Бізнес віза в Канаду

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (129 оценок, среднее: 4,80 из 5)
Loading...

Віза для ділових поїздок в Канаду

Контакти: +38 (097) 656-13-37, +38 (095) 656-13-37, +38 (093) 656-13-37 info@visaglobal.com.ua

Кількість Наші послуги Конс. збір + біометрія Терміни оформлення
1 чол. 200 125 від 5 днів
2 чол. 380 250 від 5 днів
3 чол. 540 375 від 5 днів
4 чол. 680 500 від 5 днів
5 чол. 800 625 від 5 днів

Що входить до вартості наших послуг?

 • Оцінка шансів на отримання візи
 • Визначення необхідного списку документів
 • Оплата консульського збору
 • Оплата збору за біометрію
 • Заповнення візових анкет
 • Написання супровідного листа
 • Призначення зручної дати візиту до візового центру
 • Відстеження статусу кейсу у посольстві
 • Здійснення зв’язку з аплікантом та посольством у разі запиту додаткової інформації від посольства

Бізнес віза в Канаду: правила та порядок отримання, терміни розгляду звернення.

Канада входить до списку успішних світових країн із розвиненою економікою, що робить її зручною для ведення бізнесу. З цієї причини успішні бізнесмени України, які бажають розширити сфери своєї діяльності та збільшити дохід, намагаються зайняти свою нішу у Канаді. Особливо це актуально сьогодні, коли Україна виходить на новий рівень міжнародних відносин за рахунок залучення міжнародних інвестицій. Однак ведучи справи за кордоном, мається на увазі ведення переговорів із закордонними представниками, що неможливо зробити якісно та результативно, не залишаючи кордону України. Тому будь-якому українському підприємцю, для особистого контролю та оперативного обміну інформацією, необхідно отримати візу, категорії «Бізнес». В іншому випадку курувати бізнес проекти особисто і бути присутнім на важливих зустрічах та переговорах згідно з чинним законодавством північної країни без візи, що не діє, не вдасться.

Ділова віза в Канаду: що потрібно знати кожному українцю

Сьогодні для отримання канадської бізнес візи немає необхідності проходити співбесіду в посольстві країни, і за особистого візиту передати представникам Канади пакет документів для отримання «перепустки» до їхньої країни. Зараз для цього достатньо заповнити електронну форму еТА, додати до неї необхідний пакет документів на офіційному сервері Консульства Канади. Відвідати посольство, доведеться лише для здачі біометричних даних, які з минулого року є обов’язковою вимогою для отримання канадської візи, незалежно від її категорії.

Перелік документів для оформлення бізнес-візи в Канаду

Список паперів та інших довідок, необхідних для отримання канадської візи, відрізняється залежно від її категорії. Так для отримання бізнес візи до Канади слід надати:

 1. Поточний закордонний паспорт з одним чистим розворотом (його термін придатності не повинен закінчуватись раніше дати повернення на батьківщину).
 2. Старий закордонний паспорт (за його наявності).
 3. Паспорт громадянина України (книжкою або ID-картка).
 4. Документи, що підтверджують броню авіаквитків та готельного номера або апартаментів.
 5. Фотографія (паспортного зразка).
 6. Біометричні дані (електронне фото, підпис та відбитки пальців).
 7. Запрошення бізнес-партнера, або будь-який інший документ, який зможе підтвердити мету візиту заявника. Документ повинен містити ПІБ, фінансове становище та контактні дані запрошуючої сторони.
 8. Бронь авіаквитків та місця для житла, на момент перебування в Канаді.
 9. Візові анкети встановленої форми.
 10. 2 кольорові фотографії заявника, які були зроблені не пізніше ніж за 6 місяців до подання документів на канадську візу категорії «бізнес» (стандартний паспортний розмір – 35×45мм).
 11. Довідка про реєстрацію підприємця в Україні (за наявності).
 12. Звіт від податкової інспекції за останній звітний період (для підприємців).
 13. Папери, що підтверджують фінансове становище заявника (Виписка з банківського рахунку, довідка про рух коштів, що підтверджують підприємницьку діяльність заявника).
 14. Точний опис маршруту.

Варто розуміти, що ділова віза до Канади не дає можливості вести бізнес чи працювати на території країни. Канадська віза оформляється з метою обміну досвідом, професійного зростання та ділових переговорів із іноземними представниками бізнесу. З нею також можна відвідувати різні навчальні семінари та курси тривалістю менше 6 місяців.

Типи бізнес візи до Канади та терміни її дії

Можна отримати бізнес візу до Канади, яка даватиме можливість відвідувати країну одноразово і багаторазово. Ці види «перепустки» відрізняються кількістю разів, які її власник зможе відвідати північноамериканську державу. Так, при отриманні одноразової канадської візи, відвідати країну можна лише один раз протягом усього періоду тривалості «перепустки». У цьому тривалість поїздки має перевищувати 7 місяців. Наявність багаторазової канадської візи дозволяє відвідувати країну необмежену кількість разів, аж до закінчення терміну дії дозвільного документа.

Бізнес віза до Канади може бути видана терміном від 6 місяців до 10 років. Однак, згідно зі статистикою, ділові канадські візи видаються на короткий термін.

Час розгляду заявки на отримання канадської візи

У середньому, Консульство Канади розглядає заявки отримання ділової візи від 7 до 14 днів, крім часу повернення закордонного паспорта власнику. На це потрібно додаткових 2-5 днів. З цієї причини зайнятися отриманням бізнес візи до Канади необхідно щонайменше за місяць до передбачуваної поїздки.

Причини відмови у бізнес візі в Канаду українцям

За останніми статистичними даними понад 70% українців, які звернулися до Консульства для отримання канадської візи, самостійно отримують відмову. Найбільш частими причинами негативних відповідей стають:

 • помилки у заповненні онлайн-анкет;
 • відсутність одного або кількох необхідних для отримання бізнес візи до Канади документів, або анкет;
 • неправильний переклад документів;
 • погана доказова база того, що громадянин планує повернутися до України;
 • відсутність запрошення або інших документів, що підтверджують ділову мету поїздки;
 • нестабільний заробіток заявника;
 • навмисне надання представникам Консульства неправдивих даних та ін.

Зменшити ймовірність отримання відмови в канадській бізнес візі допоможе співпраця з компанією VisaGlobal. Наші співробітники не лише оцінять шанси заявника на отримання канадської візи, але й допоможуть правильно скласти анкету-заяву, а також зібрати та перекласти англійською мовою необхідний пакет документів. Завдяки співпраці з компанією можна заощадити не лише свій час та нерви, а й гроші. Адже згідно з правилами, кошти витрачені на консульський збір, вартість якого на сьогодні становить 100 канадських доларів, не повертається навіть у разі відмови в отриманні бізнес-візи в Канаду. Компанія ж знає, як правильно скласти анкету, щоб ймовірність негативної відповіді становила менше 20%. Під час подання анкети самостійно така ймовірність перевищує 70%. Таким чином, допомога візового центру в отриманні канадської візи справді відчутна.

Залишіть заявку на оформлення бізнес візи в Канаду

  Переваги Visa Global

  Багато українців губляться у питаннях анкети, що заповнюється під час оформлення ділової канадської візи. Розібратися в усіх нюансах заповнення та перекладу анкети допомагають співробітники візового центру. При співпраці з компанією також надається допомога в підготовці та збиранні пакета документів, необхідних для отримання канадської візи, категорії «Бізнес». До того ж, співробітники центру індивідуально підходять до вирішення проблеми клієнта і адекватно оцінюють його можливості в отриманні візи до Канади. При цьому вартість послуг компанії залишається доступною для кожного мандрівника. За допомогою рекомендацій від Visa Global практично кожен бажаючий зможе отримати ділову канадську візу, незалежно від його історії мандрівника та життєвих обставин.

  Залишити коментар

  Складність візи в Канаду

  8/10
  Дуже складна
  Оформлення візи займе близько 14 днів
  Чому?
  • Віза видається на термін до 10 років громадянам України
  • Немає особистої співбесіди у посольстві
  • Документи на візу можна подавати онлайн
  • Період розгляду заяви складає від 5 робочих днів
  • Високий відсоток відмов, оскільки Канада проводить жорстку візову політику
  • Необхідність здавати біометричні дані у візовому центрі
  • Документи потрібно перекладати на англійську мову
  • Надавати необхідний повний пакет документів
  • Візові офіцери рішення приймають суб'єктивно та не завжди справедливо

  Замовлення зворотнього дзвінка

   Оформити заявку

     Додати відгук