Віза моряка

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (3 оценок, среднее: 4,33 из 5)
Loading...

Віза моряка в США

Контакти: +38 (067) 317-80-34, +38 (066) 317-80-34, info@visaglobal.com.ua
WhatsApp/Viber/Telegram: +38 (093) 317-80-34

Кількість Наши послуги Конс. збір Строки оформлення
1 люд. 250$ 160$ від 5 днів
2 люд. 450$ 320$ від 5 днів
3 люд. 600$ 480$ від 5 днів
4 люд. 720$ 640$ від 5 днів
5 люд. 800$ 800$ от 5 днів

Віза в США C1/D для Членів екіпажів в 2023 році

Серед неімміграційних віз в США існує особлива категорія C1/D, яка не є в повному розумінні цього слова робочою візою, однак видається вона професіоналам для того, щоб вони могли успішно виконувати свою роботу. Звертатися за цією візою необхідно членам екіпажів морських і повітряних суден. У цей список входять капітани, їх, помічники, стюарди, механіки та інші. Як видно з назви, цей тип візи комбінований: він поєднує в собі транзитну візу (C1) і візу членів екіпажів, що працюють на території Америки (віза D). Таким чином, можна зробити висновок, що оформлення візи C1/D в 2023 році є обов’язковим для членів екіпажів в разі, якщо їх судно перетинає кордон Штатів, входить в порт або приземляється на території країни.

Віза моряка в США (C1/D) для громадян України

У побуті цю візу часто називають «візою моряка», так як вона дуже затребувана у фахівців, що працюють на морських судах різних країн. За наявності окремої угоди між США і країною, громадянином якої ви є, віза C1/D співробітникам екіпажу не потрібна. На жаль, Україна не входить в цей список, а тому, якщо ви вирішили звернутися за візою в США для членів екіпажу, важливо ознайомитися з усіма особливостями оформлення цього в’їзного документа. Видається він строком на 10 років, протягом яких можна зробити необмежену кількість в’їздів, тривалість яких повинна залежати від маршруту судна і виконуваних вами на ньому обов’язків.

При оформленні цього типу візи з заявниками проводиться особиста співбесіда. Громадяни України проходять його в Посольстві США в Києві. На співбесіду вам необхідно принести комплект документів і бути готовими відповісти на ряд питань. Найважливіше, що вам належить довести візовому офіцерові, – це те, що в країну ви плануєте в’їжджати з робочими цілями, а не з особистих потреб. Також ви не повинні отримувати фінансування від американських компаній в рейсі, за винятком випадків, коли у вас одночасно є і робоча віза, оформлена під контракт з фірмою з США.

Пример визы моряка в США (C1/D)

Одночасне звернення за візами C1/D та B1/B2

Заявники можуть звернутися за візами C1/D і B1/B2 одночасно. При такому зверненні необхідно сплатити тільки один консульський збір у розмірі 160 $. Для цього подається одна анкета DS-160, в якій необхідно вибрати обидві категорії візи і вказати одну основну мету поезки. При цьому важливо пам’ятати, що консульський офіцер може відмовити у видачі обох віз або тільки візи B1/B2, якщо засумнівається в ваших неімміграційних наміри.

Документи на «візу моряка» в США

Підтвердження маршруту судна. Найважливіше для вас – отримати від власника судна або компанії, яка здійснює рейс, докладний розклад, в якому будуть відображені його пересування і дати в’їзду на територію Америки. Саме цей документ підтверджує, що віза вам потрібна для робочих цілей. У цій довідці також, як правило, вказується спеціальний ідентифікаційний номер співробітника, а також його посаду в компанії і інша інформація про нього. Таким чином, в ідеалі цей документ також є підтвердженням наявності у вас постійного легального доходу, що має вкрай високу важливість.

Фінансові гарантії. Крім стабільного доходу, ви повинні продемонструвати візовому офіцерові наявність у вас заощаджень і засобів на вчинення поїздки. Зрозуміло, зрозуміло, що більшу частину ваших витрат несе компанія, але при цьому американцям важливо знати, що у вас в розпорядженні є і власні кошти, якими ви можете в разі необхідності скористатися в рейсі або на які ви будете жити після повернення, а значить, вам не знадобиться звертатися за матеріальною допомогою в Америці (що, звичайно ж, заборонено). Гарантією буде виписка з банку про наявність у вас на рахунку власних (некредитних) коштів.

Паспорт моряка. Якщо ви є працівником морського судна, то у вас, крім звичайного закордонного паспорта, повинен бути паспорт моряка. Цей документ також слід пред’явити візовому офіцерові для того, щоб, знову ж таки, переконати його в тому, що мета поїздки полягає у виконанні вами прямих посадових обов’язків на судні. Якщо ж ви член екіпажу літака, то у вас буде посвідчення члена екіпажу повітряного судна. Важлива деталь: термін дії цього документа в обох випадках повинен перевищувати термін роботи за контрактом з роботодавцем, пред’явленим при подачі заяви на візу C1/D.

Інші підтверджуючі документи. Також, як і заявникам на інші типи віз, людям, які хочуть отримати «візу моряка», може знадобитися надати додаткові документи, щоб переконати візового офіцера відповідно реальних цілей поїздки заявленим. Тут корисними можуть виявитися документи про сімейний стан, наявність планів на роботу після закінчення поточного трудового договору та багато іншого. Співробітники нашої фірми допоможуть вам розібратися в тому, які підтверджуючі документи вам потрібно принести на співбесіду і що говорити, щоб продемонструвати себе перед Посольством в найкращому світлі.

Залишити коментар

Складність візи в США

7/10
достатньо складна
Оформлення візи займе близько 20-60 днів
Чому?
 • Віза видається на 10 років громадянам України
 • Документи не потрібно перекладати на англійську мову та нотаріально завіряти
 • Рішення про видачу візи консульський офіцер повідомить під час співбесіди
 • Нетривалі терміни очікування співбесіди (від 3 робочих днів)
 • Складна візова анкета з більш ніж 100 запитаннями
 • Особисте проходження співбесіди з візовим офіцером
 • В 98% випадків підтверджуючі документи в посольстві не дивляться
 • Візові офіцери рішення приймають суб'єктивно та не завжди справедливо

Відгуки користувачів

Отзыв о Visaglobal - Виза в Канаду Анна из России

Огромное спасибо Дмитрию за помощь в получении визы в Канаду – итог мульти виза на пол года! Эти ребята – действительно профессионалы своего дела: от оценки шансов каждого индивидуального случая, помощи в составлении пакета документов и сбора всех бумаг до сопровождения на всех этапах подачи на визу. Visa Global – те, кому можно довериться!

Оформлена гостевая виза в Канаду

Читати далі...
irina-moskva-ssha-otzyv-visaglobal

Хочу выразить слова благодарности за оказанную профессиональную поддержку в оформлении американской визы. Все прошло просто отлично!
Спасибо за качественно проделанную работу, за оперативность, четкость и за организацию возможности получить необходимую консультацию практически в любой момент!
Было очень приятно поработать!
Дальнейших вам успехов и процветания!

Оформлена туристическая виза в США

Читати далі...

Рад что обратился именно к этим ребятам. Долго выбирал визовый центр. Их в Киеве десятки-сотни. Возможно делают они все одно и тоже. Но в другом мне сказали, что у меня шансов почти нет. Обратился сюда, Владимир сказал что 50/50, будем повышать. Я вообще ничего не делал, лишь на почту заходил и инфу предоставлял. И вот результат – 2 часа назад было собеседование – одобрили)

Оформлена туристическая виза в США

Читати далі...

Замовлення зворотнього дзвінка

  Оформити заявку

    Додати відгук