Студентська віза в Канаду

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (189 оценок, среднее: 4,67 из 5)
Loading...

Віза для навчання в Канаді

Контакти: +38 (097) 656-13-37, +38 (095) 656-13-37, +38 (093) 656-13-37 info@visaglobal.com.ua

Кількість Наші послуги Конс. збір + біометрія Терміни оформлення
1 чол. 250 125 від 5 днів
2 чол. 480 250 від 5 днів
3 чол. 690 375 від 5 днів
4 чол. 880 500 від 5 днів
5 чол. 1050 625 від 5 днів

Що входить до вартості наших послуг?

 • Оцінка шансів на отримання візи
 • Визначення необхідного списку документів
 • Оплата консульського збору
 • Оплата збору за біометрію
 • Заповнення візових анкет
 • Написання супровідного листа
 • Призначення зручної дати візиту до візового центру
 • Відстеження статусу кейсу у посольстві
 • Здійснення зв’язку з аплікантом та посольством у разі запиту додаткової інформації від посольства

Студентська віза в Канаду для українців: вимоги, правила та терміни отримання

Освіта за кордоном – мрія багатьох українських абітурієнтів. Але якщо потрапити на навчання до Польщі, Литви, Латвії та інших країн близького зарубіжжя відносно легко, то стати студентом одного з канадських ВНЗ досить проблематично. Адже саме дипломи Канадських навчальних закладів високо цінуються у світовому співтоваристві, оскільки країна дотримується виключно «топових» стандартів навчання. При цьому навчання у сніжній країні обходиться дешевше, ніж у Великій Британії чи США, що робить ВНЗ Канади особливо популярними серед молодих людей у ​​всьому світі. Проте українцям потрапити до північної країни особливо складно. Але навіть якщо абітурієнту пощастило стати студентом канадського навчального закладу, для перетину кордону цього замало. У будь-якому випадку на руках має бути студентська віза до Канади, допомогу в отриманні якої надає візовий центр VisaGlobal.

Як отримати студентську візу в Канаду?

Процес оформлення канадської візи, категорії Study Permit, досить тривалий, і може тривати до 3 місяців. Тому всім студентам і людям, які бажають пройти навчання в Канаді тривалістю понад 6 місяців, необхідно звернутися до посольства якомога раніше. Оскільки без навчальної чи студентської візи здобути освіту в Канаді неможливо.

Студентська віза в Канаду: документи та терміни

Для отримання «перепустки» необхідно звернутися до Консульства Канади. Якщо раніше для цього потрібно було їхати до Києва, то зараз подати заявку на отримання канадської візи можна, не виходячи з дому, скориставшись допомогою візового центру, або заповнивши онлайн-анкету, на сайті Консульства, самостійно.

Для отримання канадської візи на сайті посольства, українцям необхідно заповнити форму еТА, та додати до неї наступні документи:

 1. Закордонний паспорт із чистим розворотом (його термін не повинен закінчуватися до закінчення передбачуваної поїздки).
 2. Закордонний паспорт зі строком, що минув (за наявності).
 3. Паспорт гражданина Украины (полная копия).
 4. Анкети (форми IMM 5257, IMM 5645 та IMM 5484).
 5. Лист із навчального закладу з підтвердженням про зарахування громадянина України до навчального закладу Канади, а також із назвою курсу, тривалістю навчання та дати реєстрації.
 6. Фото паспортного зразка.
 7. Квитанція про оплату консульського збору.
 8. Підтвердження наявності коштів необхідних оплати академічного курсу, житла та інших витрат. (Виписка з банківського рахунку, довідка з місця роботи та ін.).
 9. Заява від громадянина, який виступає спонсором, та документальне підтвердження його фінансового стану.
 10. Документи, що доводять факт бронювання авіаквитків та житла на території Канади.
 11. Довідка про несудимість.

Крім цього, для отримання візи до Канади, типу Студентська, українцям доведеться здати свої біометричні дані, до яких входять відбитки пальців, електронна фотографія та підпис.

Пакет необхідних документів може змінюватись залежно від кожної конкретної ситуації. Аналогічне правило поширюється і на перелік анкет, що заповнюються на сайті Консульства.

ВАЖЛИВО! Приймаються виключно документи та анкети у перекладі англійською або французькою мовою. Документи українською чи російською мовою навіть не розглядаються.

Канадська віза може бути видана терміном від 12 місяців до 4-х років, залежно від програми навчання, з можливістю продовження. Якщо ж програма навчання триватиме менше півроку, отримувати студентську візу до Канади немає необхідності.

Приклад студентської візи в Канаду

Студентська віза до Канади: причини відмови

Отримати студентську або навчальну візу до Канади не так просто, як здається на перший погляд. Понад 60% заявників одержують відмову в оформленні канадської візи, незалежно від її категорії. Причому статистика з кожним роком лише погіршується. Найпоширенішими причинами негативної відповіді в отриманні студентської канадської візи є:

 • помилки під час заповнення анкет, або перекладу документів;
 • відсутність одного або кількох документів, необхідних для отримання студентської візи до Канади;
 • недійсний паспорт або його повна відсутність;
 • закордонний паспорт, термін дії якого незабаром закінчується;
 • нестача матеріальних засобів для навчання та проживання в Канаді;
 • відсутність достатньої мотивації для повернення на батьківщину та ін.

Важливо! У разі відмови в отриманні канадської візи кошти, сплачені за консульський збір, не повертаються. Зберегти заощадження від втрат та збільшити шанси на отримання студентської візи до Канади допоможуть висококласні фахівці, які працюють у VisaGlobal. Вони як ніхто інший знають, як правильно заповнити всі онлайн-анкети та зібрати необхідний пакет документів у короткий термін. Їхній багатий досвід в отриманні канадських віз, категорії студентська, дозволяє безпомилково оцінити шанси заявника при зверненні до посольства.

Якщо раніше для отримання канадської візи, як категорії Студентська, так і категорій Ділова, Туристична, Гостьова тощо, необхідно було пройти особисту співбесіду в консульстві, то зараз переконати у важливості «перепустки» можна лише за допомогою анкети та доданих до неї документів. З цієї причини українців, які отримали відмову в отриманні візи до Канади, істотно збільшилося. Однак співпраця з агентством суттєво збільшує ймовірність отримання студентської візи, і як наслідок подальшого навчання в Канаді. У VisaGlobal знають усі нюанси підготовки документів та заповнення анкет для отримання навчальної візи до Канади.

Залишіть заявку на оформлення студентської візи в Канаду

  Вартість студентської візи в Канаду

  Многих абитуриентов и их родителей, интересует стоимость студенческой визы в снежную Канаду. Ведь вопрос цены в данной ситуации находиться далеко не на последнем месте по важности, среди остальных сложностей и проблем связанных с временным переездом.

  Услуги компании при получении студенческой визы в Канаду обойдутся в 250 евро. Однако важно понимать, что в данную сумму не включена стоимость консульского сбора и цена перевода пакета документов на английский язык.

  В перечень оплачиваемых услуг VisaGlobal входит:

  • Анализ цели получения канадской визы, и его существенность для положительного вердикта от Консульства.
  • Помощь в сборе пакета документов, и его подготовке к сдаче в посольство.
  • Оплата за биометрические данные заявителя.
  • Помощь в заполнении необходимых анкет.
  • Контроль за всем процессом получения студенческой визы в Канаду, начиная с момента подачи документов, заканчивая получением паспорта из посольства.

  При поручении проблемы оформления канадской визы компании, можно не только избавиться от лишних проблем и денежных потерь, но и существенно сэкономить личное время. Ведь сотрудники центра сделают за заявителя практически все, ему лишь останется явиться в Консульство для сдачи своих биометрических данных в удобное время. При сотрудничестве с VisaGlobal процент вероятность положительного результата возрастает с 29 до 82, что является существенным доказательством профессионализма сотрудников компании, и их высокой ответственности.

  Залишити коментар

  Складність візи в Канаду

  8/10
  Дуже складна
  Оформлення візи займе близько 14 днів
  Чому?
  • Віза видається на термін до 10 років громадянам України
  • Немає особистої співбесіди у посольстві
  • Документи на візу можна подавати онлайн
  • Період розгляду заяви складає від 5 робочих днів
  • Високий відсоток відмов, оскільки Канада проводить жорстку візову політику
  • Необхідність здавати біометричні дані у візовому центрі
  • Документи потрібно перекладати на англійську мову
  • Надавати необхідний повний пакет документів
  • Візові офіцери рішення приймають суб'єктивно та не завжди справедливо

  Замовлення зворотнього дзвінка

   Оформити заявку

     Додати відгук