Типи віз у Британію

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (37 оценок, среднее: 4,50 из 5)
Loading...

Види та типи віз в Англію

Контакти: +38 (097) 656-13-37, +38 (095) 656-13-37, +38 (093) 656-13-37 info@visaglobal.com.ua

Крім традиційного поділу на імміграційні та неімміграційні, британські візи можна розділити на кілька категорій залежно від терміну, на який вимагається віза та від цілей вашої поїздки. У першому випадку візи ділять на короткострокові (на 6 місяців) та довгострокові (на 2 роки, 5 та 10 років). Вимоги для оформлення короткострокових віз простіші, ніж для оформлення довгострокових. Щоб отримати візу більше ніж на півроку, вам потрібно документально довести необхідність відвідування країни з певною періодичністю. Такими причинами може бути наявність родичів або бізнес-партнерів у Сполученому Королівстві, а також часті туристичні поїздки по всьому світу.

uk-visa

Але набагато важливіше вибрати мету поїздки та узгодити з нею тип візи, який ви вибираєте на самому початку, при заповненні анкети. Помилка на цьому етапі однозначно призведе до відмови, оскільки невідповідність візової категорії та цілі поїздки – це одна з головних офіційних причин невидачі віз. З неіміграційних віз найбільшою популярністю користуються туристична, ділова (бізнес), гостьова (вона ж сімейна), дитяча (для неповнолітніх), навчальна та робоча візи. Усі вони можуть оформлятися як на 6 місяців, так і на більший термін, залежно від ситуації заявника.

Туристична віза призначена для здійснення поїздок до Британії з метою відпочинку, огляду пам’яток, відвідування культурних та спортивних заходів, зустрічей з друзями, які проживають у країні та навіть для навчання на деяких видах короткострокових курсів (за винятком мовних). Найважливішими документами для її оформлення є фінансові гарантії заявника.

Сімейна (або гостьова) віза в Британію оформляється для відвідування найближчих родичів, які проживають у країні легально та постійно (сюди відносяться батьки, діти, брати та сестри). Особливістю цієї візи є те, що при прийнятті рішення щодо неї розглядаються не лише документи заявника, а й фінансовий стан сторони, що запрошує. Зверніть увагу, що ця віза призначена лише для відвідування рідних та не дає підстав для тривалого проживання в країні та/або міграції.

Ділова (або бізнес) віза, як і туристична, має досить широкий спектр застосування. Її можна оформити, якщо ви вирушаєте на переговори до партнерів або потенційних клієнтів/замовників, вона ж підходить тим, хто хоче відвідати професійні виставки, ярмарки та конференції. Нарешті, саме цей тип візи використовують вчені та академіки, якщо прямують до Британії з наміром прочитати чи прослухати лекції, провести коротке дослідження для своїх праць, взяти участь у міжнародних симпозіумах та інших наукових подіях, які не передбачають оплату діяльності цього вченого британськими джерелами.

Навчальна віза необхідна тим, хто хоче пройти короткий курс навчання англійської мови в одній із багатьох лінгвістичних центрів. Паралельно з навчанням ви зможете подивитися на визначні пам’ятки країни та познайомитись з тим, як і чим живе Англія сьогодні, і цей додатковий аспект також стимулює розвиток ваших мовних навичок. Важливе уточнення: для отримання цієї візи потрібне запрошення від школи, акредитованої британським урядом. Здобуття середньої та вищої освіти за такою візою неможливе.

Дитяча віза найбільш універсальна, оскільки вона включає можливість оглянути пам’ятки, відвідати рідних і вивчити англійську, але оформляється вона виключно неповнолітнім заявникам (до 18 років). Основна особливість цієї візової категорії полягає в тому, що при її оформленні спочатку обирається, чи дитина буде подорожувати одна або в супроводі дорослого (він теж вибирається спочатку, один, і не може бути змінений без звернення за новою візою). Для здобуття середньої та вищої освіти ця віза теж не підходить.

Стандартна віза відвідувача об’єднує кілька варіантів віз, про які ми говорили раніше (туристична, сімейна, ділова). Вам не доведеться вибирати, якщо у вас є кілька цілей (наприклад, перша поїздка планується як ділова, а друга вже туристична). Особливо зручний формат при оформленні довгострокових віз. На даний момент подача документів на цей тип візи доступна у тестовому режимі, за допомогою нового порталу Прикордонної служби. При зверненні за візою через старий сайт, через який поки що оформляється більшість заявників, вам необхідно буде вибрати одну з категорій, про які ми писали вище.

Наша компанія працює з усіма вищезгаданими типами віз, у тому числі довгостроковими. Ми маємо величезний досвід у сфері візової підтримки при зверненні за британською візою. Якщо ви не можете визначити, який тип візи вам підійде, ми проконсультуємо вас із усіх питань і допоможемо підібрати потрібну категорію. Наша послуга дистанційної роботи з документами заявників з регіонів допоможе вам заощадити час та зусилля без втрати якості.

Залишити коментар

Складність візи в Великобританію

8/10
Дуже складна
Оформлення візи займе приблизно 25 днів
Чому?
  • Віза видається терміном від 6 місяців громадянам України
  • Немає особистої співбесіди у посольстві
  • Можливо пришвидшити термін розгляду за додаткову оплату
  • Тривалий термін очікування рішення (від 15 робочих днів)
  • Особиста подача документів у візовому центрі в Києві
  • Документи потрібно перекладати на англійську мову
  • Надавати необхідно повний пакет документів
  • Візові офіцери рішення приймають суб'єктивно та не завжди справедливо

Замовлення зворотнього дзвінка

    Оформити заявку

        Додати відгук