Документи на візу у Британію

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 943 оценок, среднее: 4,40 из 5)
Loading...

Документи на візу в Англію

Контакти: +38 (097) 656-13-37, +38 (095) 656-13-37, +38 (093) 656-13-37 info@visaglobal.com.ua

Документи на візу до Британії

Британська віза відкриває тисячі можливостей для українців. У Сполученому Королівстві можна здобути якісну освіту, знайти роботу з високою зарплатою і просто насолодитися англійськими краєвидами. Така можливість, на жаль, випадає не кожному — візові офіцери Британії дуже стежать за порядком видачі віз. Іноді вони відмовляють на підставі особистої думки, якщо інформація в документах видається їм непереконливою.

Щоб отримати англійську візу без проблем, важливо докладно розібратися з документами до подачі. VisaGlobal підготувала статтю про найважливіші для англійської візи документи, з якою мандрівникам буде простіше планувати свої дії. Ми також можемо допомогти вам особисто, щоб унеможливити помилки та уберегти від неправильного розуміння вашої ситуації візовими офіцерам посольства Британії.

Які документи потрібно зібрати для отримання англійської візи

На основі документів візовий офіцер будує про вас свою думку, так що дуже важливо уважно дотримуватись вимог до паперів на візу до Британії. Усі документи, крім закордонного паспорта, повинні супроводжуватися перекладом англійською. Далі ви можете їх відсканувати та завантажити в особистому кабінеті на сайті UK VisasandImmigration або, замість вас, це зроблять співробітники візового центру TLS за додаткову оплату.

Існує набір найважливіших документів, які повинні мати всі візитери. Ці папери несуть про вас головну інформацію, і подбати про них потрібно насамперед. До таких документів належать:

 1. Закордонний паспорт. Термін його дії повинен покривати весь період запланованої поїздки до Британії.
 2. Мета поїздки. Покажіть, куди і навіщо ви їдете: розпишіть туристичний маршрут, надайте листа від керівництва, роботодавця або близьких людей, які чекають на вас у Британії;
 3. Інформація про роботу. Надайте довідку з роботи про розмір зарплатні, стаж та посаду. Пенсіонери мають отримати довідку з пенсійного фонду, безробітні – спонсорський лист. Власники бізнесу разом із зарплатою повинні надати документи про реєстрацію бізнесу, де будуть зазначені їх ім’я та дата запуску підприємства;
 4. Банківський рахунок. Запросіть у банку витяг з обігом за останні 6 місяців, в якому також буде вказано залишок на вашому рахунку. Її краще забирати пізніше за решту документів, оптимально за два тижні до подачі.
 5. Підтвердження про відпустку з навчального закладу або з роботи, видане керівником або директором.

На додаток до документів заповнюється візова анкета з безліччю питань про вас та вашу родину. Якщо заявнику менше 18 років, для нього діють інші правила, докладніше описані нижче.

Дій має бути багато, при цьому на практиці старання можуть не окупитись. VisaGlobal збереже ваш час, гроші та нерви, якщо ви вирішите довірити її співробітникам свою історію. Ми обговоримо вашу ситуацію і на основі аналізу підберемо документи, які найкраще відобразять ваше життя в очах офіцера. У нас ви зможете зробити переклади, отримати зразки листів та довідок та дізнатися про важливі дрібниці в оформленні документів.

Найповніший список документів для візи до Британії.

До основних документів можна додати супровідну інформацію, щоб описати своє життя детальніше. Наявність додаткових документів підтвердить ваші зв’язки з батьківщиною та причину повернутися додому наприкінці подорожі. Додаткові документи також перекладаються англійською мовою.

Для британської візи вам знадобиться:

 1. Інформація про сім’ю.Надайте копії документів про одруження та народження дітей. Немає необхідності засвідчувати їх нотаріально.
 2. Старі закордонні паспорти. Ваші попередні поїздки розкажуть візовому офіцеру про вашу платоспроможність та законослухняність. Чим більше закордонних поїздок – тим краще для заявника.
 3. Інформація про майно. Ви можете надати документи на квартиру, будинок, машину, підприємство та інше зареєстроване на вас майно.
 4. Інформація про навчання. Вона може допомогти, якщо ви молоді та ще не встигли обрости міцними зв’язками з Україною. У довідці з деканату вказується інформація про навчальний заклад, термін вашого навчання, на якій спеціальності ви навчаєтесь та на якій основі. Хороша успішність також відіграє велику роль, тому можете прикласти залікову книжку.
 5. Уточнююча інформація. Хоча вся інформація міститься в документах, ви можете написати листа та пояснити свою ситуацію докладніше. Дійте так, якщо не впевнені, що візові офіцери правильно складуть картину на основі наданих документів.

Залиштк заявку на оформлення візи до Британії.

  Документи на візу до Британії для дитини

  Неповнолітні заявники не мають такої вичерпної інформації, тому для них діють інші вимоги. Консули дуже уважно ставляться до заяв на дитячу візу до Англії —їм важливо знати, що дитина перебуватиме в безпеці протягом усієї поїздки.
  Дитина може їхати з батьками, із третьою супровідною особою або без супроводу. Дані про супровідні особи (всього можна вказати два) будуть внесені в саму англійську візу, і без них дитина не зможе перетнути кордон. Крім цього, батькам потрібно надати такі документи:

  1. Мета поїздки. Тут вказується, чим буде зайнята дитина у Великій Британії. Це може бути детально розписаний план відпочинку або лист про зарахування на короткострокові курси мов в Англії.
  2. Довідка із навчального закладу. До неї вносяться назва закладу, клас/курс, спрямованість школи або спеціалізація учня, його успішність. Також зазначається, що неповнолітньому дозволено бути відсутнім на заняттях на час поїздки.
  3. Інформація про батьківські доходи. Дитина має бути добре забезпечена, так що батькам необхідно надати інформацію про свою роботу та заробітну плату. Важливі виписки з банку стан рахунку, можна надати дані про рух коштів.
  4. Згода на виїзд. Обидва батьки повинні підписати нотаріальну згоду, якщо неповнолітній має намір подорожувати самотужки. До документів потрібно додати лише копію заяви.
  5. Дані про супровід. Обов’язковою є копія паспортних даних батьків або третіх осіб, яким довірено наглядати за дитиною у Британії. У іншому випадку батьки складають лист про те, ким доводиться сім’ї супровідна особа і де вони оселяться з дитиною. Якщо дитина їде без супроводу, потрібно в листі вказати точне місце проживання та дані про людей, які наглядатимуть за неповнолітнім після прибуття.
  6. Контактні дані батьків, третіх супровідних осіб, установ та людей, відповідальних за безпеку дитини у Великій Британії.

  Документів багато, і заплутатися у них досить легко. Якщо ви не впевнені, що справитеся з такими обсягами, завжди можна звернутися до професійної агенції. Співробітники VisaGlobal оформили понад тисячу віз для своїх клієнтів, тому за свою британську візу ви можете бути спокійними. Наші послуги доступні та корисні – ви не тільки огляньте краси Туманного Альбіону, але й дізнаєтесь на майбутнє, як поводитися з важкими візами. Головне — не бійтеся запитувати, а ми в свою чергу направлятимемо вас на шляху до заповітної британської візи.

  Залишити коментар

  Складність візи в Великобританію

  8/10
  Дуже складна
  Оформлення візи займе приблизно 25 днів
  Чому?
  • Віза видається терміном від 6 місяців громадянам України
  • Немає особистої співбесіди у посольстві
  • Можливо пришвидшити термін розгляду за додаткову оплату
  • Тривалий термін очікування рішення (від 15 робочих днів)
  • Особиста подача документів у візовому центрі в Києві
  • Документи потрібно перекладати на англійську мову
  • Надавати необхідно повний пакет документів
  • Візові офіцери рішення приймають суб'єктивно та не завжди справедливо

  Замовлення зворотнього дзвінка

   Оформити заявку

     Додати відгук