Віза по запрошенню в Австралію

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (49 оценок, среднее: 4,67 из 5)
Loading...

Гостьова віза в Австралію

Контакти: +38 (097) 656-13-37, +38 (095) 656-13-37, +38 (093) 656-13-37 info@visaglobal.com.ua

Кількість Наші послуги Конс. збір Термін оформлення
1 чол. 250 95 від 25 днів
2 чол. 480 190 від 25 днів
3 чол. 690 285 від 25 днів
4 чол. 880 380 від 25 днів
5 чол. 1050 475 від 25 днів
1 дитина 200 95 від 25 днів

*Окремо оплачується консульський збір та переклад документів на англійську мову (ліцензійний переклад)

Що входить у вартість наших послуг?

 • Оцінка шансів на отримання візи
 • Допомога у виборі типи візи
 • Підготовка та консультація по пакету документів
 • Визначення успішної стратегії подання
 • Сплата консульського збору
 • Заповнення онлайн анкети
 • Відстеження статусу кейсу у посольстві
 • Здійснення зв’язку між аплікантом та посольством у разі запиту додаткової інформації від посольства

Оформлення гостьової візи в Австралію у 2024 році

У сучасному світі люди досить мобільні: вони навчаються та працюють в інших країнах, а іноді й залишають свою батьківщину назовсім. Якщо серед ваших рідних чи друзів є ті, хто зараз проживає в Австралії, і ви хотіли б їх відвідати, вам знадобиться оформити гостьову візу. Слід сказати, що австралійська віза вважається досить складною в отриманні. Але не варто впадати у відчай: у цій статті ми розберемо основні моменти оформлення та тонкощі, а також наведемо список документів, який знадобиться для подання документів на гостьову візу в Австралію в Україні в 2024 році.

Гостьова віза в Австралію для громадян України

Вашим першим кроком буде визначення мети поїздки, а отже, відповідного їй типу візи. Важливо, що якщо ви запланували відвідати друзів або далеких родичів та гостьовий візит поряд з подорожжю країною, то вам підійде туристична віза. Якщо ж ви зібралися їхати до близьких родичів, які постійно проживають в Австралії, то вам буде необхідна саме сімейна (вона гостьова віза). І туристична, і гостьова візи до Австралії для громадян України видається на строк до одного року (як правило – на 3-6 місяців) з можливістю перебування протягом трьох місяців (90 днів). Проте між цими візами є кілька значних відмінностей. У цій статті докладно розглянемо саме сімейну візу. Про оформлення туристичної візи читайте тут.

Основні вимоги до заявника, який претендує на гостьову візу в Австралію (Subclass 600)?

 • Основна мета поїздки – відвідування родичів
 • Родичі повинні перебувати в Австралії у статусі резидента чи громадянина
 • Запланований термін перебування обмежений строком на 3 місяці
 • Наявність документально підтверджених стійких зв’язків зі своєю країною та підстав повернутися туди
 • Наявність коштів, достатніх для забезпечення поїздки та зворотної дороги (у заявника чи спонсора)

Однією з характерних рис візи в Австралію є те, що в даний час її не вклеюють в паспорт. З 2013 року для низки країн, у тому числі й для України, було запроваджено електронний спосіб подання документів. Згідно з новим правилом, всі документи та анкети надсилаються до Департаменту імміграції та громадянства в електронному вигляді. Після розгляду заявки відомство повідомляє про своє рішення також у режимі онлайн. У разі схвалення візи ви отримаєте електронного листа, який слід роздрукувати та взяти з собою для пред’явлення на кордоні.

Залишіть заявку на оформлення гостьової візи в Австралію

  Список документів для гостьової візи в Австралію

  Отримати гостьову візу в Австралію непросто, але хороша новина полягає в тому, що всі вимоги та рекомендації Департамент імміграції розміщує на своєму сайті. Вони чітко сформульовані, і якщо діяти відповідно до них, то вдалий результат розгляду вашої заяви залежить лише від наявності у вас необхідних документів. Їхній список також опублікований на сайті. Тут ви можете детально ознайомитись з ними:

  1. Електронна анкета. Для візи на запрошення вимагає форма 1418. Вона включає не тільки стандартні питання про заявника, цілі його поїздки та зайнятості на батьківщині, але й інформацію про сторону, що приймає. До цього пункту важливо поставитися особливо ретельно, заповнювати дані з усією достовірністю і лише англійською мовою, інакше відмова у візі неминуча. До анкет прикріплюються скани всіх необхідних документів.
  2. Запрошення та документи запрошуючої сторони. Для гостьової візи в Австралію ці документи є вирішальними. Вам необхідно отримати не просто запрошення, а й мати підтвердження легального статусу країни, що запрошує в Австралію, а також документи, що вказують на ступінь вашої спорідненості.
  3. Довідка з місця роботи заявника (або спонсора). Тут важливі дві речі: з одного боку це покаже, що ви можете фінансувати свою поїздку. З іншого, навіть якщо сторона, що запрошує, вирішила виступити спонсором, це продемонструє наявність у вас стійкого зв’язку з батьківщиною і підставу повернутися. Зрозуміло, якщо поїздку хоча б частково оплачує не сам заявник, такий документ знадобиться і від спонсора.
  4. Виписка з банківського рахунку. Джерело доходів тим надійніше, що більше можливостей на формування заощаджень він надає. Той, хто фінансує поїздку (заявник і спонсор, а краще – обидва), має надати докази того, що він може покрити фінансові витрати, пов’язані з нею, а також дорогу назад. Таким підтвердженням може бути довідка з банку про стан рахунку або про рух коштів за ним за останні 3-6 місяців.
  5. Старі закордонні паспорти. Незважаючи на те, що головна мета вашої поїздки – це відвідування родичів, наявність гарної візової історії надасть вашій заяві більшої ваги. Крім того, варто розуміти також, що регулярні поїздки за кордон свідчать про стабільно хороше фінансове становище, що є додатковим аргументом щодо наявності стійких зв’язків з батьківщиною.
  6. Інші документи. Тут все залежить від конкретної ситуації. Найчастіше чим більше свідчень того, що ви постійно спілкуєтеся з рідними та підтримуєте з ними зв’язок, тим краще. Можна додати листи, фото та інші документи. Сімейним людям необхідно надати свідоцтво про шлюб (і про народження дітей, за їх наявності) – ще один пункт, який свідчить про зв’язки з батьківщиною. Також можна коротко описати програму візиту: які події та пам’ятки ви плануєте відвідати, де і як саме відпочити із сім’єю. Це додасть подорожі вигляд добре розпланованої. Також Департамент імміграції має право запросити інші документи, які вважатиме за потрібне. У разі виникнення такої необхідності вам повідомлять про це електронною поштою.

  ВАЖЛИВО!  Усі документи, які є українською або російською мовою повинні бути перекладені на англійську мову (ліцензійний переклад).

  Наша допомога при підготовці документів та зверненні за візою на запрошення в Австралію

  Отримання «складних» віз, до яких належить австралійська, завжди пов’язані з великими витратами часу, а також великими ризиками. Ви можете взяти цей довгий і педантичний процес у свої руки, а можете довірити його професіоналам своєї справи. Наші фахівці допоможуть вам не лише заощадити час та зусилля, а й мінімізувати усі можливі ризики. У нашій компетенції – відповісти на будь-які каверзні питання, заповнити анкети англійською мовою, підібрати пакет документів та зробити всі необхідні переклади.

  Звертаючись до нас, ви отримуєте послуги професіоналів візової підтримки, які спеціалізуються саме на одержанні віз до країн зі складним візовим режимом. До них відноситься не тільки Австралія, але ще й США, Англія та Канада. Наш підхід до клієнтів завжди індивідуальний навіть у дрібницях. Ми розглядаємо ситуацію кожного клієнта окремо та допомагаємо вам постати у найкращому світлі перед візовим офіцером, який приймає рішення. Ми стежитимемо за ходом розгляду вашої справи (зазвичай вона займає 3-4 тижні) і вчасно повідомимо вас про результат. Залишивши всі турботи нам, ви можете починати пакувати валізи та купувати близьким сувеніри з України.

  Залишити коментар

  Складність візи в Австралію

  8/10
  Неймовірно складна
  Оформлення візи займе близько 35 днів
  Чому?
  • Віза видається терміном від 3 місяців громадянам України
  • Немає особистої співбесіди у посольстві
  • Документи на візу можна подавати онлайн
  • Тривалі терміни очікування рішення (від 20 днів)
  • Високий відсоток відмов, оскільки Канада проводить жорстку візову політику
  • Документи потрібно перекладати на англійську мову
  • Надавати необхідний повний пакет документів
  • Візові офіцери рішення приймають суб'єктивно та не завжди справедливо

  Замовлення зворотнього дзвінка

   Оформити заявку

     Додати відгук