Анулювання візи в США

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Анулювання американської візи

Якщо у Вас є віза в Америку, Ви повинні розуміти, що вона може бути відкликана або скасована в будь-який час і з різних причин.

cancelled usa visa.jpg

Анулювання туристичної візи в США

Серед громадян України, найбільшим попитом користується оформлення універсальної візи категорії B1 / B2 (туризм / бізнес) стандартний термін дії якої 10 років. За такий тривалий термін, власник такої гнучкої візи може: відвідувати друзів, родичів; відвідувати комерційні виставки; брати участь в бізнес переговорах; отримувати медичні послуги, а також використовувати на свій розсуд по іншим цілям не переслідує працевлаштування або міграцію. У багатьох випадках, співробітники посольства мають підстави вважати, що окремо взяті власники туристичної візи зловживають американським гостинністю і могли порушити правила використання візи вищевказаної категорії, що може стати підставою для анулювання документа.

Дострокова відміна візи в США

Що робити, якщо вас повторно викликають в посольство хоча термін дії візи ще не закінчився? Згідно з американським законодавством, дійсна віза не дає вам право безперешкодно і гарантовано перетнути кордон США, а лише допускає Вас до розгляду вашої заявки на в’їзд в країну з певною метою. У зв’язку з випадками порушень з боку власників неімміграційних віз (надання неправдивої інформації на співбесіді) а також нецільове використання віз різних категорій (наприклад працевлаштування власників туристичних віз) співробітники консульства можуть вимагати Вас прийти на повторне співбесіди для уточнення мети Вашої поїздки або певних фактів з особистої біографії. Якщо ви ще не встигли скористатися вашою візою, то швидше за все вам просто поставлять додаткові уточнюючі питання. Якщо ж Ви відвідали США використовуючи чинну візу, то можливо при повторному візиті посольства знадобиться документально підтвердити джерела фінансування вашого перебування в Сполучених Штатах або обгрунтувати поважну причину довшого перебування в країні ніж про це було заявлено в анкеті.

Що робити якщо анульована американська віза?

Якщо Віза в Америку була анульована в момент перебування Вами в США то в залежності від причин анулювання візи Вам може бути відмовлено подальше оформлення американських віз.
Найбільш поширені причини анулювання американської візи для українців:
– Порушення законопорядка в період перебування в США (арешти за підозрою у вчиненні кримінально караних злочинів)
– Нелегальне працевлаштування
– Порушення гранично-допустимого терміну перебування в США
– Занадто часті і тривалі візити в Америку
– Листи з боку недоброзичливців в Посольство з інформацією яка може служити підставою для перегляду вашої візи

Оформлення Візи в США після анулювання

Висококваліфіковані фахівці Visaglobal оцінять Ваші шанси знову отримати візу в USA після анулювання та допоможуть створити правильне поводження в Посольство. Ми надаємо повну візову підтримку. Допомагаємо коректно заповнити онлайн-анкету англійською мовою, рекомендуємо які документи підготувати і допомагаємо підготуватися до співбесіди. Повторна спроба отримати візу в США після анулювання може зажадати додаткової документальної підготовки а можливо і консультації з ліцензованим в адвокатом знають специфіку міграційної політики США який дасть об’єктивну оцінку можливих причин для скасування Вашої візи.

Компанія Visaglobal працює з документами що зроблені на 3 мовах – українською, російською, англійською. Ми допомагаємо з усіма типами віз США. Заповнюємо онлайн-заявку в залежності від того, який тип візи потрібно. Ми знаємо, як підготувати повний, правильно заповнений пакет документів від заявника для успішного проходження співбесіди. Ми надаємо приклади документів і листи-запрошення, якщо це необхідно.

Терміни оформлення Американської візи в Україні, як правило, становлять від 10 днів до 3-4 тижнів. Потрібно також Враховувати можливо великі часові витрати на з’ясування обставин анулювання або відмови у вашій минулого візі, оплату консульського збору, заповнення онлайн-заявки, збір документів, підготовку до проходження співбесіди та можливу додаткову адміністративну перевірку з боку Посольства. Ви завжди можете звернутися до нас, будь то анулювання візи, відмова в отриманні візи або будь-які інші складності. Завдяки нашому досвіду і знань, наші клієнти в більшості випадків отримують прогнозований результат

Залишити коментар

Складність візи в США

7/10
достатньо складна
Оформлення візи займе близько 14 днів
Чому?
  • Віза видається на 10 років громадянам України
  • Документи не потрібно перекладати на англійську мову та нотаріально завіряти
  • Рішення про видачу візи консульський офіцер повідомить під час співбесіди
  • Нетривалі терміни очікування співбесіди (від 3 робочих днів)
  • Складна візова анкета з більш ніж 100 запитаннями
  • Особисте проходження співбесіди з візовим офіцером
  • В 98% випадків підтверджуючі документи в посольстві не дивляться
  • Візові офіцери рішення приймають суб'єктивно та не завжди справедливо

Відгуки користувачів

Я Вам очень благодарна Владимир и Юрий за квалифицированную помощь в оформлении американской визы. Осталась очень довольна уровнем сервиса и вашими человеческими качествами. На подходе к офису меня встретили, сразу же сделали фото на визу и при мне заполнили анкету. Меньше чем, через неделю я по почте получила паспорт с новой визой. Буду Вас рекомендовать своим друзьям и знакомым. Успехов Вам в работе и побольше клиентов!

Оформлена гостевая виза в США по процедуре обновления визы

Читати далі...
Бизнес виза США VisaGlobal

Рекомендую Владимира и его команду как консультантов в получении визы. Получала с компанией визу типа Бизнес. Глубокий подход, разумные предложения, встречались лично перед собеседованием для прогонки хода интервью. Было приятно сотрудничать!

Оформлена бизнес виза в США после отказа

Читати далі...

Большая благодарность Владимиру и Юрию за профессионализм и индивидуальный подход!
Сегодня благодаря нашим общим усилиям я получила визу США, и это после двух отказов! Приятно что вы работаете не на количество, а на качество!
Ваша помощь и рекомендации – это основа моего успеха! Спасибо

Оформлена туристическая виза в США после отказа

Читати далі...

Замовлення зворотнього дзвінка

Оформити заявку

Додати відгук