Віза в США за кордоном

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (13 оценок, среднее: 3,92 из 5)
Loading...

Віза в Америку за кордоном

Сполучені Штати привертають увагу широкого кола людей, які ставлять перед собою різні цілі і хочуть досягти «американської мрії». Проте, існує безліч бар’єрів, і один з них – віза в Америку.

USA_visa

На сьогоднішній день велика кількість громадян України живе, навчається або працевлаштовано за кордоном. В такому випадку було б незручно відправлятися до Києва лише для того, щоб оформити документи на візу в США. Туристи, розглядають різні напрямки: Німеччину, Францію, Великобританію, Італію, Іспанію, Польщу, Чехію, Ізраїль, Латвію, ОАЕ і т. Д.

Посольство Америки в більшості випадків не повинно відмовити нерезиденту даної країни в прийомі документів на візу. Проте на практиці процес може відрізнятися в різних консульствах і бути трохи складніше.

Основні особливості отримання візи в США за кордоном

По-перше, хоча в 2020 році звернення за візою USA досить стандартизовано, в окремих країнах все ж є свої унікальні правила і певна послідовність подачі заяви на візу. Тому дуже важливо перед подачею заявки за кордоном докладно ознайомитися на веб-сайті Посольства США даної держави з усіма правилами оформлення. Не дотримавшись їх, Ви ризикуєте не тільки збільшити терміни оформлення візи в США, але і зовсім отримати відмову від Посольства.

По-друге, прийміть до відома, що терміни оформлення візи в США для громадян інших країн можуть стати дуже тривалими. Виключно резиденти даної держави можуть мати доступ до інформації з приводу крайніх дат на інтерв’ю. Для громадян інших країн, у багатьох консульствах створена спеціальна чергу для нерезидентів. Найбільш часто очікувати доводиться не один місяць, а часом такій черзі немає і потрібно бути напоготові і ловити так звані «вікна». Точно дізнатися, що Вас чекає, можна тільки після оплати візового збору та відкриття особистого кабінету на сайті посольства. Найчастіше такі «сюрпризи» відбуваються в таких країнах як Росія, Грузія, Фінляндія, Казахстан, Вірменія, Латвія та інших

По-третє, знання негласних правил – відмінний інструмент на шляху до успішного схвалення візи. З 2015 року ми працюємо з різними категоріями заявників. Завдяки багаторічному досвіду ми в курсі основних гласних і негласних вимог Посольства до заявників різних регіонів. Це дозволяє нам дати Вам розуміння є сенс пробувати подаватися на візу, а в деяких випадках і гранично підвищити ймовірність на отримання візи в США. Без цієї інформації відповідно ймовірність на успішне отримання візи в іншому регіоні істотно зменшується, а ризики зіткнення зі складнощами при оформленні документів для співбесіди в Консульстві значно зростають.

По-четверте, важливо врахувати, що в більшості випадків інтерв’ю за кордоном буде державною мовою цієї країни або англійською.

По-п’яте, досить часто заявнику в день інтерв’ю повідомляють про необхідність проходження додаткової адміністративної перевірки. В такому випадку необхідно відправити своє резюме англійською мовою на електронну пошту Державного Департаменту Сполучених Штатів. Надані дані будуть розглядатися американцями до 2 місяців. Закордонний паспорт при процедурі адміністративної перевірки може залишатися в посольстві або залишений на руках у заявника до прийняття рішення про випуск візи. Після схвалення на отримання візи в США закордонний паспорт необхідно повернути в даний Посольство США. Це можете зробити як Ви, так і довірена Вами особа. Однак в ряді країн міжнародної пересиланням за допомогою кур’єрської службою цього зробити не можна.

Самостійне оформлення Американської візи за кордоном

Починати оформлення візового документа в Штати за кордоном необхідно перш за все з моніторингу офіційного сайту американського Посольства даного регіону. Кожне Посольство надає послідовність необхідних дій при подачі документів на візу.

Етапи отримання візи в Сполучені Штати за кордоном:

 

  1. Вибір необхідної в залежності від мети поїздки категорії візи.
  2. Оплата консульського збору за візу, вартість якого в разі відмови не повертається.
  3. Заповнення відповідної форми онлайн-анкети DS-160. Анкета повинна бути виконана англійською мовою.
  4. Запис на можливу дату співбесіди. Відвідайте сайт Посольства США даного регіону для отримання керівництва по етапах подачі заяви. Як правило необхідно створити свій особистий кабінет заявника на візу в США на спеціальному сайті. У персональному профілі ви будете заповнювати форми з паспортної та іншою інформацією. Як тільки дійдете до стадії запису на візову співбесіду, Ви дізнаєтеся найближчу вільну дату для нерезидентів. Також в деяких американських посольствах можлива окрема черга для носіїв російської мови.
  5. Після успішного оформлення запрошення на інтерв’ю з консулом посольства Америки, необхідно підготувати документи, які підтвердять достовірність інформації щодо цілей передбачуваної подорожі, а також причину подачі заяви на візу в іншій країні.
  6. Результат співбесіди Вам повідомлять відразу ж після його проходження. Якщо відповідь позитивний, Ваш закордонний паспорт залишиться в Посольстві на кілька робочих днів. Найчастіше американська віза приходить заявнику кур’єром на вказану адресу. Однак іноді отримання візи в США можливо виключно в Посольстві в призначений час. У разі, якщо в результаті інтерв’ю візовий офіцер дав негативну відповідь, Вам нададуть стандартизоване лист про відмову і можливо дадуть раду нести документи на візу в США на території рідної країни.

Оформлення візи в США за кордоном з допомогою VisaGlobal

Visaglobal має досвід в наданні допомоги в отриманні візи США в таких містах як Київ, Баку, Нур-Султан, Алмати, Варшава, Краків, Тель-Авів, Єрусалим, Брюссель, Рига, Прага, Гельсінкі, Лондон, Мадрид, Рим, Дубай представники посольства Америки, регулярно беруть інтерв’ю в нерезидентів з України та інших пострадянських країн бажаючих оформити візу за кордоном. Якщо Ви самостійно подаєте документи на візу в США, Ви можете скористатися нашим веб-сайтом для пошуку відповідей на ці запитання.
Крім того, Visaglobal надає можливість зворотного зв’язку. Ви можете отримати безкоштовну консультацію наших фахівців незалежно від того, де ви перебуваєте. Ми також можемо допомогти з пошуком необхідної інформації. Однак враховуйте, що консультація можлива тільки в онлайн-режимі. По телефону подібного роду допомогу неможливо. При очікуванні зворотного зв’язку просимо також врахувати різницю в часі часових поясів. Дякуємо за розуміння!

Залишити коментар

Складність візи в США

7/10
достатньо складна
Оформлення візи займе близько 20-60 днів
Чому?
 • Віза видається на 10 років громадянам України
 • Документи не потрібно перекладати на англійську мову та нотаріально завіряти
 • Рішення про видачу візи консульський офіцер повідомить під час співбесіди
 • Нетривалі терміни очікування співбесіди (від 3 робочих днів)
 • Складна візова анкета з більш ніж 100 запитаннями
 • Особисте проходження співбесіди з візовим офіцером
 • В 98% випадків підтверджуючі документи в посольстві не дивляться
 • Візові офіцери рішення приймають суб'єктивно та не завжди справедливо

Відгуки користувачів

Отзыв о Visaglobal - Виза в США Анна из Москвы

Огромное спасибо сотруднику Владимиру! С его счастливой руки мои родители выиграли в лотерею Грин Кард и благодаря его профессиональному и внимательному подходу к каждой детали, удачно прошли собеседование! К нему можно обратиться с любым вопросом и получить достоверную консультацию! Человек, работающий на результат. Еще раз большое спасибо и успехов во всех делах!

Оформлена иммиграционная виза в США через выигрыш в лотерею Green Card

Читати далі...

Владимир и Юрий – услуги ваши супер! Любим Украину, но уважаем США, а с вашей помощью будем посещать эту удивительную страну!

Оформлена деловая виза в США

Читати далі...

Спасибо за открытие желанной визы. Чётко, пунктуально, корректно, профессионально и безапелляционно)))

Оформлена туристическая виза в Канаду

Читати далі...

Замовлення зворотнього дзвінка

  Оформити заявку

    Додати відгук