Типи віз в Австралію

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (48 оценок, среднее: 4,60 из 5)
Loading...

Які бувають візи в Австралію

Контакти: +38 (097) 656-13-37, +38 (095) 656-13-37, +38 (093) 656-13-37 info@visaglobal.com.ua

Насамперед, всі візи в Австралію можна розділити на міграційні та неміграційні. У цій статті йтиметься виключно про останні, оскільки наша компанія працює тільки з цим типом австралійських віз. Також всі неміграційні візи можна розділити на категорії (і навіть іноді підкатегорії), залежно від цілей вашої поїздки, а також її тривалості. Враховуючи різні обставини та підстави, Посольство Австралії може видати короткострокову (до 3 місяців) або довгострокову (6 або навіть 12 місяців) візу. Крім того, залежно від вашої ситуації, може змінюватися і кількість в’їздів до країни, тобто ви можете претендувати як на одноразову, так і на багаторазову візу до Австралії..

Окремо міграційна служба Австралії попереджає заявників про те, що найважливіший крок на етапі оформлення візи – вибір візової категорії. Необхідно детально розібратися, який із типів віз підходить саме вам, та подавати заяву саме на нього. Вказавши невірний тип візи в анкеті, ви зі стовідсотковою ймовірністю отримаєте відмову. Нижче ми розповімо докладніше про кожен тип неімміграційних віз, що може допомогти вам зорієнтуватися в цьому питанні.

Туристична/гостьова віза в Австралію призначена для відвідувачів, які бажають відпочити в цій країні, відправитися в круїз австралійськими територіальними водами, побачити родичів або друзів. Також власники цієї візи можуть відвідувати короткострокові курси на зеленому континенті, але у випадку, якщо основна мета поїздки все ж таки саме навчання, то заявникам слід вимагати більш відповідну для цього студентську візу. Термін та кількість в’їздів залежать від вашого запланованого маршруту, який є одним із основних супровідних документів для даного типу візи.

Гостьова (сімейна) віза для поїздки до близьких родичів робиться в тому випадку, якщо основна мета вашого візиту в Австралію – це зустріч із легальним статусом (наприклад, громадянами або власниками дозволу на тимчасове проживання, робочою або студентською візою) близькими родичами. У цьому випадку заява подаватиметься на основі запрошення від родича та спонсорського листа (якщо поїздку оплачує сторона, що приймає). Важливо пам’ятати, що ця віза не призначена для тривалого проживання в Австралії, працювати за сімейною візою в Австралії теж не можна.

Ділова (або бізнес) віза оформляється в тому випадку, якщо мета вашого візиту – це зустріч або переговори з партнерами, підписання угод, відвідування бізнес-заходів, конференцій та інших професійних заходів, а також обмін досвідом у сфері діяльності. Головним документом тут буде запрошення від партнерів чи реєстрація на заході/конференції. Важливо пам’ятати, що за діловою візою ви не зможете працювати в Австралії або продавати там свої товари та послуги, але цілком зможете обговорювати умови співробітництва та підписувати контракти.

Дитяча віза – це аналог туристичної/сімейної візи для неповнолітніх. Оскільки за існуючим зараз регламентом при виїзді за кордон кожна дитина повинна мати свій закордонний паспорт з моменту народження, то на дітей необхідно оформляти і окрему візу. Основними документами для візи для дитини в Австралію стануть документи спонсора (батьків чи інших родичів), а також може знадобитися дозвіл на виїзд, якщо неповнолітній подорожує один, із супроводжуючим або лише з одним із батьків.

Студентська віза в Австралію оформляється у тому випадку, якщо основна мета вашого візиту – це навчання. Це можуть бути як мовні курси, так і школа, університет чи профучилище. При цьому пам’ятайте, що якщо ви хочете під час відпочинку в Австралії пройти легкий неінтенсивний курс (наприклад) англійської, це можна зробити і за туристичною візою. Але будь-яке довгострокове навчання потребує оформлення саме студентської візи. Для неї, насамперед, важливо мати лист із акредитованого урядом навчального закладу, який підтверджує, що ви зараховані на навчання.

Віза моряка в Австралію оформляється якщо Ви працюєте на невійськових суднах (наприклад круїзних лайнерах). Ця віза необхідна якщо за маршрутом Вашого судна буде хоча б один Австралійський порт.

Транзитна віза в Австралію оформляється якщо у Вас є пересадка на інший рейс в аеропортах на території Австралії або якщо у Вас є морська віза та посадка на судно здійснюватиметься в порту на території Австралії.

Ми можемо допомогти вам з оформленням всіх перерахованих вище типів віз в Австралію, з різною тривалістю та різною кількістю в’їздів. Наша компанія складається з професіоналів своєї справи, які мають великий досвід візової підтримки, особливо під час роботи з країнами, які мають «складний» візовий режим, до яких належить Австралія. Ми завжди готові проконсультувати вас з усіх питань, що цікавлять, допомогти з вибором типу візи, підбором документів і заповненням анкети. Крім того, у нас є послуга дистанційного оформлення документів, яка стане в нагоді заявникам з регіонів, та й просто зайнятим людям, які бажають максимально заощадити час без втрати якості.

Залишити коментар

Складність візи в Австралію

8/10
Неймовірно складна
Оформлення візи займе близько 35 днів
Чому?
 • Віза видається терміном від 3 місяців громадянам України
 • Немає особистої співбесіди у посольстві
 • Документи на візу можна подавати онлайн
 • Тривалі терміни очікування рішення (від 20 днів)
 • Високий відсоток відмов, оскільки Канада проводить жорстку візову політику
 • Документи потрібно перекладати на англійську мову
 • Надавати необхідний повний пакет документів
 • Візові офіцери рішення приймають суб'єктивно та не завжди справедливо

Замовлення зворотнього дзвінка

  Оформити заявку

    Додати відгук