Туристична віза в США B1/B2

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 052 оценок, среднее: 4,68 из 5)
Loading...

Туристична віза в Америку (B1/B2)

Кількість Наши послуги + Конс. збір Строк оформлення
1 особа. 500 від 5 днів
2 особа. 900 від 5 днів
3 особа. 1200 від 5 днів
4 особа. 1500 від 5 днів
5 особа. 1800 від 5 днів
Діти * 400 от 5 дней

Туристична віза в США в 2024 році

Сполучені Штати Америки відомі своєю розвиненою культурою, унікальною природою і нескінченними можливостями для відпочинку, шопінгу і розваг. Мільйони туристів щороку відвідують побачити все це на власні очі, і якщо ви хочете стати одним з них, то вам знадобиться оформити туристичну візу в США. Відноситись до цього питання в 2024 році слід з усією серйозністю, тому що є ймовірність отримання відмови в тому випадку, якщо, наприклад, надати неповний пакет документів. Якщо ж ви не хочете псувати свою візову історію відмовою, радимо уважно вивчити інформацію в нашому розділі про отримання туристичної візи в Америку.

Туристична віза в США для громадян України

Туристична віза в США громадянам України в 2024 році видається строком на 10 років – це найбільший термін серед колишніх країн пострадянського простору. По ній ви зможете здійснювати багаторазові поїздки в Америку тривалістю до 180 днів (тобто, 6 місяців) кожна. При цьому важливо розуміти, що зловживати гостинністю американців не варто.

Офіцер прикордонної служби може прийняти рішення зменшити кількість днів перебування, якщо раніше ви робили занадто часті і дуже тривалі поїздки в США. Щоб не викликати підозр у імміграційних наміри рекомендується не більше 3-4 поїздок в рік тривалістю не більше півтора-двох місяців.

Якщо ж з якихось причин вам необхідно більш тривале перебування в Америці, то варто звернути свою увагу на інші типи віз в США. Наприклад, якщо ви хочете пройти курс навчання англійської, то краще оформити навчальну візу, якщо ж ви хочете працювати на території Сполучених Штатів, то вам неодмінно знадобиться робоча віза. А для тих, хто вирішив пов’язати себе узами шлюбу з громадянином Америки, існує спеціальна віза нареченої / нареченого.

Тому радимо уважно підійти до вибору типу візи, і, якщо ви зрозумієте, що цілі вашої поїздки підходять для туристичної візи в США, можете сміливо приступати до вивчення цього розділу.

Цілі, які підходять для туристичної візи в США:

– тури по містах та визначним пам’яткам Америки
– пляжний відпочинок на курортах і поїздки на острови
– круїзи по Тихому та Атлантичнму океану, Карибському морю
– активний відпочинок і заняття екстремальними видами спорту
– шопінг і шоп-тури по відомим брендовим магазинам

Рішення про видачу туристичної візи в Америку приймає візовий офіцер Посольства в ході особистої співбесіди.

Приклад туристичної візи в США категорії B1/B2

Як отримати туристичну візу в США в 2024 році?

Для громадян України, а також для громадян інших держав, які проживають на території України, візові інтерв’ю проводяться в Києві. Запис на співбесіду слід здійснювати завчасно, тому як час очікування співбесіди може змінюватися в залежності від різних факторів. Зазвичай воно становить від декількох днів до двох тижнів, але може збільшуватися до місяця в високий сезон і перед святами. Також необхідно пам’ятати, що, в разі схвалення візи, Посольству потрібно 2-3 робочих дня на вклеювання її в паспорт. Ітак, що ж важливо для отримання туристичної візи в США в 2024 році? В першу чергу, потрібно пам’ятати, що до підготовки документів слід підійти з усією серйозністю і відповідальністю. Недостатньо просто подати заяву, купити квиток і забронювати готель. Набагато важливіше продемонструвати візовому офіцерові відсутність імміграційних намірів і супроводити свою заяву відповідними підтверджуючими документами. Крім того, має велике значення і те, що і як ви скажете в ході співбесіди в Посольстві, чи будете ви готові відповісти на всі питання візового офіцера і, звичайно ж, свою роль зіграє правильність заповнення анкети.

Документи для туристичної візи в США

Опис маршруту поїздки.  Під маршрутом ми не маємо на увазі розписаний по годинах графік відвідування музеїв і магазинів, також не грають особливої ​​ролі і бронювання авіаквитків і готелів. Ваш план поїздки може бути навіть просто у вас в голові, але дуже важливо вміти розповісти, які міста і місця ви хочете відвідати, що побачити, скільки часу плануєте відвести на подорож. Необов’язково називати точні дати, підкріплюючи їх купленими квитками. Така поведінка, швидше за все, буде розцінено візовим офіцером як занадто сильне бажання потрапити в США, а це, як правило, стає причиною для відмови в туристичній візі.

Довідка з місця роботи заявника або спонсора. Це один з найважливіших документів, який демонструє ваше стабільне фінансове становище на батьківщині і наявність джерела доходів. Довідка повинна бути оформлена за певними правилами: в ній повинно бути зазначено назву компанії, її контактні дані, ваша посада, стаж роботи, заробітна плата а також інформація про надання відпустки на час поїздки (необов’язково вказувати фіксовані дати). Також добре, якщо довідка надрукована на фірмовому бланку і містить інформацію про діяльність організації. Якщо поїздку оплачує інша особа, необхідно також написати лист від спонсора.

Чинний а також попередні паспорти з візами. Ще одна важлива деталь – це туристичний досвід та ваша візова історія. Для американського візового офіцера буде дивним, якщо ви не почнете подорожувати з сусідських країн, а відразу замахнётесь на заокеанську країну. Тому ваш досвід поїздок по Європі та світу, що підтверджений візами та штампами про перетин кордону, буде свідченням про ваш туристичний досвід. Бездоганною візова історія повинна бути не тільки кількісно, ​​але і якісно: позначки про відмови у візі, депортації і незаконні перетини кордонів безумовно не стануть перевагою у схваленні туристичної візи в Америку. А ось якщо ви раніше оформляли складні для отримання візи (Англія, Канада, Австралія), то це стане безумовним плюсом.

Інші документы для туристичної візи.

При підготовці пакету документів на туристичну візу в США варто звернути увагу, що в кожного заявника ситуація є індивидуалною, тому наші спеціалісти підготують заявку на візу, таким чином, щоб представити вас перед американським  Посольством в найкращому ракурсі, та допоможемо уникнути незручних питань. Чи потрібно брати документи на нерухомість та авто, банківськи виписки? Ми відповімо на ці питання та дамо рекомендації яки саме документи скоріше за все  знадобляться саме Вам.

Поширені запитання про туристичну візу в США

Как долго можно находиться в США по туристической визе?

Сроки пребывания на территории США определяет сотрудник Департамента таможенного и пограничного контроля США во время каждого вашего прибытия в страну. Большинству туристов разрешают находиться в США до 180 дней.

С какого момента начинает действовать туристическая виза в США?

Дата начала действия визы (Issue Date) и срок её окончания (Expiration Date) указаны в визе (см. фото ниже). Однако, стоит обратить внимание на то, что наличие действующей визы дает вам право прибыть в пункт пересечения границы, где уполномоченные сотрудники проводят таможенный и пограничный контроль и рассматривают возможность вашего въезда и определяют граничный срок пребывания на территории США.

Срок действия туристической визы в США

Срок действия моего паспорта закончился, но моя туристическая виза в США все еще действительная. Необходимо ли мне оформлять новую визу?

Виза в США действительна до даты, указанной на самой визе (кроме случая, если она была отменена офицером иммиграционной службы США). Вы можете использовать визу и новый паспорт, если срок действия паспорта с действующей визой закончился или скоро закончится. Различия в транслитерации имени и фамилии в старом и новом паспортах не повлияют на действие визы. Однако, гражданство на визе, должно совпадать с гражданством в новом паспорте. Кроме того, в паспорте, который содержит визу, должны сохраниться все его страницы и обложка. Изъятие визы с паспорта, как и повреждения страницы с биографической информацией или иных страниц загранпаспорта аннулирует визу.

Виза не может быть перенесена с одного паспорта в другой. Если заявитель желает иметь визу в новом паспорте, он/она должны снова обратиться за визой. При повторном обращении за визой заявитель должен снова уплатить все соответствующие сборы, а также выполнить все соответствующие требования и процедуры, как и при обычном обращении за визой.

Коментарів (4)

 • Avatar

  Олександра

  |

  Вітаю! У мене була поїздка в США в 2010 році за програмою Work and Travel! Повернулася вчасно, закон не порушувала. Зараз планую поїхати в Америку за гостьовою візою. Є можливість отримати запрошення або купити путівку. У мене були різні поїздки в Європу та Азію. За необхідності, можу надати довідку з роботи і виписку із залишком коштів на банківському рахунку. Нерухомості або автівки оформленої на моє ім’я не маю. Яка ймовірність отримання туристичної візи в США?

  Відповісти

  • Avatar

   Юрий

   |

   Олександра, добрий день. З огляду на викладену Вами інформацію, хочу звернути увагу, що при розгляді вашого звернення за туристичною візою, посольством США будуть враховуватися різні фактори. У разі якщо ви будете оформляти запрошення, ймовірно що візового офіцера зацікавлять факти що стосуються запрошуючої сторони. Купівля круїзу, бронь готелю або авіаквитків не рекомендується до отримання візи в США. Для об’єктивної оцінки шансів на отримання візи і вибудовування оптимальної стратегії, нам необхідно отримати більш детальну інформацію про вашу трудову діяльність і попередні туристични поїздки, а також багато інших факторів що впливають на прийняття рішення співробітниками посольства.

   Відповісти

 • Avatar

  Анна

  |

  Доброго дня. В липні минулого року я подавалась на гостьову візу разом з мамою, так як в США проживає її рідний брат. Отримали відмову. Зараз хочу повторно подаватись. Цікавить які є терміни після відмови, чула що краще почекати рік. Чи це так чи не обов’язково? Ситуація досить складна так як мама пенсіонер, а я не заміжня. Майна немає і робота з мінімальним доходом. Спонсор американська сторона. Чи є шанси в такій ситуації на отримання візи?

  Відповісти

  • Avatar

   Владимир

   |

   Анна, доброго дня. Для звернення по візу в США після відмови немає жодних термінів, яких обов’язково потрібно дотримуватись. Можна подаватись хоч на наступний день після відмови. Однак, ми рекомендуємо це робити коли ваші обставини суттєво зміняться в кращу сторону. Для комплексної оцінки вашої ситуації необхідно знати більше деталей щодо минулого звернення по візу, актуального статусу родичів в США, діалогу з візовим офіцером у посольстві США, а також необхідно проаналізувати вашу візову анкету DS-160. Ви можете залишити заявку на нашому сайті або зателефонувати нам для індивідуальної консультації.

   Відповісти

Залишити коментар

Складність візи в США

7/10
достатньо складна
Оформлення візи займе близько 20-60 днів
Чому?
 • Віза видається на 10 років громадянам України
 • Документи не потрібно перекладати на англійську мову та нотаріально завіряти
 • Рішення про видачу візи консульський офіцер повідомить під час співбесіди
 • Нетривалі терміни очікування співбесіди (від 3 робочих днів)
 • Складна візова анкета з більш ніж 100 запитаннями
 • Особисте проходження співбесіди з візовим офіцером
 • В 98% випадків підтверджуючі документи в посольстві не дивляться
 • Візові офіцери рішення приймають суб'єктивно та не завжди справедливо

Відгуки користувачів

Выбирал из нескольких компаний, занимающихся визовой поддержкой и помощью в оформлении документов.

Остановился на Visa Global. Изначально понравился сам сайт, четкость и краткость подачи информации, варианты услуг, комфортный к восприятию контент.

При первичном телефонном контакте сразу было понятно что люди знают свое дело – задают правильные вопросы, сразу же создавая “модель” конкретного клиента и дают предварительно заключение как могут развиваться события дальше. Это не компания, которая берет клиентов под одну гребенку без фильтра, а далее – как повезет. Это важный фактор!!

Довелось работать с Юрием и Владимиром. Оба приятны в общении, все делали вовремя в указанные согласованные сроки, уточняли индивидуальные моменты и всегда были на связи, когда у меня появлялись новые вопросы.

Однозначно рекомендую обращаться и пользоваться услугами Visa Global. Это качественно, быстро, доступно по цене и главное индивидуальный подход к делу!!

Оформлена туристическая виза в США

Читати далі...
Отзыв VisaGlobal Дмитрий Харьков

Очень доволен сотрудничеством с компанией VisaGlobal. Сотрудники компании работают очень четко и профессионально. Были соблюдены все сроки, которые были заявлены изначально. Рекомендую всем, кому необходима помощь в открытии или пролонгировании визы пользоваться услугами VisaGlobal.

Оформлена туристическая виза в США по процедуре обновления визы

Читати далі...

Владимир и Юрий – услуги ваши супер! Любим Украину, но уважаем США, а с вашей помощью будем посещать эту удивительную страну!

Оформлена деловая виза в США

Читати далі...

Замовлення зворотнього дзвінка

  Оформити заявку

    Додати відгук