Віза по запрошенню до Канади

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (67 оценок, среднее: 4,70 из 5)
Loading...

Гостьова віза до Канади

Контакти: +38 (097) 656-13-37, +38 (095) 656-13-37, +38 (093) 656-13-37 info@visaglobal.com.ua

Кількість Наші послуги Конс. збір + біометрія Терміни оформлення
1 чол. 200 125 від 5 днів
2 чол. 380 250 від 5 днів
3 чол. 540 375 від 5 днів
4 чол. 680 500 від 5 днів
5 чол. 800 625 від 5 днів
1 дитина 200 125 * від 5 днів

*Окремо оплачується консульський збір та переклади документів.

Що входить до вартості наших послуг?

 • Оцінка шансів на отримання візи
 • Визначення необхідного списку документів
 • Оплата консульського збору
 • Оплата збору за біометрію
 • Заповнення візових анкет
 • Написання супровідного листа
 • Призначення зручної дати візиту до візового центру
 • Відстеження статусу кейсу у посольстві
 • Здійснення зв’язку з аплікантом та посольством у разі запиту додаткової інформації від посольства

Бажаєте відвідати близьких у Канаді?

Українців із Канадою завжди пов’язували особливі стосунки. Численні родини українців, які колись мігрували до Канади, щороку запрошують у гості своїх друзів та родичів. Однак перш ніж купувати квитки, гості повинні спантеличитися важливими питаннями: коли займатися отриманням гостьової візи, які документи збирати і куди звертатися за оформленням? У цій статті VisaGlobal надасть мандрівникам потрібну інформацію та допоможе успішно пройти всі етапи отримання гостьової візи до Канади.

Де українцю оформити канадську візу по запрошенню?

В Україні діють два Візові Центри Канади — у Києві та у Львові. Тут можна здати документи та біометричні дані, а також скористатися додатковими платними послугами:

 • зробити ксерокопії та фото;
 • отримати допомогу у заповненні анкет;
 • доставити документи до посольства Канади;
 • отримати паспорт назад через кур’єра;
 • налаштувати телефонні повідомлення про статус вашої візи.

Українці можуть звернутися за гостьовою візою до Канади особисто в одному із двох візових центрів, або скористатися онлайн-послугами офіційного джерела Government of Canada. Онлайн оформлення канадської візи обирає більшість українців, оскільки документи вирушають не виходячи з дому, а відповідь приходить набагато швидше. Однак з’явитися особисто до Візового Центру все ж таки доведеться для здачі біометричних даних. Цю норму було запроваджено 31 липня 2018 року.

Гостьова віза до Канади для українців видається до кінцевої дати дії паспорта, проте консульські офіцери можуть регулювати термін дії візи та кількість в’їздів на власний розсуд. На практиці найчастіше віза видається до кінця терміну дії паспорта на 6 місяців або в межах дати поїздки, яку заявник вказав у візовій анкеті. Якщо гість коректно скористався короткою візою, то при наступному поводженні з великою ймовірністю можна розраховувати на довгострокову візу.

Чи підійде мені гостьова віза до Канади по запрошенню?

За допомогою гостьової візи можна зустрітися з друзями чи родичами, які мешкають у Канаді. Вони можуть бути мігрантами або законно перебувати в країні тривалий час за канадською візою. Запрошувачі не обов’язково мають бути найкращими друзями чи близькими родичами, але в даному випадку з гостьовою візою до Канади виникне менше проблем.

Які документи потрібні на візу до Канади позапрошенню?

Якщо ви вирішили зробити гостьову візу до Канади, будьте готові поринути в паперову тяганину. У суперечливій інформації з різних джерел дуже легко заплутатися, тому для зручності візитерів було створено анкету зі списком необхідних паперів. У ній заявник поступово наголошує на пунктах у міру збору документів і відстежує, що ще йому необхідно зібрати.

Якщо ви подаєте на канадську візу онлайн, вам автоматично визначать тип візи в Канаду та сформують список документів. Якщо ви вирішили надіслати документи особисто через ВЦ, список на гостьову візу буде наступним:

 1. Закордонний паспорт. Один новий та всі старі паспорти, які у вас є. Термін дії паспорта повинен бути не меншим за термін поїздки.
 2. Внутрішній паспорт. Необхідно зробити копії всіх сторінок, у тому числі порожніх.
 3. Два кольорові або ч/б фото зі стандартним розміром 3,5 х 4,5 см.
 4. Інформація про доходи. Працівникам потрібна довідка про розміри зарплати та робочої посади, пенсіонерам — про розміри пенсії, безробітним потрібен спонсорський лист. Бізнесмени надають податкову декларацію та банківську виписку.
 5. Інформація про сімейний стан. Тут надається інформація про дітей, колишнє і нинішнє подружжя.
 6. Запрошення. Сторона, що приймає, складає лист у вільному форматі і прикріплює до нього свої документи. Докладніше про цей пункт можна дізнатися нижче.
 7. Бронь готелю. Якщо ви не зупиняєтеся в будинку у запрошуючих, вам потрібно дати інформацію про готель: вказати назву, адресу, дату заселення та виселення.

Документи надаються однією з двох офіційних мов – французькою або англійською. Копії документів на візу на запрошення потрібні лише при особистому поданні документів у Візовому Центрі Канади.

Усього необхідно заповнити три анкети:

 • Анкета IMM5645 про членів сім’ї;
 • Анкета IMM 5257 про особу заявника;
 • Анкета IMM 5484 з переліком документів.

У запрошенні листи родичі або друзі вказують інформацію про себе та про гостя. Складається лист французькою або англійською.

Лист повинен містити таку інформацію:

 • Паспортні дані;
 • Повну адресу, контакти;
 • Ким доводиться гість, хто його забезпечуватиме, де він збирається побувати;
 • Копію паспорта, документи про рахунки в банку та роботу;
 • Докази родинних зв’язків, якщо запрошення походить від родичів.

Як посольство Канади ставиться до чистих закордонних паспортів?

По історії поїздок консульські офіцери дізнаються про вашу платоспроможність, надійність і порядність. Однак не всі люди, які бажають погостювати в Канаді, були раніше за кордоном. На практиці закордонний паспорт легко замінюють інші документи.

Все, що вам потрібно, це змістити акцент з паспорта на інші ваші сильні сторони: наприклад, проходження навчання вдома, постійна робота, бізнес, родина та діти. Візовим офіцерам важливо дізнатися, що пов’язує вас з батьківщиною, що змусить вас повернутися назад наприкінці терміну поїздки.

Залишіть заявку на оформлення гостьової візи до Канади.

  Скільки коштує і скільки часу робиться гостьова віза в Канаду з України?

  Вартість канадської візи по запрошенню складається з консульського збору та здачі біометричних даних. За консульський збір на гостьову візу ви заплатите 100 CAD, біометричні дані обійдуться вам у 85 CAD.

  Зазвичай термін розгляду візи на запрошення не перевищує 15 днів, але в особливо завантажені сезони робота консулів може тривати до місяця. Таким чином, краще розпочинати підготовку за два місяці до передбачуваної поїздки.

  Ваша перша гостьова віза до Канади буде з більшою ймовірністю короткостроковою та одноразовою. За умови, якщо ваша поїздка пройшла без порушень, наступного разу ви можете претендувати на багаторазову візу та відвідувати країну протягом 5-ти чи навіть 10-ти років.

  Якщо вам потрібна підтримка, співробітники VisaGlobal завжди готові зайнятися вашою історією. Ми вітаємо допитливість і з радістю ділимося своїм досвідом: ви можете запитати у нас про свої шанси та сильні сторони, а також більше дізнатися про кожен етап отримання своєї гостьової візи. Індивідуальний підхід співробітників VisaGlobal дозволяє вичавити весь потенціал із ситуації, щоб ви без проблем зустрілися з близькими вам людьми. Ми забезпечимо вас інформацією, впевненістю у завтрашньому дні і, що найголовніше, довгоочікуваною гостьовою візою до Канади.

  Залишити коментар

  Складність візи в Канаду

  8/10
  Дуже складна
  Оформлення візи займе близько 14 днів
  Чому?
  • Віза видається на термін до 10 років громадянам України
  • Немає особистої співбесіди у посольстві
  • Документи на візу можна подавати онлайн
  • Період розгляду заяви складає від 5 робочих днів
  • Високий відсоток відмов, оскільки Канада проводить жорстку візову політику
  • Необхідність здавати біометричні дані у візовому центрі
  • Документи потрібно перекладати на англійську мову
  • Надавати необхідний повний пакет документів
  • Візові офіцери рішення приймають суб'єктивно та не завжди справедливо

  Замовлення зворотнього дзвінка

   Оформити заявку

     Додати відгук