жорстку візову політику
  • Документи потрібно перекладати на англійську мову
  • Надавати необхідний повний пакет документів
  • Візові офіцери рішення приймають суб'єктивно та не завжди справедливо

  Замовлення зворотнього дзвінка

   Оформити заявку

     Додати відгук