Анулювання візи в США

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Анулювання американської візи

Якщо у Вас є віза в Америку, Ви повинні розуміти, що вона може бути відкликана або скасована в будь-який час і з різних причин.

cancelled usa visa.jpg

Анулювання туристичної візи в США

Серед громадян України, найбільшим попитом користується оформлення універсальної візи категорії B1 / B2 (туризм / бізнес) стандартний термін дії якої 10 років. За такий тривалий термін, власник такої гнучкої візи може: відвідувати друзів, родичів; відвідувати комерційні виставки; брати участь в бізнес переговорах; отримувати медичні послуги, а також використовувати на свій розсуд по іншим цілям не переслідує працевлаштування або міграцію. У багатьох випадках, співробітники посольства мають підстави вважати, що окремо взяті власники туристичної візи зловживають американським гостинністю і могли порушити правила використання візи вищевказаної категорії, що може стати підставою для анулювання документа.

Дострокова відміна візи в США

Що робити, якщо вас повторно викликають в посольство хоча термін дії візи ще не закінчився? Згідно з американським законодавством, дійсна віза не дає вам право безперешкодно і гарантовано перетнути кордон США, а лише допускає Вас до розгляду вашої заявки на в’їзд в країну з певною метою. У зв’язку з випадками порушень з боку власників неімміграційних віз (надання неправдивої інформації на співбесіді) а також нецільове використання віз різних категорій (наприклад працевлаштування власників туристичних віз) співробітники консульства можуть вимагати Вас прийти на повторне співбесіди для уточнення мети Вашої поїздки або певних фактів з особистої біографії. Якщо ви ще не встигли скористатися вашою візою, то швидше за все вам просто поставлять додаткові уточнюючі питання. Якщо ж Ви відвідали США використовуючи чинну візу, то можливо при повторному візиті посольства знадобиться документально підтвердити джерела фінансування вашого перебування в Сполучених Штатах або обгрунтувати поважну причину довшого перебування в країні ніж про це було заявлено в анкеті.

Що робити якщо анульована американська віза?

Якщо Віза в Америку була анульована в момент перебування Вами в США то в залежності від причин анулювання візи Вам може бути відмовлено подальше оформлення американських віз.
Найбільш поширені причини анулювання американської візи для українців:
– Порушення законопорядка в період перебування в США (арешти за підозрою у вчиненні кримінально караних злочинів)
– Нелегальне працевлаштування
– Порушення гранично-допустимого терміну перебування в США
– Занадто часті і тривалі візити в Америку
– Листи з боку недоброзичливців в Посольство з інформацією яка може служити підставою для перегляду вашої візи

Оформлення Візи в США після анулювання

Висококваліфіковані фахівці Visaglobal оцінять Ваші шанси знову отримати візу в USA після анулювання та допоможуть створити правильне поводження в Посольство. Ми надаємо повну візову підтримку. Допомагаємо коректно заповнити онлайн-анкету англійською мовою, рекомендуємо які документи підготувати і допомагаємо підготуватися до співбесіди. Повторна спроба отримати візу в США після анулювання може зажадати додаткової документальної підготовки а можливо і консультації з ліцензованим в адвокатом знають специфіку міграційної політики США який дасть об’єктивну оцінку можливих причин для скасування Вашої візи.

Компанія Visaglobal працює з документами що зроблені на 3 мовах – українською, російською, англійською. Ми допомагаємо з усіма типами віз США. Заповнюємо онлайн-заявку в залежності від того, який тип візи потрібно. Ми знаємо, як підготувати повний, правильно заповнений пакет документів від заявника для успішного проходження співбесіди. Ми надаємо приклади документів і листи-запрошення, якщо це необхідно.

Терміни оформлення Американської візи в Україні, як правило, становлять від 10 днів до 3-4 тижнів. Потрібно також Враховувати можливо великі часові витрати на з’ясування обставин анулювання або відмови у вашій минулого візі, оплату консульського збору, заповнення онлайн-заявки, збір документів, підготовку до проходження співбесіди та можливу додаткову адміністративну перевірку з боку Посольства. Ви завжди можете звернутися до нас, будь то анулювання візи, відмова в отриманні візи або будь-які інші складності. Завдяки нашому досвіду і знань, наші клієнти в більшості випадків отримують прогнозований результат

Залишити коментар

Складність візи в США

7/10
достатньо складна
Оформлення візи займе близько 20-60 днів
Чому?
 • Віза видається на 10 років громадянам України
 • Документи не потрібно перекладати на англійську мову та нотаріально завіряти
 • Рішення про видачу візи консульський офіцер повідомить під час співбесіди
 • Нетривалі терміни очікування співбесіди (від 3 робочих днів)
 • Складна візова анкета з більш ніж 100 запитаннями
 • Особисте проходження співбесіди з візовим офіцером
 • В 98% випадків підтверджуючі документи в посольстві не дивляться
 • Візові офіцери рішення приймають суб'єктивно та не завжди справедливо

Відгуки користувачів

Михайло Бровари віза в США

Маючи значний досвід отримання віз вражений рівнем компетентності, діловитості та ненав’язливості Володимира.
Вся робота проведена без відвідування офісу з використанням сучасних засобів комунікації.
Вже порекомендував своїм друзям
Велика подяка.

Оформлена туристична віза в США

Читати далі...

Рад что обратился именно к этим ребятам. Долго выбирал визовый центр. Их в Киеве десятки-сотни. Возможно делают они все одно и тоже. Но в другом мне сказали, что у меня шансов почти нет. Обратился сюда, Владимир сказал что 50/50, будем повышать. Я вообще ничего не делал, лишь на почту заходил и инфу предоставлял. И вот результат – 2 часа назад было собеседование – одобрили)

Оформлена туристическая виза в США

Читати далі...

Владимир, большое спасибо за помощь при получении визы! За Ваш профессионализм, внимание к мельчайшим деталям, которые могут иметь решающее значение. Отдельное спасибо за замечательную консультацию перед собеседованием в посольстве! Это было очень полезно. А еще хочется поблагодарить за то, что Вы всегда на связи!

Оформлена туристическая виза в США

Читати далі...

Замовлення зворотнього дзвінка

  Оформити заявку

    Додати відгук