Студентська віза у Британію

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 252 оценок, среднее: 4,50 из 5)
Loading...

Студентська віза в Англію

Контакти: +38 (097) 656-13-37, +38 (095) 656-13-37, +38 (093) 656-13-37 info@visaglobal.com.ua

Кількість Наші полуги Термін оформлення
1 чол. 350€ від 10 днів
2 чол. 680€ від 10 днів
3 чол. 990€ від 10 днів
4 чол. 1280€ від 10 днів
5 чол. 1550€ від 10 днів

*Окремо оплачується консульський збір, додаткові послуги візового центру, страхування та переклад документів на англійську мову (ліцензійний переклад)

Що входить у вартість наших послуг

 • Оцінка шансів на отримання візи
 • Допомога у виборі типу візи
 • Підготовка та консультація щодо пакету документів
 • Визначення успішної стратегії подачі
 • Оплата всіх необхідних зборів
 • Заповнення візової анкети
 • Призначення зручної дати візиту до візового центру
 • Відстеження статусу кейсу у посольстві
 • Здійснення зв’язку з аплікантом та посольством у разі запиту додаткової інформації від посольства

Студентська віза в Англію в 2021

Вивчення англійської мови на її батьківщині має масу переваг: в першу чергу, ви занурюєтеся в природне середовище і відразу стикаєтеся з необхідністю використовувати мову не тільки під час навчання, а й у повсякденному спілкуванні. Це одна з головних причин популярності мовних шкіл Британії. Якщо ви хочете скористатися унікальними можливостями і пройти курс навчання англійської мови або якої-небудь іншої дисципліни, то вам знадобиться студентська віза до Англії CVISITSTUDENT. У цій статті ми розглянемо основні особливості цієї візи і які документи необхідні для її оформлення.

Оформлення студентської візи до Британії для громадян України

Для початку слід уточнити, що є кілька типів студентських віз. Короткострокова віза на 6 місяців видається в тому випадку, якщо ви плануєте вивчати англійську мову або навчатися за будь-якої академічної або іншої програми не більше 6 місяців. Якщо у вас в планах більш довгостроковий курс англійської, то необхідно звертатися за навчальною візою до Британії на 11 місяців. Проходження будь-яких інших академічних програм, що перевищують за тривалістю півроку (наприклад, отримання вищої освіти), можливо тільки за візою Tier4. У цій статті ми розглядаємо переважно перший варіант.

Які умови отримання навчальної візи в Англію?

 • Заявнику на момент в’їзду в країну виповнилося 18 років
 • Тривалість навчання складає не більше 6 місяців
 • Документально підтверджено відсутність міграційних намірів
 • Заявник надав документи від навчального закладу про зарахування на курс
 • Надано фінансові гарантії, достатні для забезпечення поїздки і та всіх витрат на весь період навчання

Звертаючись за студентською візою до Англії, ви повинні мати на руках документ від школи, який підтверджує, що для вас зарезервовано місце на відповідному курсі в зазначені дати. При цьому, однак, віза не прив’язана до навчального закладу, який надав вам ці документи, і / або навчальної програми. За час дії візи ви можете пройти кілька різних курсів в різних школах, адже кількість в’їздів за студентською візою не регламентується. Зрозуміло, ви повинні пам’ятати, що максимальний термін перебування в країні по даній візі дорівнює 180 дням. У разі, якщо ви оформляєте візу на 11 місяців, кількість днів перебування в країні залежить від тривалості навчальної програми.

Рекомендуємо звернути увагу, що наявність запрошення від школи не є стовідсотковою гарантією видачі візи. Як і у випадку з іншими типами віз, існує ряд різних факторів, які впливають на рішення співробітника прикордонної служби. Розглядається ситуація заявника в цілому: його фінансові можливості, зв’язки з батьківщиною і багато іншого. Не останню роль відіграє і правильно заповнена візова анкета англійською мовою. Відсоток відмов по навчальним візами до Британії традиційно досить високий, особливо серед заявників, які звертаються за візою самостійно. Тому ми радимо уважно підходити до формування пакету документів, а ще краще – звернутися за допомогою в оформленні до фахівців.

Приклад студентської візи в Англію

Документи для студентської візи до Англії

 1. Документи від школи. Запрошення з зарахуванням на курс, як уже говорилося раніше, є визначальним для студентської візи в Англію. Воно повинно містити назву навчального закладу, курс і напрямок навчання, дати програми і її інтенсивність, а також інформацію про те, яка частина навчання вже оплачена вами. Цей документ, як правило, надається у вигляді роздруківки з електронного листа.
 2. Фінансові гарантії. Для проходження навчання, заявник або його спонсор повинен надати документи, що підтверджують наявність у нього джерела доходу (довідка з роботи) і заощаджень (виписка з банківського рахунку). Важливо, щоб коштів вистачило не тільки на оплату навчання, проживання, всіх інших витрат, пов’язаних з поїздкою, але і на те, щоб повернутися додому і не погіршити при цьому своє фінансове становище на батьківщині.
 3. Підтвердження проживання. Найчастіше навчальний заклад надає варіанти проживання: студентський гуртожиток або проживання в сім’ї. Інформація про це може бути в документах від школи, також вона обов’язково вказується в анкеті. Крім того, ви самі можете забронювати собі проживання на весь термін і надати дані про броні готелю або апартаментів.
 4. Додаткові документи. У кожній окремій ситуації будуть потрібні різні документи. Нерідко заявники пишуть супровідний лист (англійською мовою або з додатком перекладу), що пояснює якісь аспекти їх заяви, наприклад, чому вони вирішили пройти навчання саме в Британії. Також можуть знадобитися сертифікати про пройдені раніше курси і наявної у вас кваліфікації.

Особливу увагу слід приділити вибору навчального закладу. Тут важливі дві складові: по-перше, школа повинна входити в список центрів, акредитованих посольством. Інформація про це зазвичай знаходиться на сайті школи, також її можна знайти на офіційному сайті уряду Сполученого Королівства (в розділі, присвяченому студентськими візами). Відсутність такої акредитації спричинить відмову у візі. По-друге, школа повинна бути досить відомою. Добре, якщо у неї кілька філій. Іншими словами, вона повинна добре «гуглитися». Якщо ж ви надасте документи з якої-небудь маленької регіональної школи, що не дає ніяких унікальних знань, то сумніви щодо цілей вашої поїздки у візового офіцера виникнуть майже напевно.

Залиште заявку на оформлення студентської візи до Британії

  Підготовка документів і звернення за навчальною візою до Британії

  Оформлення британської візи в загальному – процес досить непростий і клопіткий, а оформлення студентської візи в Англію значно складніше туристичної. Це підтверджує статистика відмов по навчальним візами. А ціна відмови в цьому випадку досить висока: втрата грошей, часу, упущена можливість пройти потрібний курс навчання і багато іншого. При цьому самостійне оформлення студентської візи до Британії може призвести до виникнення безлічі питань і складнощів. Збір і переклад документів, заповнення анкети англійською мовою – все це вимагає від вас уважності і граничної акуратності.

  Ми готові взяти більшість ваших турбот на себе. Зв’яжіться з нашим офісом, і ми, проаналізувавши вашу ситуацію, розповімо вам, які документи необхідно підготувати, обговорюємо терміни та умови подачі документів, відповімо на всі ваші запитання і надамо чіткі інструкції щодо подальших дій. Також ми займаємося перекладом документів, заповненням візової анкети та формуванням фінального пакета для подачі у візовий центр. Всі заявники з України подають документи в Києві; особисте подання є обов’язковим, так як необхідно здати біометричні дані. Для заявників з регіонів у нас є відпрацьована схема віддаленої взаємодії, яка дозволить заощадити вам час та кошти.

  Терміни розгляду британських віз порівняно великі (близько 15 робочих днів), до того ж заяви громадян України обробляються в посольстві Британії у Варшаві, тому необхідно враховувати ще й час, який йде на доставку документів. Ми завжди будемо тримати вас в курсі статусу вашої заяви, допоможемо організувати максимально зручну логістику і зведемо до мінімуму час і зусилля, які вам доведеться витратити на звернення за візою, гарантуючи при цьому докладання максимальних зусиль для отримання позитивного результату.

  Залишити коментар

  Складність візи в Великобританію

  8/10
  Дуже складна
  Оформлення візи займе приблизно 25 днів
  Чому?
  • Віза видається терміном від 6 місяців громадянам України
  • Немає особистої співбесіди у посольстві
  • Можливо пришвидшити термін розгляду за додаткову оплату
  • Тривалий термін очікування рішення (від 15 робочих днів)
  • Особиста подача документів у візовому центрі в Києві
  • Документи потрібно перекладати на англійську мову
  • Надавати необхідно повний пакет документів
  • Візові офіцери рішення приймають суб'єктивно та не завжди справедливо

  Замовлення зворотнього дзвінка

   Оформити заявку

     Додати відгук