Анулювання візи в США

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Анулювання американської візи

Якщо у Вас є віза в Америку, Ви повинні розуміти, що вона може бути відкликана або скасована в будь-який час і з різних причин.

cancelled usa visa.jpg

Анулювання туристичної візи в США

Серед громадян України, найбільшим попитом користується оформлення універсальної візи категорії B1 / B2 (туризм / бізнес) стандартний термін дії якої 10 років. За такий тривалий термін, власник такої гнучкої візи може: відвідувати друзів, родичів; відвідувати комерційні виставки; брати участь в бізнес переговорах; отримувати медичні послуги, а також використовувати на свій розсуд по іншим цілям не переслідує працевлаштування або міграцію. У багатьох випадках, співробітники посольства мають підстави вважати, що окремо взяті власники туристичної візи зловживають американським гостинністю і могли порушити правила використання візи вищевказаної категорії, що може стати підставою для анулювання документа.

Дострокова відміна візи в США

Що робити, якщо вас повторно викликають в посольство хоча термін дії візи ще не закінчився? Згідно з американським законодавством, дійсна віза не дає вам право безперешкодно і гарантовано перетнути кордон США, а лише допускає Вас до розгляду вашої заявки на в’їзд в країну з певною метою. У зв’язку з випадками порушень з боку власників неімміграційних віз (надання неправдивої інформації на співбесіді) а також нецільове використання віз різних категорій (наприклад працевлаштування власників туристичних віз) співробітники консульства можуть вимагати Вас прийти на повторне співбесіди для уточнення мети Вашої поїздки або певних фактів з особистої біографії. Якщо ви ще не встигли скористатися вашою візою, то швидше за все вам просто поставлять додаткові уточнюючі питання. Якщо ж Ви відвідали США використовуючи чинну візу, то можливо при повторному візиті посольства знадобиться документально підтвердити джерела фінансування вашого перебування в Сполучених Штатах або обгрунтувати поважну причину довшого перебування в країні ніж про це було заявлено в анкеті.

Що робити якщо анульована американська віза?

Якщо Віза в Америку була анульована в момент перебування Вами в США то в залежності від причин анулювання візи Вам може бути відмовлено подальше оформлення американських віз.
Найбільш поширені причини анулювання американської візи для українців:
– Порушення законопорядка в період перебування в США (арешти за підозрою у вчиненні кримінально караних злочинів)
– Нелегальне працевлаштування
– Порушення гранично-допустимого терміну перебування в США
– Занадто часті і тривалі візити в Америку
– Листи з боку недоброзичливців в Посольство з інформацією яка може служити підставою для перегляду вашої візи

Оформлення Візи в США після анулювання

Висококваліфіковані фахівці Visaglobal оцінять Ваші шанси знову отримати візу в USA після анулювання та допоможуть створити правильне поводження в Посольство. Ми надаємо повну візову підтримку. Допомагаємо коректно заповнити онлайн-анкету англійською мовою, рекомендуємо які документи підготувати і допомагаємо підготуватися до співбесіди. Повторна спроба отримати візу в США після анулювання може зажадати додаткової документальної підготовки а можливо і консультації з ліцензованим в адвокатом знають специфіку міграційної політики США який дасть об’єктивну оцінку можливих причин для скасування Вашої візи.

Компанія Visaglobal працює з документами що зроблені на 3 мовах – українською, російською, англійською. Ми допомагаємо з усіма типами віз США. Заповнюємо онлайн-заявку в залежності від того, який тип візи потрібно. Ми знаємо, як підготувати повний, правильно заповнений пакет документів від заявника для успішного проходження співбесіди. Ми надаємо приклади документів і листи-запрошення, якщо це необхідно.

Терміни оформлення Американської візи в Україні, як правило, становлять від 10 днів до 3-4 тижнів. Потрібно також Враховувати можливо великі часові витрати на з’ясування обставин анулювання або відмови у вашій минулого візі, оплату консульського збору, заповнення онлайн-заявки, збір документів, підготовку до проходження співбесіди та можливу додаткову адміністративну перевірку з боку Посольства. Ви завжди можете звернутися до нас, будь то анулювання візи, відмова в отриманні візи або будь-які інші складності. Завдяки нашому досвіду і знань, наші клієнти в більшості випадків отримують прогнозований результат

Залишити коментар

Складність візи в США

7/10
достатньо складна
Оформлення візи займе близько 14 днів
Чому?
 • Віза видається на 10 років громадянам України
 • Документи не потрібно перекладати на англійську мову та нотаріально завіряти
 • Рішення про видачу візи консульський офіцер повідомить під час співбесіди
 • Нетривалі терміни очікування співбесіди (від 3 робочих днів)
 • Складна візова анкета з більш ніж 100 запитаннями
 • Особисте проходження співбесіди з візовим офіцером
 • В 98% випадків підтверджуючі документи в посольстві не дивляться
 • Візові офіцери рішення приймають суб'єктивно та не завжди справедливо

Відгуки користувачів

Отзыв о Visaglobal - Виза в США Александр из Коростышева

Довгий час хвилювався на рахунок того, чи самостійно займатися оформленням своїх документів на візу К1 в США, чи через компанію, яка займається візами) Вирішив звернутися за допомогою до Visaglobal) Після пройденої роботи я не шкодую ні на секунду про звернення до цієї компанії) Володимиру особливо дякую) Його консультація розставила все на свої місця) Зникли хвилювання) З’явилася впевненість та переконаність, що все буде так, як цього хочу я) Завжди швидко виходили зі мною на зв’язок по будь якому питанню)
На даний момент я знаходжуся в США і готуюся до весілля) Рекомендую)👍👍👍👍👍

Оформлена віза нареченого в США

Читати далі...

Я Вам очень благодарна Владимир и Юрий за квалифицированную помощь в оформлении американской визы. Осталась очень довольна уровнем сервиса и вашими человеческими качествами. На подходе к офису меня встретили, сразу же сделали фото на визу и при мне заполнили анкету. Меньше чем, через неделю я по почте получила паспорт с новой визой. Буду Вас рекомендовать своим друзьям и знакомым. Успехов Вам в работе и побольше клиентов!

Оформлена гостевая виза в США по процедуре обновления визы

Читати далі...
VisaGlobal виза в США

Проконсультировали по сути, выходили на связь в любое время, оказывали всяческую поддержку и содействие в самых базовых вопросах. Сейчас в США, наслаждаюсь прекрасным туром. В октябре хочу подавать детей на визу, обращусь только в данное агенство.

Оформлена туристическая виза в США 

Читати далі...

Замовлення зворотнього дзвінка

  Оформити заявку

    Додати відгук