Віза в США для няні

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Віза в Америку для няні

Оформлення візи в США для українців завжди було непростим завданням. Необхідно ретельно підготувати пакет документів, а також пройти досить складне співбесіду. Багатьом бізнесменам під час поїздки часто необхідні послуги особистих помічників, асистентів і побутового персоналу. Ситуація ускладнюється, якщо родина воліє подорожувати разом з маленькими дітьми або членами сім’ї, яким потрібен особливий догляд. Супроводжувати роботодавця і членів його сім’ї в поїздці в Америку може і домашній персонал. Найчастіше сім’ї з дітьми віддають перевагу відправлятися в дорогу разом зі своєю нянею, яку малюки добре знають, а батьки повністю довіряють своє чадо. У такому випадку їх цілком логічно цікавить необхідність оформлення візи для няні.

Виза_в_США_для_Няни_VisaGlobal

Особливості оформлення візи в США для домашнього персоналу

На перший погляд Віза в США в Україні оформляється за одним і тим же принципом для представників різних професій, однак при оформленні туристичної або бізнес візи B1 / B2 на загальних підставах, обслуговуючому персоналу буде складно довести відсутність імміграційних мотивів і є велика ймовірність отримати відмову в оформленні візи. Домашні працівники в цьому разі не стають винятком. Няні, особисті асистенти, водії, можуть відправитися з вами в путь тільки в тому випадку, якщо ви подбаєте про грамотному і своєчасному оформленні для них візи правильної категорії. Домашній персонал, який їде в США разом зі своїми роботодавцями може розраховувати тільки на отримання візи В1.

Для того, щоб ваш працівник отримав візу, він повинен відповідати не тільки загальним але і спеціальним вимогам, які застосовуються до потенційного відвідувачу Сполучених Штатів Америки з метою супроводжувати свого роботодавця і надавати послуги няні. Перш за все рішення про видачі візи буде залежати від таких основних факторів:

 • наявність документально підтверджених трудових відносин з роботодавцем в якості няні;
 • наявність поїздок закордон, в тому числі в якості супроводжуючого супроводжуючого персоналу для свого клієнта;
 • додаткові зв’язку з рідною країною;
  підтвердження відвідування США з певними намірами.

Спираючись на зазначені вище пункти, по відношенню до Вашої ситуації, будується подальша стратегія подачі на візу для няні. Необхідно виявити додаткові переваги, за допомогою яких отримати візу для няні стане трохи легше, наприклад грамотно обгрунтувати необхідність поїздки і гарантувати всі можливі витрати за рахунок роботодавця.

Документи необхідні при оформлення візи в США для няні

Оформлення візи в США в Києві для няні вимагає наявність документально підкріплених фактів підтверджують працевлаштування в якості домашнього персоналу за певний період а також договору оформлені відповідно до вимог трудового законодавства США, України або іншої країни постійного проживання. Основні вимоги до документів для оформлення візи B1 для няні викладені в наступному переліку:

 • діючий закордонний паспорт;
 • чек, який свідчить про сплату консульського збору;
 • фотографія згідно вимог посольства;
 • підтвердження заповненої візової анкети DS-160;
 • документ, що підтверджує запис на співбесіду;
 • копія першої сторінки закордонного паспорта роботодавця;копія діючої американської візи роботодавця;
 • договір або інший документ, що підтверджує трудові відносини з роботодавцем в Україні або іншій країні за межами Сполучених Штатів Америки;
 • трудовий контракт згідно актуальним вимогам законодавства США англійською мовою;
 • документи, які підтверджують проживання на території США на період перебування в країні (заброньований номер в готелі або договір про оренду житла);
 • заброньований або куплений квиток на літак в обидва боки;
 • довідка з банку про стан рахунку за останні півроку;
 • копія або оригінал свідоцтва про шлюб;
 • свідоцтво про народження дітей;
 • правовстановлюючі документи на нерухомість або транспортний засіб;
 • інші документи які можуть продемонструвати прихильність претендента на візу B1 до країни постійного проживання та відсутність міграційних та інших намірів не входять в рамки використання візи в США для няні.

Це базові документи на американську візу для супроводжуючого персоналу. Список може доповнюватися в залежності від Вашої приватної ситуації або на вимогу консульства. Дуже важливо простежити, щоб вся документація була справжньою, в іншому випадку відкриття візи для домашнього співробітника буде під загрозою і може спричинити до постійних відмов у видачі візи в США для вашої няні.

Співбесіда в Посольстві США на візу для няні

Проходження співбесіди в посольстві США в Україні для отримання візи в USA для няні має свої особливості. З боку візового офіцера можуть бути задані не тільки стандартні питання, наприклад про мету візиту в США, але також під час інтерв’ю можуть знадобитися більш специфічні і несподівані уточнення. Поставитися до процесу слід максимально педантично як роботодавцю так і претенденту на американську візу для Няні. Необхідно детально вивчити зміст візової анкети та всіх супутніх документів. Важливо пам’ятати, що хоча віза B1 оформляється насамперед в інтересах наймача побутового персоналу, для інтерв’юера дуже важливо грамотно і впевнено продемонструвати логічність своєї поїздки, міцність свого матеріального, соціального стану, прив’язку до батьківщини. В ході консульського співбесіди, необхідно в коректній формі пропонувати офіцерові для розгляду ті чи інші документи в залежності від поставлених запитань.

Залишити коментар

Складність візи в США

7/10
достатньо складна
Оформлення візи займе близько 14 днів
Чому?
 • Віза видається на 10 років громадянам України
 • Документи не потрібно перекладати на англійську мову та нотаріально завіряти
 • Рішення про видачу візи консульський офіцер повідомить під час співбесіди
 • Нетривалі терміни очікування співбесіди (від 3 робочих днів)
 • Складна візова анкета з більш ніж 100 запитаннями
 • Особисте проходження співбесіди з візовим офіцером
 • В 98% випадків підтверджуючі документи в посольстві не дивляться
 • Візові офіцери рішення приймають суб'єктивно та не завжди справедливо

Відгуки користувачів

irina-moskva-ssha-otzyv-visaglobal

Хочу выразить слова благодарности за оказанную профессиональную поддержку в оформлении американской визы. Все прошло просто отлично!
Спасибо за качественно проделанную работу, за оперативность, четкость и за организацию возможности получить необходимую консультацию практически в любой момент!
Было очень приятно поработать!
Дальнейших вам успехов и процветания!

Оформлена туристическая виза в США

Читати далі...

Владимир и Юрий – услуги ваши супер! Любим Украину, но уважаем США, а с вашей помощью будем посещать эту удивительную страну!

Оформлена деловая виза в США

Читати далі...

Я дуже вдячна за допомогу в оформленні документів та відкритті візи в США. Все зроблено швидко і якісно. Дякую!!!

Оформлена туристична віза в США

Читати далі...

Замовлення зворотнього дзвінка

  Оформити заявку

    Додати відгук