Типи віз у Канаду
Контакти: +38 (044) 383-09-96, +38 (068) 932-82-60, +38 (066) 090-39-28, [email protected]
Усі візи до Канади можна розділити на два великі типи: імміграційні та неімміграційні. Всередині цього «укрупненого» поділу є кілька різних категорій віз, і яку з них вибрати залежить від вашої поїздки та бажаних термінів перебування в країні. Неімміграційні візи, про які йдеться нижче, можуть бути видані як під поїздку, так і на більш тривалий термін – від декількох місяців до 10 років. Рішення тут знаходиться в руках візового офіцера, який розглядатиме вашу заявку та визначатиме доцільність видачі вам візи. Якщо ви хочете отримати довгострокову візу з можливістю багаторазового в’їзду, то доведеться представити значний пакет документів, що пояснює таку необхідність.
Але до того, як ви почнете збирати документи на візу, необхідно визначитися, на який тип візи в Канаду ви збираєтеся претендувати. Це питання є основним, адже помилка у візовій категорії означає повернення вашої заяви з відмовою. Всі документи та інформація в анкеті повинні бути узгоджені з вибраним вами типом візи. Найбільш поширеними візовими категоріями неімміграційних віз до Канади є туристична, гостьова, ділова, дитяча та студентська віза, про які далі ви можете дізнатися докладніше. Також ми розповімо про особливу «супер-візу», доступну деяким заявникам з України.
Туристична віза в Канаду потрібна для того, щоб подорожувати країною, відпочивати та знайомитися з визначними пам’ятками, можливо – відвідати друзів чи родичів. Вона не передбачає довгострокового навчання чи роботи у країні. Основними (але далеко не єдиними) документами, що додаються до заяви, для вас будуть опис маршруту поїздки та броні перельотів та проживання. Таку візу найчастіше дають під термін поїздки, але є й винятки з цього правила.
Сімейна (або гостьова) віза в Канаду оформляється в тому випадку, якщо головною метою вашої поїздки є візит до родичів, які там проживають. У цьому випадку будуть потрібні документи не тільки від вас, а й від сторони, що запрошує. Насамперед, це буде, зрозуміло, запрошення з чіткою вказівкою сторін та їх даних, а також можуть знадобитися фінансові підтвердження та гарантії ваших родичів. Але в цьому випадку можна з першого разу претендувати на візу з більшим терміном дії.
Ділова (або бізнес) віза – це вибір тих, хто відправляється до Канади з метою обміну професійним досвідом, відвідування тематичних виставок та заходів, а також для спілкування з іноземними колегами та партнерами. Надаючи документи від запрошуючої сторони та/або організації, ви повинні пам’ятати, що можете лише вести переговори та ділитися досвідом. Ведення бізнесу та робота з найму за канадською бізнес-візою не передбачається.
Дитяча віза до Канади оформляється на заявників, яким ще не виповнилося 18 років, метою поїздки яких є туризм, відвідування родичів та розважальних заходів (наприклад, дитячих спортивних таборів). До заяв неповнолітніх канадські візові офіцери дуже уважні, тому пакет документів для них слід формувати з особливою ретельністю. Особливу увагу необхідно приділити збору спонсорських документів та оформленню дозволів на виїзд дитини до Канади.
Супервіза – це унікальна сімейна віза, за якою батьки та бабусі/дідусі громадян або постійних резидентів Канади можуть відвідати своїх рідних та перебувати на території країни до двох років. При цьому вона залишається неімміграційною, і для того, щоб її отримати, необхідно насамперед довести наявність тісних зв’язків з Україною та намір повернутися назад після закінчення терміну перебування в Канаді. Крім того, береться до уваги і фінансове становище дітей/онуків, адже, за умовами візи, батьки не зможуть працювати в Канаді, а отже, їхнє довгострокове перебування мають спонсорувати діти.
Студентська віза у Канаду необхідна тим, хто бажає пройти довгостроковий курс навчання в цій країні (не менше 6 місяців). Це може бути вивчення англійської чи французької мови, навчання у школі, університеті або на будь-яких інших курсах. Для заявника важливо надати значний пакет документів, який пояснить не лише походження коштів на навчання, а й які його плани після закінчення навчання. Крім того, для отримання навчальної візи до Канади обов’язково знадобиться лист про зарахування заявника на курс із акредитованого урядом навчального закладу.
Який із вищезгаданих типів віз до Канади вас не цікавив би, наші досвідчені фахівці готові запропонувати свої послуги. Ми індивідуально розглянемо вашу ситуацію, допоможемо вибрати тип візи, підібрати відповідні документи, заповнимо анкети та супроводжуватимемо вас на кожному етапі оформлення візи до Канади. Ми також пропонуємо послугу дистанційного оформлення візи, при якій вам не потрібно приїжджати до нас в офіс, що дозволить вам заощадити ще більше часу та зробити подачу заяви на канадську візу максимально зручною.