Довгострокова віза у Британію

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 282 оценок, среднее: 4,25 из 5)
Loading...

Довгострокова віза в Англію

Контакти: +38 (097) 656-13-37, +38 (095) 656-13-37, +38 (093) 656-13-37 info@visaglobal.com.ua

Опис візи Наші послуги Конс. збір
Довгострокова віза на 2 роки 330 485
Довгострокова віза на 5 років 350 930€
Довгострокова віза на 10 років 380 1160

*Окремо оплачується консульський збір, додаткові послуги візового центру та переклад документів на англійську мову (ліцензійний переклад)

Що входить у вартість наших послуг

 • Оцінка шансів на отримання візи
 • Допомога у виборі типу візи
 • Підготовка та консультація щодо пакету документів
 • Визначення успішної стратегії подачі
 • Оплата всіх необхідних зборів
 • Заповнення візової анкети
 • Призначення зручної дати візиту до візового центру
 • Відстеження статусу кейсу у посольстві
 • Здійснення зв’язку з аплікантом та посольством у разі запиту додаткової інформації від посольства

Довгострокова віза в Англію в 2024

Сполучене Королівство – дуже різноманітна і цікава країна, яка цікавить іноземців з різних причин. І далеко не завжди вистачає однієї-двох поїздок, щоб виконати всі свої плани. Якщо ви плануєте ще не раз повернутися до Британії для огляду визначних пам’яток, ведення ділових переговорів, відвідування родичів або якихось інших цілей, вам може знадобитися довгострокова віза до Британії. Оформляється вона строком на 2, 5 або 10 років. У кожного з цих варіантів є свої особливості, які необхідно враховувати при подачі заяви в 2024 році. Вартість цих віз значно вище короткостроковій, тому важливо уважно вивчити всі нюанси заздалегідь.

Долгосрочная виза в Великобританию

Довгострокова віза до Британії з першого разу

Багато заявників цікавляться, чи можна звертатися за довгостроковою візою в разі, якщо це перше звернення за візою в цю країну? Твердо кажучи, відповідь ствердна, так як не існує норм, безпосередньо забороняють це робити. Однак важливо розуміти, що для подачі заяви в такому випадку знадобиться зібрати солідний пакет документів і чітко обґрунтувати, навіщо вам це потрібно і які ваші плани на подальші відвідування країни. Також важливо довести, що протягом терміну дії візи ваше фінансове становище не зміниться в гірший бік, адже ваша економічна стабільність і наявність заощаджень – це один з ключових чинників, що дозволяють отримати візу до Британії.

Що ж станеться, якщо візовий офіцер вирішить, що ваших документів недостатньо для видачі вам довгострокової візи? Швидше за все, ви отримаєте не відмову, а просто візу на більш короткий термін. Але тут є один значний мінус: у віз різного терміну дії різні розміри консульських зборів, а повернення різниці при оформленні менш тривалої візи не передбачено. Тому, щоб уникнути значних грошових втрат, варто з самого початку проаналізувати свою ситуацію, знайти в ній сильні і слабкі сторони, і, відштовхуючись від цього, вибрати відповідний термін дії візи.

Довгострокова віза до Британії на 2 роки

На сьогоднішній день ця віза має незначні відмінності від короткострокової візи на 6 місяців. Можна сміливо подавати на неї документи, якщо ви плануєте в найближчі два роки зробити кілька поїздок в цю країну. Все, що вам потрібно, – це довести прикордонній службі Британії, що у вас є стабільне джерело постійно доходу і заощадження, які дозволять утримувати себе в рідній країні і оплатити всі витрати, пов’язані з поїздкою. Якщо ви відвідували Англію раніше, то важливо, щоб в попередні поїздки ви не порушували закони країни і візовий режим. Якщо при цьому ваше фінансове становище не змінилося або покращився, то проблем з цією візою не буде.

Однак є важлива відмінність між візами на півроку і 2 роки. Якщо при оформленні першої ви можете скористатися послугою термінового розгляду (за додаткову плату заявку розглядають протягом трьох робочих днів), то для другої ця послуга недоступна. Але для всіх довгострокових віз є варіант подачі документів по копії паспорта, який дозволяє мати свій закордонний паспорт на руках весь час розгляду заявки (як правило, 15 робочих днів). Тому якщо для вас важлива саме швидкість розгляду заявки, то вибір варто зробити все ж на користь короткострокової візи.

Приклад довгострокової візи до Британії, оформленої на 2 роки

Долгосрочная виза в Великобританию на 2 года

Довгострокові візи до Британії на 5 і 10 років

Отримати таку візу вже складніше. Від заявників потрібно обгрунтувати, чому вони звертаються саме за візою тривалого терміну дії. Найпростіше це зробити в разі, якщо у вас в Великобританії проживають родичі, – бажання відвідувати їх час від часу є досить вагомою причиною для прикордонної служби. Наявність бізнес-партнерів, клієнтів або постачальників в Сполученому Королівстві теж є задовільною причиною для схвалення довгострокової візи (в тому випадку, зрозуміло, якщо ви ведете свій бізнес або досить довго працюєте в даній сфері, будучи висококласним фахівцем, відповідальним за міжнародні зв’язки і контракти) . Туристам же рекомендується продемонструвати багату і довгу візову історію, в ідеалі включає в себе також попередні поїздки до Британії.

Другий аспект, настільки ж важливий для схвалення довгострокової візи до Британії на 5 або 10 років, – це ваша фінансова стабільність. Постійна робота з великим стажем і наявність значних заощаджень – обов’язкові умови успішного звернення за тривалої візою. Позитивних штрихів для портрету благонадійного заявника додасть наявність сім’ї і дітей, а також різного майна. Навряд чи молоді фахівці, які не так давно почали працювати в своїй сфері, зможуть переконати візового офіцера, що в їх фінансовому становищі нічого не зміниться в гірший бік за найближчі 5 або навіть 10 років, а якщо ви ще не встигли обзавестися сім’єю, то покаже і відсутність серйозних соціальних прив’язок до батьківщини.

Візові заяви на термін від 5 до 10 років обробляються трохи довше, ніж на 6 місяців і 2 роки. Більшість звернень розглядається в стандартні три тижні, але певний відсоток заяв може затриматися в Посольстві Великобританії на 4-6 тижнів. На жаль, для віз з тривалим терміном дії не передбачена можливість термінового розгляду справи, але, як і для дворічних віз, можлива подача документів по копії паспорта. Швидшому розгляду заяви сприяє простота і зрозумілість ситуації заявника, а також наявність попередніх віз і поїздок в Англію.

Залиште заявку на оформлення довгострокової візи до Британії

  Підготовка документів на довгострокову візу до Британії

  Оформляючи довгострокову візу до Британії самостійно, ви витрачаєте не тільки значну суму грошей на оплату консульського збору, а й велика кількість часу і зусиль. Адже в цій справі дуже важлива точність і уважність не тільки при зборі документів, але і при їх перекладі і заповненні візової анкети. Одна помилка або неточність у трактуванні питання анкети може привести до відмови або отримання візи на більш короткий термін. При цьому ви втратите час і гроші, а в сучасному світі це найцінніші ресурси. Саме тому ми рекомендуємо вам звернутися за допомогою в оформленні візи в нашу компанію.

  Поєднання швидкості і якості роботи – візитна картка наших фахівців. Ми відповімо на всі ваші запитання, дамо потрібні рекомендації, складемо індивідуальний пакет документів, переведемо всі довідки, заповнимо візову анкету та запишемо вас у візовий центр Британії в Києві або за кордоном для подачі заяви та зняття біометричних даних. Ми працюємо як з клієнтами, які завітали до нас в офіс, так і з віддаленими претендентами на візу, при цьому різниці в підході і якості послуг, що надаються між цими двома схемами роботи просто немає. Ми знаємо все про довгострокові візи в Англію, тому допомога наших візових консультантів – запорука отримання позитивного результату без зайвих зусиль і тимчасових витрат.

  Залишити коментар

  Складність візи в Великобританію

  8/10
  Дуже складна
  Оформлення візи займе приблизно 25 днів
  Чому?
  • Віза видається терміном від 6 місяців громадянам України
  • Немає особистої співбесіди у посольстві
  • Можливо пришвидшити термін розгляду за додаткову оплату
  • Тривалий термін очікування рішення (від 15 робочих днів)
  • Особиста подача документів у візовому центрі в Києві
  • Документи потрібно перекладати на англійську мову
  • Надавати необхідно повний пакет документів
  • Візові офіцери рішення приймають суб'єктивно та не завжди справедливо

  Замовлення зворотнього дзвінка

   Оформити заявку

     Додати відгук