Віза сезонного працівника у Британію

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 524 оценок, среднее: 4,64 из 5)
Loading...

Віза сезонного працівника в Англію

Контакти: +38 (097) 656-13-37, +38 (095) 656-13-37, +38 (093) 656-13-37 info@visaglobal.com.ua

Кількість Наші послуги Конс. сбор Термін оформлення
1 чол. 300 292 від 5 днів

*Окремо оплачується консульський збір, додаткові послуги візового центру та переклад документів на англійську мову (ліцензійний переклад)

Що входить до вартості наших послуг?

 • Оцінка шансів на отримання візи
 • Допомога у виборі типу візи
 • Підготовка та консультація щодо пакету документів
 • Визначення успішної стратегії подачі
 • Оплата всіх необхідних зборів
 • Заповнення візової анкети
 • Призначення зручної дати візиту до візового центру
 • Відстеження статусу кейсу у посольстві
 • Здійснення зв’язку з аплікантом та посольством у разі запиту додаткової інформації від посольства

Віза до Британії для сезонного працівника

Щоб приїхати до ВБританії для сезонної роботи терміном до 6 місяців, необхідно отримати візу категорії T5 — Temporary Worker visa. Віза цього рівня дозволяє громадянам України влаштуватися на короткострокову роботу на території Сполученого Королівства, ближче познайомитись із британським способом життя та культурою країни.

На робочу візу сезонного працівника можуть претендувати українці, які планують приїхати до Британії на заробітки для виконання сільськогосподарських робіт на одній з англійських ферм. За українськими мірками робоча сила у Великій Британії цінується високо, навіть якщо йдеться про роботу, яка не потребує певної кваліфікації. Так, за годину роботи на фермі (збирання фруктів та овочів) можна заробити 12 британських фунтів, тобто. близько 200 фунтів на місяць. За сезон заробіток виходить цілком пристойний, навіть якщо зважити на всі витрати, пов’язані з отриманням візи сезонного працівника та оплатою консульського збору.

Особливості візи Temporary Worker

Як і у віз інших категорій, Tier 5 має свої нюанси — переваги та недоліки:

 1. Віза Tier 5 дозволяє на законних підставах працювати у Британії та користуватися всіма соціальними гарантіями.;
 2. Temporary Worker visa не является шагом к получению вида на жительства;
 3. З цієї категорії не вдасться перейти на візу вищого рівня;
 4. Від претендента на отримання Tier 5 не потрібне офіційне підтвердження знання англійської;
 5. За візою даного рівня не можна влаштуватися на постійну роботу у Великій Британії, паралельно працювати на другій роботі. Не можна привести із собою членів сім’ї;
 6. Заявнику необхідно довести, що на території Сполученого Королівства він має намір займатися діяльністю, яка відповідає обраній категорії візи, його фізичному стану, кваліфікації та наявним професійним навичкам.;

Отримання цього дозволу на в’їзд у країну неможливе без запрошення з боку роботодавця. Крім запиту від приймаючої сторони, необхідно підготувати значний пакет документів та заповнити анкети, помилки яких неприпустимі.

Щоб уникнути неприємностей і отримати заповітну візу тимчасового працівника з першого разу, скористайтеся послугами візового експерта VisaGlobal. Ми знаємо всі тонкощі взаємодії з візовими офіцерами, допоможемо сформувати повний пакет паперів для ухвалення британською стороною позитивного рішення.

Віза даного рівня видається терміном до 6 місяців або на період дії контракту з британським роботодавцем — залежно від того, що настане раніше.

Залиште заявку на оформлення візи сезонного працівника до Англії.

  Які документи потрібні для отримання Тier 5

  Робоча віза сезонного працівника до Британії для пересічних українців — можливість перебувати та заробляти у благополучній європейській країні протягом півроку. Для отримання дозволу цієї категорії необхідно підготувати пакет документів, який може змінюватись в залежності від конкретної ситуації. У базовий список входять:

  • анкета-заява на отримання робочої візи;
  • офіційне запрошення (лист-сертифікат) від британського роботодавця;
  • чинний закордонний паспорт та всі попередні закордонні паспорти;
  • український паспорт;
  • документальне підтвердження фінансової спроможності заявника;
  • довідка з місця роботи із зазначенням посади, окладу та стажу роботи;
  • підтвердження оплати консульського збору для отримання візи;

  Консульський збір на сезонну візу терміном на півроку становить 244 фунти стерлінгів за курсом консульства на день оплати. Щоб підтвердити фінансову спроможність, претенденту необхідно надати банківську виписку зі свого рахунку, на якому за останні три місяці залишок не опускався нижче 945 фунтів. Якщо британський роботодавець належить до високої категорії та зможе забезпечити проживання та харчування працівника на своїй території, то доводити фінансову спроможність не доведеться.

  Міністерство внутрішніх справ Великобританії залишає за собою право вимагати додаткові документи від претендента після подання заяви. Це може бути, наприклад, довідка про відсутність судимості або медичний висновок щодо стану психічного здоров’я заявника.

  Як отримати візу сезонного робітника

  Для початку потрібно знайти в Британії компанію, яка має урядовий сертифікат, що дозволяє приймати на роботу громадян інших держав – Certificate of sponsorship. Така роздільна здатність є далеко не у всіх британських роботодавців.

  Великобританія належить до європейських країн зі складною міграційною політикою. Для отримання візи тимчасового працівника громадянам України доведеться докласти чимало зусиль. Головне завдання переконати візових офіцерів у своєму твердому намірі повернутися на батьківщину. Підтвердженням цього можуть стати довідки про родичів, що проживають в Україні, свідоцтва про власність на об’єкти нерухомості тощо.

  Візовий експерт VisaGlobal з 2015 року надає професійну допомогу громадянам України щодо отримання складних віз. Однією з таких віз є робоча тимчасова (сезонна) віза до Великої Британії Tier 5. Ми візьмемо на себе кропітку частину роботи, вирішимо всі бюрократичні питання, використовуючи свій накопичений досвід.

  Зверніть увагу, ми не займаємося пошуком роботи у Великій Британії та працевлаштуванням українських громадян, ми допомагаємо отримати візу тим, хто вже знайшов відповідну вакансію.

  Як продовжити візу сезонного працівника

  Стандартний термін дії візи сезонного працівника – 6 місяців. Робоча віза категорії Т5 не підлягає пролонгації та не передбачає отримання постійного посвідки на проживання.

  Відразу після повернення в Україну після закінчення цього терміну можна подати новий запит на візу. Якщо жодних порушень законодавства з боку заявника не було, то ймовірно нова заявка на візу буде схвалена британською стороною.

  Залишити коментар

  Складність візи в Великобританію

  8/10
  Дуже складна
  Оформлення візи займе приблизно 25 днів
  Чому?
  • Віза видається терміном від 6 місяців громадянам України
  • Немає особистої співбесіди у посольстві
  • Можливо пришвидшити термін розгляду за додаткову оплату
  • Тривалий термін очікування рішення (від 15 робочих днів)
  • Особиста подача документів у візовому центрі в Києві
  • Документи потрібно перекладати на англійську мову
  • Надавати необхідно повний пакет документів
  • Візові офіцери рішення приймають суб'єктивно та не завжди справедливо

  Замовлення зворотнього дзвінка

   Оформити заявку

     Додати відгук