Віза нареченої/нареченого в Канаду.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 298 оценок, среднее: 4,30 из 5)
Loading...

Віза для одруження в Канаді в 2024

Контакти: +38 (097) 656-13-37, +38 (095) 656-13-37, +38 (093) 656-13-37 info@visaglobal.com.ua

Віза Тип візи Ціна
нареченої/нареченого Visitor 300€

*Окремо оплачується консульський збір та переклад документів на англійську мову (ліцензійний переклад)

Що входить до вартості наших послуг?

 • Оцінка шансів на отримання візи
 • Допомога у виборі типу візи
 • Підготовка та консультація щодо пакету документів
 • Визначення успішної стратегії подачі
 • Оплата консульського збору
 • Оплата збору за біометрію
 • Заповнення візових анкет
 • Призначення зручної дати візиту до візового центру
 • Відстеження статусу кейсу у посольстві
 • Здійснення зв’язку з аплікантом та посольством у разі запиту додаткової інформації від посольства
 • Консультація з відправлення та отримання паспорта з візою

Віза нареченої/нареченого в Канаду

Під візою нареченої/нареченого прийнято розуміти дозвільний документ для короткочасного перебування території чужої держави з метою набуття офіційними сімейними відносинами з громадянином цієї країни. Такі візи передбачені, наприклад, у США, Великобританії, Австралії та низці інших держав. Однак Канада до цього списку не входить. Міграційне законодавство країни кленового листа не передбачає візи для нареченої. Це означає, що українські дівчата/хлопці не мають можливості оформити в’їзні документи, в яких конкретною метою візиту буде укладення шлюбу.

Але це ще не означає, що українські наречені не мають можливості вийти заміж за канадця на його території. Для реалізації цієї мети достатньо оформити стандартну гостьову чи туристичну візу. Вже в Канаді, потрібно буде отримати дозвіл (ліцензію) на шлюб у місцевому муніципалітеті, і можна сміливо святкувати весілля.

Ліцензія на шлюб - що за документ і як його отримати

Якщо в Україні всі звикли реєструвати шлюбні стосунки в органах РАГС, то в Канаді закохані одружуються в суді чи церкві. Багато молодят обирають виїзний формат церемонії реєстрації, на якій є уповноважена офіційна особа, частіше — представник влади. Однак, щоб “розписатися”, майбутнім молодятам потрібно отримати додатковий документ – Ліцензію на одруження.

Цей дозвіл видає компетентний орган однієї з 10 канадських провінцій, де намічається процедура одруження. При цьому пара має три місяці на одруження — такий термін дії ліцензії.

ВАЖЛИВО! Тим громадянам України, які вже були у відносинах, але розлучилися, для отримання ліцензії можуть знадобитися додаткові документи. Слід також врахувати, що у різних провінціях діють свої вимоги до охочих одружитися.

Як отримати візу для укладання шлюбу в Канаді?

Канада належить до країн із жорсткою міграційною політикою. Щоб отримати дозвіл на в’їзд до країни за звичайною туристичною або гостьовою візою, потрібно докласти чимало зусиль. Доведеться переконати візових офіцерів, що ви маєте намір повернутися на батьківщину. Як докази повернення можна надати довідки з постійного місця роботи, довідки про батьків та близьких родичів, що проживають на території України, документи про право власності на об’єкти нерухомого майна тощо.

Не менш важливо довести канадській стороні свою фінансову спроможність. Якщо візовий офіцер вважає, що у вас недостатньо коштів для перельоту в обидва кінці та проживання в Канаді протягом заявленого періоду часу, то у візі буде відмовлено. Як і в тому випадку, якщо мета візиту здасться представнику канадського Консульства не дуже переконливою.

Якщо ви маєте намір одружитися на території Канади, довірте всі турботи, пов’язані з отриманням візи, експертам компанії VisaGlobal. Ми не тільки допоможемо отримати дозвільний документ для перетину кордону, а й підкажемо, які папери потрібно взяти з собою, а також як діяти після прибуття до Канади.

Не забувайте, що найменша неточність при оформленні пакета документів та невпевнене спілкування з візовим офіцером може стати причиною відмови у візі. Наші консультанти допоможуть підготуватися до розмови, щоби виглядати переконливо.

Які документи знадобляться для візи нареченої/нареченого

Конкретного переліку документів для оформлення канадської візи для нареченої немає. Кожна ситуація розглядається співробітниками представництва індивідуально. Можна сказати, що точно знадобляться:

 • анкета-заява;
 • діючий закордонний паспорт;
 • документи, що підтверджують фінансову спроможність;
 • фотографія

Потрібно також сплатити консульський збір у розмірі 100 канадських доларів (близько 80 американських доларів) та збір у розмірі 85 канадських доларів за надання біометричних даних. Після подання документів доведеться також пройти медичне обстеження в одній із акредитованих канадською стороною клінік.

Залишіть заявку на оформлення візи нареченої/нареченого в Канаду

  Віза на запрошення майбутнього чоловіка

  Ще один варіант зіграти весілля в Канаді – це отримати гостьову візу на запрошення майбутнього чоловіка. У цьому випадку список обов’язкових документів доповнить офіційний лист від сторони, що запрошує, а також довідки, що підтверджують наявність у спонсора житла та фінансів для утримання майбутньої дружини в Канаді. За час дії візи парі необхідно встигнути оформити відносини відповідно до канадського законодавства.

  Щоб залишитися на ПМП у Канаді після одруження, потрібно буде подати заяву на переїзд до Канади за програмою сімейного спонсорства.

  Сімейне спонсорство – популярна державна імміграційна програма, метою якої є возз’єднання сімей у Канаді. Взяти участь у програмі можуть лише громадяни Канади та постійні резиденти, які мають намір привезти дружину чи родичів на постійне місце проживання до Канади.

  Уряд надає таке право своїм громадянам, проте накладає на них зобов’язання — спонсор має утримувати дружину (або шлюбного партнера) протягом трьох років.

  Важливі моменти при сімейному спонсорстві

  1. Подружжям визнаються лише пари, шлюб яких офіційно зареєстровано;
  2. Якщо подружжя оформило відносини на території Канади, основним документом, що підтверджує законність шлюбного союзу, буде свідоцтво про шлюб. Цей документ видає влада провінції, де шлюб був офіційно зареєстрований;
  3. Якщо подружжя оформило відносини на території Канади, основним документом, що підтверджує законність шлюбного союзу, буде свідоцтво про шлюб. Цей документ видає влада провінції, де шлюб був офіційно зареєстрований;
  4. Спочатку чоловік (громадянин Канади) повинен домогтися визнання себе спонсором та підписати відповідне зобов’язання, тільки після цього можна подавати документи на возз’єднання сім’ї;
  5. Як тільки запрошена дружина працевлаштується в Канаді та почне отримувати дохід, фінансові зобов’язання зі спонсора буде знято.

   

  Виникли питання? Зверніться за детальною інформацією до візового експерта VisaGlobal.

  Залишити коментар

  Складність візи в Канаду

  8/10
  Дуже складна
  Оформлення візи займе близько 14 днів
  Чому?
  • Віза видається на термін до 10 років громадянам України
  • Немає особистої співбесіди у посольстві
  • Документи на візу можна подавати онлайн
  • Період розгляду заяви складає від 5 робочих днів
  • Високий відсоток відмов, оскільки Канада проводить жорстку візову політику
  • Необхідність здавати біометричні дані у візовому центрі
  • Документи потрібно перекладати на англійську мову
  • Надавати необхідний повний пакет документів
  • Візові офіцери рішення приймають суб'єктивно та не завжди справедливо

  Замовлення зворотнього дзвінка

   Оформити заявку

     Додати відгук