Віза дружини/чоловіка у Британію

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 298 оценок, среднее: 4,30 из 5)
Loading...

Віза дружини/чоловіка в Англію

Контакти: +38 (097) 656-13-37, +38 (095) 656-13-37, +38 (093) 656-13-37 info@visaglobal.com.ua

Віза Тип візи Ціна
Spouse visa C-VISIT 600

*Окремо оплачується консульський збір, додаткові послуги візового центру та переклад документів на англійську мову (ліцензійний переклад)

Що входить у вартість наших послуг?

 • Оцінка шансів на отримання візи
 • Допомога у виборі типу візи
 • Підготовка та консультація щодо пакету документів
 • Визначення успішної стратегії подачі
 • Оплата всіх необхідних зборів
 • Заповнення візової анкети
 • Призначення зручної дати візиту до візового центру
 • Відстеження статусу кейсу у посольстві
 • Здійснення зв’язку з аплікантом та посольством у разі запиту додаткової інформації від посольства

Віза дружини Spouse Visa — подружня віза до Британії.

Якщо громадянка України одружилася з громадянином Великобританії і надалі має намір проживати в країні чоловіка, то їй необхідно отримати візу дружини. Запросити дружину на ПМП в Англію має право громадянин цієї країни або особа, що має дозвіл на проживання.

Подружня віза до Британії (Spouse Visa) вважається однією з найскладніших в отриманні, оскільки дозволяє не просто погостювати в країні, а перебувати у Британії на постійній основі. Більше того, Spouse Visa – це пряма заявка на отримання громадянства у найближчій перспективі. Щоб отримати заповітну візу, необхідно знати вимоги англійського імміграційного законодавства.

За візою дружини можна залишатися в Британії протягом двох з половиною років, після цього потрібно буде подати заявку на продовження перебування.

Важливі моменти при отриманні подружньої візи

 1. Пара має перебувати в офіційному шлюбі ще до подання документів на візу. При цьому відносини мають бути оформлені в юрисдикції, яку визнає влада Великої Британії. Якщо громадянка України має намір вийти заміж безпосередньо в Англії, тоді їй знадобиться інша віза. — UK Fiancee visa.
 2. Сам факт укладання шлюбу не є гарантією отримання візи.
 3. Подружжя має підтвердити щирість відносин, що їхній шлюб не є фіктивним. Потрібно довести, що пара є у стосунках протягом як мінімум двох років. Кожна фальсифікація майже зі 100%-ной ймовірністю буде розкрита пильними консульськими офіцерами. Як докази можна надати спільні фотографії, у тому числі весільні, спільні путівки тощо.
 4. Щоб не отримати відмову у візі, подружжя має довести, що у них є житло в Сполученому Королівстві. При цьому воно не обов’язково має бути у власності, договір оренди теж підійде.
 5. Наявність боргів на батьківщині та кримінальне минуле гарантує відмову у візі.

Доказ фінансової спроможності

Після підтвердження реальних подружніх стосунків претенденти на візу мають довести відсутність фінансових проблем. Наявність стабільного доходу — одна з ключових умов отримання візи дружини.

Якщо пара ще не встигла обзавестися загальними дітьми і подружжя не має дітей від минулих шлюбів, то річний дохід чоловіка повинен бути не менше 18 600 фунтів стерлінгів. Якщо сума виявиться меншою за мінімальний поріг, виправити ситуацію допоможуть лише підтверджені заощадження. Наприклад, рахунок у банку на суму від 16 тисяч британських фунтів.

Вимоги до мінімального доходу чоловіка зростають за наявності утриманні дітей.

Залишіть заявку на оформлення візи дружини/чоловіка до Англії.

  Англійська мова не нижче A1

  Знання англійської мови – необхідна умова для отримання візи дружини. Недостатнє володіння англійською неодмінно спричинить відмову у видачі візи. Підтвердити володіння мовою можна наявністю академічної кваліфікації або проходженням тесту на рівні не нижче A1 CEFR у розмовній мові та аудіювання.

  Якщо дружина планує залишитись у Британії на постійній основі, то краще підтягнути англійську до рівня B1 і вище. Це допоможе уникнути проблем під час подання документів на отримання статусу громадянина Великобританії.

  Які документи потрібні для отримання візи дружини/чоловіка

  Міністерство внутрішніх справ Британії гранично акуратно вивчає кожне звернення, адже йдеться про потенційних громадян країни. Кожен випадок розглядається індивідуально, тому список необхідних документів може змінюватися залежно від конкретної ситуації.

  Візовий експерт VisaGlobal допоможе сформувати максимально повний пакет документів та підтверджень, щоб рішення візових офіцерів було позитивним.

  До базового переліку необхідних документів входять:

  • Анкета;
  • Свідоцтво про шлюб;
  • Документ, що засвідчує особу (паспорт громадянки України);
  • Закордонний паспорт;
  • Сертифікат IELTS про проходження тестування;
  • Свідоцтва про права власності на майно;
  • Довідки, що підтверджують дохід;
  • Документ, що підтверджує наявність житла в UK та ін.

  Справжність усіх документів ретельно перевіряється. Консульство залишає за собою право за необхідності запросити у претендента на візу додаткові документи. Усі вони мають бути перекладені англійською мовою та нотаріально завірені.

  Окрім надання пакету документів, для оформлення візи дружини потрібно буде пройти обстеження на туберкульоз, а також сплатити консульський та медичний збори. Якщо дружиною виїжджають діти, за них також потрібно буде заплатити. Пройти медичне обстеження можна лише у установах, акредитованих британською стороною.

  Які права дає віза дружини/чоловіка у Британії

  Віза категорії Spouse дозволяє безперешкодно жити та працювати на території Сполученого Королівства без обмежень протягом 2,5 років, тобто всього терміну її дії. Наявність подружньої візи дозволяє подати заявку на отримання постійного громадянства Великобританії. Однак для цього подружжя має прожити у шлюбі на території Британії не менше 5 років.

  Віза дружини дає змогу здобувати освіту та медичну допомогу на всій території Британії.

  При цьому слід розуміти, що британська влада вживає всіх заходів щодо боротьби зі збільшенням кількості неблагонадійних мігрантів, тому отримати подружню візу не так просто. Довірте цей клопіт візовому експерту VisaGlobal, і ви неодмінно залишитеся задоволені результатом.

  Залишити коментар

  Складність візи в Великобританію

  8/10
  Дуже складна
  Оформлення візи займе приблизно 25 днів
  Чому?
  • Віза видається терміном від 6 місяців громадянам України
  • Немає особистої співбесіди у посольстві
  • Можливо пришвидшити термін розгляду за додаткову оплату
  • Тривалий термін очікування рішення (від 15 робочих днів)
  • Особиста подача документів у візовому центрі в Києві
  • Документи потрібно перекладати на англійську мову
  • Надавати необхідно повний пакет документів
  • Візові офіцери рішення приймають суб'єктивно та не завжди справедливо

  Замовлення зворотнього дзвінка

   Оформити заявку

     Додати відгук