Віза по запрошенню у Британію

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (28 оценок, среднее: 3,89 из 5)
Loading...

Віза по запрошенню в Англію

Контакти: +38 (097) 656-13-37, +38 (095) 656-13-37, +38 (093) 656-13-37 info@visaglobal.com.ua

Кількість Наші послуги Конс. збір Строки оформлення
1 чол. 300 140 від 5 днів
2 чол. 580 280 від 5 днів
3 чол. 840 420€ від 5 днів
4 чол. 1080 560 від 5 днів
5 чол. 1300 700€ від 5 днів
1 дитина * 300 140 від 5 днів

*Окремо оплачується консульський збір, додаткові послуги візового центру та переклад документів на англійську мову (ліцензійний переклад)

Що входить у вартість наших послуг

 • Оцінка шансів на отримання візи
 • Допомога у виборі типу візи
 • Підготовка та консультація щодо пакету документів
 • Визначення успішної стратегії подачі
 • Оплата всіх необхідних зборів
 • Заповнення візової анкети
 • Призначення зручної дати візиту до візового центру
 • Відстеження статусу кейсу у посольстві
 • Здійснення зв’язку з аплікантом та посольством у разі запиту додаткової інформації від посольства

Особливості даного типу візи

Особливість англійської гостьової візи полягає в тому, що вона оформлюється в тому випадку, якщо відвідати Сполучене Королівство вас запрошують близькі родичі, які мають громадянство або посвідку на проживання. Саме тому вона називається CFAMILY VISIT. На запрошення від далеких родичів або друзів оформляється віза C-VISIT, яку зазвичай отримують заявники, які мають туристичні цілі. З цього можна зробити висновок, що для отримання гостьової («сімейної») візи вам знадобляться, в тому числі, документи, що підтверджують ваш зв’язок зі стороною, що запрошує. Про цю та інші особливості візи в Англію на запрошення і піде мова в даній статті.

гостевая виза в Великобританию

Оформлення гостьової візи до Британії в Україні

Як і інші візи відвідувача, гостьова віза може бути оформлена на короткий (6 місяців) і на тривалий (2, 5, 10 років) термін. Протягом будь-якого з них ви можете в’їжджати до Британії скільки завгодно раз, однак тривалість однієї поїздки не повинна бути більше 180 днів. Віза на запрошення не розрахована на тривале проживання в країні і не передбачає можливості міграції. Порушення візового режиму може стати причиною довічної заборони на в’їзд до Сполученого Королівства, а це значить, що побачитися з рідними стане набагато складніше. Тому ми рекомендуємо уважно проаналізувати, чи підходить вам ця віза, перш ніж подавати документи.

Якщо співробітник прикордонної служби оцінить вас як благонадійного заявника, то отримати довгострокову візу до Британії з першого разу вам буде простіше, ніж простому туристу, адже її необхідність досить просто обгрунтувати бажанням бачитися з родичами. Але це не означає, що схвалення буде відбуватися автоматично. Розглядатися будуть як документи заявника, так і документи, що запрошує, що робить процес оформлення цієї візи більш складним, ніж отримання туристичної або ділової візи. Адже добре відомо, що наявність рідних, які живуть в країні, яку ви відвідуєте, спрощує нелегальну міграцію.

Хто може вислати вам запрошення на візу в Англію?

 • Чоловік / дружина, батько, мати, сестра, брат, син або дочка
 • Дідусь, бабуся, онук чи внучка
 • Чоловік / дружина матері, батька, брата, сестри, дочки або сина
 • Вітчим, мачуха, падчерка, пасинок, зведені брат або сестра

Часто у заявників виникає питання, чи дійсно необхідно надавати документи приймаючої сторони. Адже візовий офіцер має доступ до баз даних громадян і осіб, що тимчасово проживають на території країни, а значить, може перевірити всі відомості сам. Зрозуміло, зробити він це може, але тут варто говорити про доцільність таких дій. Завжди простіше відмовити заявнику в візі, якщо якийсь інформації про запрошує стороні не вистачає, ніж докладати додаткові зусилля, звертатися в інші джерела і служби, щоб шукати ці дані самостійно. Саме тому краще зайвий раз потурбувати рідних і попросити копії їх документів, ніж потім подавати повторний пакет документів після відмови.

Документи для гостьової візи до Британії

 1. Запрошення від рідних. Для нього немає якоїсь особливої форми, його не потрібно завіряти у нотаріуса. Найпростіший варіант – лист на електронну пошту. У ньому повинні бути вказані повні дані запрошує вас родича (добре, якщо ви активно спілкуєтесь і часто бачитеся), ступінь вашого споріднення, передбачувані дати поїздки, короткі плани на неї, а також де ви будете проживати, і хто оплачує поїздку.
 2. Підтвердження їх статусу в країні. Тут все досить просто: знадобиться або копія першого розвороту британського паспорта, або копія дозволу на проживання. Якщо ваш родич отримав цей статус недавно, то можна прикласти інші документи, які показують, що процес проходив легально.
 3. Фінансові гарантії. Ідеальний варіант – коли ви повністю або частково оплачуєте свою поїздку. У такому випадку знадобиться ваша довідка з роботи і виписка з банку, що підтверджує наявність коштів на рахунку. Це зайвий раз підкреслить наявність у вас тісних зв’язків з батьківщиною та причини повернутися додому. Якщо ж поїздка хоча б частково оплачується стороною, що запрошує, то знадобляться фінансові документи від них.
 4. Інші документи. Оскільки ситуація кожного заявника індивідуальна, вам можуть знадобитися додаткові підтвердження, які доведуть вашу благонадійність і продемонструють ваші прив’язки до батьківщини. Це може бути свідоцтво про шлюб, про народження дітей, довідка з навчання та багато іншого.

Залиште заявку на оформлення візи по запрошенню до Британії

  Підготовка документів і звернення за гостьовою візою до Британії

  Складність отримання гостьової візи в Англію пояснюється тим, що аналізується не тільки ситуація заявника, але також і запрошуюча сторона. Свою роль зіграти може будь-яка деталь: аж до того, як і за якою візі родич поїхав до Сполученого Королівства. Саме тому недостатньо просто зібрати документи, які підтвердять ваш стабільний і високий дохід в Україні. Необхідно проаналізувати всю ситуацію в комплексі, в іншому випадку вашу візову історію може затьмарити відмова, якогу цілком можна було уникнути. І ми пропонуємо вам свої послуги саме для того, щоб все пройшло швидко, гладко і з першого разу.

  Наша компанія завжди орієнтована на результат, тому з самого першого звернення до нас ви отримаєте вичерпні консультації та корисні поради. Ми підходимо до аналізу ситуації кожного заявника індивідуально, що дозволяє нам допомогти вам сформувати оптимальний пакет документів. Ми виконаємо всі необхідні переклади, заповнимо візову анкету англійською мовою і запишемо вас на подачу документів. Заяви на гостьову візу в Англію в Україні приймаються тільки у візовому центрі в Києві і тільки за умови особистої подачі (тому що у вас збирають біометричні дані). Для зручності заявників з регіонів ми розробили схему віддаленої роботи, що також економить ваш час і зусилля.

  Ми супроводжуємо своїх клієнтів протягом усього процесу оформлення візи. Ми працюємо в тому числі і зі складними випадками, і з заявниками після відмови. Всі наші фахівці – досвідчені професіонали своєї справи, які будуть раді допомогти вам побачитися з рідними і отримати можливість зустрічатися з ними в Сполученому Королівстві.

  Залишити коментар

  Складність візи в Великобританію

  8/10
  Дуже складна
  Оформлення візи займе приблизно 25 днів
  Чому?
  • Віза видається терміном від 6 місяців громадянам України
  • Немає особистої співбесіди у посольстві
  • Можливо пришвидшити термін розгляду за додаткову оплату
  • Тривалий термін очікування рішення (від 15 робочих днів)
  • Особиста подача документів у візовому центрі в Києві
  • Документи потрібно перекладати на англійську мову
  • Надавати необхідно повний пакет документів
  • Візові офіцери рішення приймають суб'єктивно та не завжди справедливо

  Замовлення зворотнього дзвінка

   Оформити заявку

     Додати відгук