Бізнес віза у Британію

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 275 оценок, среднее: 4,40 из 5)
Loading...

Бізнес віза в Англію

Контакти: +38 (097) 656-13-37, +38 (095) 656-13-37, +38 (093) 656-13-37 info@visaglobal.com.ua

Кількість Наші послуги Конс. збір Строки оформлення
1 чол. 300 140 від 5 днів
2 чол. 580 280 від 5 днів
3 чол. 840€ 420€ від 5 днів
4 чол. 1080 560 від 5 днів
5 чол. 1300 700€ від 5 днів

*Окремо оплачується консульський збір, додаткові послуги візового центру та переклад документів на англійську мову (ліцензійний переклад)

Що входить у вартість наших послуг

 • Оцінка шансів на отримання візи
 • Допомога у виборі типу візи
 • Підготовка та консультація щодо пакету документів
 • Визначення успішної стратегії подачі
 • Оплата всіх необхідних зборів
 • Заповнення візової анкети
 • Призначення зручної дати візиту до візового центру
 • Відстеження статусу кейсу у посольстві
 • Здійснення зв’язку з аплікантом та посольством у разі запиту додаткової інформації від посольства

Ділова віза в Англію в 2021

В умовах сьогоднішніх реалій співробітництво між країнами в діловій сфері розвивається дуже швидкими темпами. І якщо ваша діяльність пов’язана з Британією, то для того, щоб бути в курсі останніх досягнень в своїй сфері, успішно вести переговори з партнерами і потенційними клієнтами, ділитися досвідом і підвищувати свою кваліфікацію, вам знадобиться оформити ділову до Британії. Ця функція дозволяє здійснювати багаторазові нетривалі поїздки в цю країну з описаними вище цілями. Про особливості цієї візи і про те, як її отримати, як раз і піде мова в цій статті.

Оформлення бізнес-візи до Британії

Як і в випадку з туристичною, бізнес-віза може бути і короткострокової (6 місяців), і довгостроковій (2, 5 і 10 років). На яку з цих віз претендувати, залежить від ваших планів в довгостроковій перспективі. Якщо на даному етапі мова йде про відвідини одного-двох професійних заходів, то простіше і дешевше оформити візу на півроку, а якщо ви давно співпрацюєте з британськими фірмами або навіть працюєте в філії англійської компанії в Україні і маєте плани на тривалу співпрацю, то не завадить оформити довгострокову візу. В цілому, цей варіант навіть вітається прикордонною службою, особливо якщо заявник подає велику компанію. Важливий момент: ця віза не призначена для роботи в Сполученому Королівстві на англійські фірми, для цього вам знадобиться робоча віза.

Варто відзначити, що всі рішення щодо віз для громадян України приймаються в Посольстві Великої Британії в Варшаві, звідки документи направляються з візового центру в Києві. Зверніть увагу, що особиста присутність в день подачі заяви обов’язково. Для бізнес-візи в Англію співбесіда не проводиться, але у вас обов’язково візьмуть відбитки пальців і зроблять ваше фото. Без проходження цієї процедури подача документів на візу неможлива. Стандартний термін розгляду документів – 15 робочих днів, але є можливість прискорити процес за окрему плату.

Основними вимогами Посольства до заявників на бізнес-візу є наявність документів від запрошуючої сторони (запрошення від партнерів / клієнтів, реєстрація на конференції і т.д.), а також можливість підтвердити не тільки свою зайнятість в Україні, а й необхідність здійснення поїздки в Англію . Тобто ви повинні довести, що рід вашої діяльності і поточний стан справ створює цю саму необхідність. Немає однозначної відповіді, які документи можуть це підтвердити, тому що кожен випадок індивідуальний. Співробітники нашої компанії докладно розбираються в ситуації заявника і допомагають вам зібрати оптимальний пакет документів. Короткий перелік необхідних підтверджень розглянемо нижче.

Документи для оформлення ділової візи до Британії

 1. Пояснення мети поїздки. Що буде являти собою цей документ, залежить від конкретної ситуації. Це може бути запрошення від британської компанії на офіційному бланку з зазначенням даних запрошених співробітників, може бути реєстраційна форма, яка підтверджує вашу участь у заході (в якості спікера або слухача). Досить буде роздруківки з електронної пошти, оригінали не потрібні.
 2. Довідка з місця роботи заявника. Цей документ важливий з двох причин: по-перше, він демонструє наявність у вас прив’язок до батьківщини і причин повернутися додому, а по-друге, він ілюструє, що ви прямуєте до Британії по роботі. Тому подбайте про те, щоб окрім звичайних даних про вашу посаду, термін роботи та заробітну плату, в довідці було вказано, що ви відправляєтеся в поїздку по службовим потребам, що витрати оплачує компанія і короткий опис сфери діяльності фірми (якщо це може бути застосовано до вашої ситуації).
 3. Довідка з банківського рахунку. Незважаючи на те, що в більшості ситуацій витрати на закордонне відрядження оплачує роботодавець, цей документ також є строго обов’язковим для кожного заявника. Він покликаний показати, що ви володієте особистими коштами, якими можете скористатися, якщо раптом виникне така необхідність.
 4. Інші документи. У цій категорії можуть виявитися найрізноманітніші документи і докази, які повністю залежать від мети вашої поїздки. Якщо ви прямуєте для переговорів або укладення контрактів, то можна надати попередні договори, фрагменти ділового листування, рекламні матеріали з описом ваших товарів або послуг і т.д. Якщо ви відправляєтеся на конференцію або для підвищення кваліфікації, то підійдуть документи про те, що ви раніше брали участь в аналогічних заходах (у своїй країні або за кордоном).

Залиште заявку на оформлення бізнес візи до Британії

  Підготовка документів і звернення за бізнес-візою до Британії

  Оформлення ділової візи в Англію – досить клопіткий процес, який ускладнюється ще й тим, що відмова може спричинити за собою більш важкі наслідки: зрив термінів по проекту або вигідного контракту, упущення унікальних можливостей обміну досвідом і знаннями і багато іншого. А заповнення анкети англійською мовою, спроби розібратися в тому, які документи потрібні, підготовка і переклад цих документів заберуть багато часу і сил, які часто і так обмежені ситуацією, що склалася. Саме тому ми закликаємо вас віддати турботу про вашу бізнес-візі доБританії в руки професіоналів.

  Наша компанія має великий досвід в оформленні британських ділових віз. У нас добре організована система дистанційної роботи із заявниками, а також з групами заявників (якщо до Сполученого Королівства, наприклад, направляється ціла делегація від вашої фірми). Зв’яжіться з нами, і ви отримаєте професійну консультацію по всіх питаннях, що стосуються отримання ділової візи до Британії. Проаналізувавши вашу ситуацію, ми складемо для вас індивідуальний список документів. Зібрані докази ви зможете надіслати нам на електронну пошту. Ми переведемо їх для вас, заповнимо анкету і сформуємо повний пакет для подачі. Вам знадобиться тільки прийти в призначений день, здати документи і чекати результату.

  Ми цінуємо ваш час, тому в список наших послуг входить також допомога в організації необхідної логістики документів. Якщо ви обмежені в часі, то для вас існує послуга термінової подання та розгляду документів, а також послуга подачі документів по копії паспорта, якщо вам необхідно мати його на руках в період розгляду вашого візової заяви. Разом з тим, ми будемо оперативно інформувати вас про місцезнаходження ваших документів. Індивідуальний підхід до клієнта, гарантія якості і відповідальність за результат – відмінні риси нашої компанії в цілому і кожного співробітника окремо.

  Залишити коментар

  Складність візи в Великобританію

  8/10
  Дуже складна
  Оформлення візи займе приблизно 25 днів
  Чому?
  • Віза видається терміном від 6 місяців громадянам України
  • Немає особистої співбесіди у посольстві
  • Можливо пришвидшити термін розгляду за додаткову оплату
  • Тривалий термін очікування рішення (від 15 робочих днів)
  • Особиста подача документів у візовому центрі в Києві
  • Документи потрібно перекладати на англійську мову
  • Надавати необхідно повний пакет документів
  • Візові офіцери рішення приймають суб'єктивно та не завжди справедливо

  Замовлення зворотнього дзвінка

   Оформити заявку

     Додати відгук