Туристична віза у Британію

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 243 оценок, среднее: 4,30 из 5)
Loading...

Туристична віза в Англію

Контакти: +38 (097) 656-13-37, +38 (095) 656-13-37, +38 (093) 656-13-37 info@visaglobal.com.ua

Кількість Наші послуги Конс. збір Строки оформлення
1 чол. 300 140 від 5 днів
2 чол. 580 280 від 5 днів
3 чол. 840 420€ від 5 днів
4 чол. 1080 560 від 5 днів
5 чол. 1300 700 від 5 днів
1 дитина * 300 140 від 5 днів

*Окремо оплачується консульський збір, додаткові послуги візового центру та переклад документів на англійську мову (ліцензійний переклад)

Що входить у вартість наших послуг

 • Оцінка шансів на отримання візи
 • Допомога у виборі типу візи
 • Підготовка та консультація щодо пакету документів
 • Визначення успішної стратегії подачі
 • Оплата всіх необхідних зборів
 • Заповнення візової анкети
 • Призначення зручної дати візиту до візового центру
 • Відстеження статусу кейсу у посольстві
 • Здійснення зв’язку з аплікантом та посольством у разі запиту додаткової інформації від посольства

Туристична віза в Англію в 2024 році

Якщо ви давно мріяли побувати в Сполученому Королівстві, але не знаєте з чого почати, наша відповідь буде однозначна: з оформлення туристичної візи! Для огляду визначних пам’яток Англії, Шотландії, Уельсу та Північної Ірландії необхідно отримати візу до Великобританії типу C-VISIT, яка видається службою прикордонного контролю об’єднаної держави. Потрапити до Британії в 2024 році по шенгенській візі, а також по біометричному закордонному паспорту громадянина України не можна. Далі ми розглянемо основні особливості англійської туристичної візи, а також список необхідних для неї документів.

tourist-visa-uk

Оформлення туристичної візи до Британії для громадян України

Віза в Англію для громадян України може оформлятися на різний термін – від 6 місяців до 10 років. При цьому, як правило, кількість в’їздів по візі будь-якої тривалості не обмежена (тобто це мультивіза). Втім, існує обмеження, встановлене на кількість днів перебування. Незалежно від терміну дії візи воно дорівнює максимум 180 дням. Зрозуміло, зловживати такою гостинністю не варто, щоб уникнути проблем під час наступних поїздок або оформлення нової візи. Зверніть також увагу, що різниця у вартості між піврічний, дво, п’яти і десятирічної візами значна, тому, якщо ви звертаєтеся за британською туристичною візою вперше і / або сумніваєтеся в своїх шансах, краще подавати заяву на піврічну візу.

Втім, претендувати на довгострокову туристичну візу до Британії можна і з першого разу, якщо у вас високий і стабільний дохід, є сім’я, власність в рідній країні, хороша візова історія. Наявність попередніх поїздок до Британії при цьому необов’язкова, але це позитивно вплине на ситуацію в тому випадку, якщо в якомусь іншому пункті у вас не все ідеально.

Залиште заявку на оформлення візи до Британії

  Основні вимоги на туристичну візу до Великобританії (C-VISIT)

  • Заявник має бути повнолітнім (тому що для дітей оформляється окремий тип візи)
  • Запланований термін перебування заявника в Сполученому Королівстві менше 6 місяців
  • Заявник може переконливо (і документально в тому числі) довести відсутність міграційних намірів
  • Заявник може фінансово забезпечити під час поїздки себе сам або з залученням коштів спонсорів
  • Коштів заявника (або його спонсора) досить для забезпечення заявленого строку перебування в країні, а також для оплати зворотної дороги

  Для жителів України рішення по візі приймається в Посольстві Великобританії в Варшаві, однак документи подаються в візовому центрі в Києв, який здійснює подальшу їх доставку. Готовий пакет документів в електронному вигляді з анкетою на англійській мові і перекладеними документами завантадується заявником особисто. Присутність апліканта необхідна для зняття біометричних даних: відбитків і фотознімку, співбесіди з офіцером посольства для оформлення туристичної візи до Великобританії не проводяться.

  Документи для туристичної візи доБританії

  Віза в Англію відноситься до розряду складних віз. Крім анкети англійською мовою, від заявника потрібно надання своїх фінансових гарантій (довідоку з роботи, виписку банківського рахунку і т.д. і т.п.) і їх переклад на англійську мову. Також необхідно підготувати документи що пояснюють мету поїздки (при цьому оплата квитків і проживання не є вимогою і не впливає на позитивне рішення). Залежно від вашої особистої ситуації можуть знадобитися інші свідоцтва або довідки. Можна сказати, що вимоги до заявників досить жорсткі, але, разом з тим, вони досить чіткі. Тому можна сформулювати короткий перелік документів, необхідних для туристичної візи до Британії:

  1. Маршрут поїздки. Для туристичної візи не потрібно заздалегідь бронювати і оплачувати авіаквитки та проживання. А ось написати короткий перелік міст і пам’яток, які ви плануєте відвідати варто. Це покаже, що ви готуєтеся до поїздки і маєте уявлення, чим займатиметеся в свою подорож. Чим простіше і логічніше буде ваш маршрут, тим краще: в першу поїздку почати варто з найбільш знакових місць. Ще одна рекомендація до плану поїздки: розбийте його по днях і опишіть, що ви будете робити в кожен з днів.
  2. Довідка з місця роботи заявника або спонсора. Цей документ підтвердить наявність у вас (або вашого спонсора) постійного джерела доходу і відповідно, коштів на поїздку. Довідка з роботи оформляється на бланку компанії із зазначенням посади співробітника, стажу його роботи в організації і заробітної плати за останні 6 місяців. Зверніть увагу, що якщо ви надаєте документи від спонсора, то його дохід повинен бути як мінімум в 1,5-2 рази вище середнього, так як він повинен мати кошти і на себе, і на вас.
  3. Виписка з банківського рахунку. Крім джерела доходу ви повинні підтвердити наявність у себе (або свого спонсора) заощаджень, які дозволять оплатити поїздку, повернутися і продовжувати забезпечувати себе на колишньому рівні. Ви можете надати як виписку, яка відображатиме рух коштів по рахунку за останні 3-6 місяців, так і довідку про залишок грошей на рахунку – це залежить від вашої індивідуальної ситуації. Тут також діє правило, при якому, якщо ви подаєте документи від спонсора, грошей повинно вистачить і вам, і йому.
  4. Старі закордонні паспорти. Візова історія – це не першочергові критерій оцінки заявника прикордонною службою, але для туристичної візи цей момент все ж грає свою роль. Велика кількість віз і штампів продемонструє вашу любов до подорожей і благонадійність (адже з усіх поїздок ви незмінно поверталися додому). Отримати туристичну візу до Британії в чистий паспорт може бути складно, але не неможливо. Для цього необхідно ретельно підготувати пакет документів і обгрунтувати ваш вибір туманного альбіону в якості першої закордонної поїздки.
  5. Інші документи, що доводять вашу зв’язок з батьківщиною. У кожній конкретній ситуації ці документи будуть свої. Підійдуть документи про наявність сім’ї (свідоцтва про шлюб, народження дітей), власності (квартира, будинок, машина). Можливо, вам знадобиться продемонструвати документи з навчання або написати супровідний лист, в якому пояснюється якісь деталі вашого звернення. Універсального набору тут немає.

  Підготовка документів і звернення за туристичною візою до Англії

  Як ви вже зрозуміли, оформлення англійської візи – процес непростий, має ряд особливостей. Довга візова анкета з безліччю питань – одне з головних перешкод, об яке спотикаються навіть досвідчені мандрівники. Вся справа в тому, що не всі пояснення до анкети, виконані російською мовою, складені коректно (в деяких випадках вони прямо суперечать питання, складеним англійською). Але ж до анкети потрібно ще зібрати супровідні документи, що підкріплюють вашу заяву …

  Якщо ви вирішили, що хочете поїхати до Сполученого Королівства з туристичними цілями, ми радимо звернутися до професіоналів своєї справи. Однак навіть якщо ви вирішили робити візу у нас, не поспішайте збирати довідки за вказаною вище переліку. Крім того, що комплект документів для візи до Британії завжди залежить від індивідуальної ситуації заявника, необхідно пам’ятати про те, що існують документи, на яких стоїть дата оформлення (наприклад, довідка з роботи або з банку), у яких є свій «термін придатності» . Як правило, довідки діють максимум місяць з моменту видачі, але чим пізніше документ був отриманий, тим краще.

  Тому ми рекомендуємо в першу чергу зв’язатися з нашим офісом для отримання повної консультації та складання індивідуального переліку документів. Наші співробітники завжди можуть проінформувати вас про поточні датах записи на подачу документів у візовий центр Британії у Києві та інших містах світу, щоб ви могли взяти довідки, датовані ближче до потрібного моменту. З заявниками з регіонів ми успішно працюємо дистанційно (по телефону та електронною поштою). Ми підготуємо переклади ваших документів і заповнимо візову анкету в обумовлені терміни і підберемо зручну для вас дату відвідування візового центру.

  Крім того, ми завжди будемо тримати вас в курсі пересування ваших документів і повідомимо, коли їх можна буде забрати (при необхідності організуємо доставку документів на потрібну адресу). Звертаючись до нас, ви отримаєте консультації досвідчених експертів, відповіді на будь-які каверзні питання, якість і швидкість в роботі з документами і, звичайно ж, орієнтованість на результат.

  Залишити коментар

  Складність візи в Великобританію

  8/10
  Дуже складна
  Оформлення візи займе приблизно 25 днів
  Чому?
  • Віза видається терміном від 6 місяців громадянам України
  • Немає особистої співбесіди у посольстві
  • Можливо пришвидшити термін розгляду за додаткову оплату
  • Тривалий термін очікування рішення (від 15 робочих днів)
  • Особиста подача документів у візовому центрі в Києві
  • Документи потрібно перекладати на англійську мову
  • Надавати необхідно повний пакет документів
  • Візові офіцери рішення приймають суб'єктивно та не завжди справедливо

  Замовлення зворотнього дзвінка

   Оформити заявку

     Додати відгук