Ukraine Extension Scheme

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 318 оценок, среднее: 4,90 из 5)
Loading...

Програма для громадян України Ukraine Extension Scheme

Контакти: +38 (097) 656-13-37, +38 (095) 656-13-37, +38 (093) 656-13-37 info@visaglobal.com.ua

Віза Тип візи Ціна
Residence permit PR 300

*Окремо оплачується консульський збір, додаткові послуги візового центру та переклад документів на англійську мову (ліцензійний переклад)

Що входить у вартість наших послуг?

 • Підготовка та консультація щодо пакету документів
 • Визначення успішної стратегії подання
 • Заповнення візової анкети
 • Призначення зручної дати візиту до візового центру
 • Відстеження статусу кейсу у посольстві
 • Здійснення зв’язку з аплікантом та посольством у разі запиту додаткової інформації від посольства

Ukraine Extension Scheme - як працює візова програма для громадян України

Військові дії в Україні істотно вплинули на британську міграційну політику. Влада Британії запустила відразу кілька програм підтримки громадян України, які потребують допомоги. Одна з таких програм – Ukraine Extension Scheme (у перекладі з англійської – Схема Продовження Перебування). Хто може розраховувати на участь у новій програмі і що для цього потрібно зараз розповімо.

Переваги нової програми підтримки українців

Спеціальна візова програма пролонгації під назвою Ukraine Extension Scheme розроблена для швидкого продовження українським громадянам дозволу на проживання на території Сполученого Королівства на строк до трьох років. Програма почала діяти 3 травня 2022 року, вона дозволяє заявникам не лише проживати у Великій Британії, а й займатися трудовою діяльністю, навчатися та отримувати державну допомогу від британської влади.

Для подання відповідної заявки на продовження візи за спрощеною гуманітарною програмою, перебуваючи за межами Сполученого Королівства, достатньо заповнити анкету та прикріпити до заяви необхідні документи в режимі он-лайн.

Залишіть заявку на оформлення заявки за програмою Ukraine Extension Scheme

  Особливості програми Ukraine Extension Scheme

  1. Для подання заявки на продовження візи за спрощеною схемою заявникам не доведеться сплачувати візовий збір за імміграційне медобслуговування та проведення біометрії.
  2. Програма підтримки Схема Пролонгації Перебування має гуманітарне значення і не є кроком для отримання статусу резидента. Важливий момент: час перебування в United Kingdom за цією програмою, не враховується як період, необхідний для отримання постійного ПМП в Британії.
  3. Заяви щодо нової Схеми Ukraine Extension вивчаються британською стороною у пріоритетному (прискореному) порядку. Британська візова служба зі свого боку обіцяє ухвалити рішення щодо заяви на пролонгацію візи за програмою Ukraine Extension Scheme у найкоротші терміни. Точні рамки не вказуються, але зазвичай рішення приймається протягом кількох днів.
  4. Для громадян України запропонована британською стороною Схема продовження перебування – це можливість працювати, вчитися, орендувати житлову площу, отримувати доступ до передбачених урядом Великобританії пільг.

  Приклад дозволу на перебування виданий за програмою Ukraine Extension Scheme

  Хто може скористатися Схемою продовження терміну перебування

  Усі громадяни України та їх найближчі родичі (подружжя, постійні партнери, неповнолітні діти та батьки), які мали дозвіл на перебування у Великобританії до 18.03.2022, можуть подати заявку за програмою гуманітарних віз. Подати заявку можуть і ті, у кого такий дозвіл було видано раніше, але термін його дії сплив у 2022 році.

  Які документи знадобляться?

  При поданні електронної заяви за спрощеною схемою продовження терміну перебування достатньо надати наступні базові документи:

  • чинний закордонний паспорт або інший основний документ, що посвідчує особу
  • документ, що підтверджує наявність раніше виданого дозволу на тимчасове проживання у UK
  • документ, що вказує на наявність родинних зв’язків із громадянином України – для членів сім’ї заявника, які не мають українського громадянства

  Якщо подружні стосунки офіційно не оформлені (св-во про шлюб немає), можна надати документи та інші докази, що підтверджують спільне проживання заявників протягом останніх 2-х років.

  Біометричні дані - що потрібно знати

  Після подання заяви потрібно особисто відвідати відділення UKVCAS (Імміграційна служба Великобританії), щоб надати біометричні дані (зроблять фото та знімуть відбитки пальців). Такі дані необхідні оформлення дозволу на проживання. Важливо також наголосити, що наявність біометричного закордонного паспорта не звільняє від необхідності відвідування Візового Центру.

  Дітям до 5-ти років відбитки пальців здавати не доведеться, проте їхня особиста присутність у представництві Імміграційної служби Британії необхідна для проходження процедури фотографування.

  Допомога в оформленні візи за Схемою Ukraine Extension Scheme

   Ukraine Extension Scheme — це безкоштовний візовий маршрут для українців, котрі опинилися у складній ситуації. Не потрібно проходити якісь мовні тести і оплачувати стандартні візові збори, проте пройти перевірку безпеки все ж таки доведеться. Оформлення візи до Британії за програмою Ukraine Extension Scheme — процедура, яка потребує дотримання ряду формальностей, тому потрібно відповідально підійти до заповнення документів.

  Як пояснює британська сторона, такий підхід життєво важливий не лише для забезпечення безпеки громадян Великобританії, а й для забезпечення того, щоб допомога доходила до тих українців, хто справді її потребує. Безпека та перевірка особи кожного заявника були і залишаються фундаментальною частиною будь-якого візового процесу. Рішення про Ваше право на участь у програмі спрощеного продовження приймає британський уряд за результатами об’єктивної оцінки наданих даних.

  Якщо Вам потрібна допомога в оформленні візи або продовженні терміну її дії, візові експерти компанії VisaGlobal завжди готові взяти на себе всі клопоти. Наші досвідчені співробітники розкажуть про всі доступні програми, що дозволяють за спрощеною схемою продовжити термін дії дозволу на перебування або змінити імміграційний статус.

  Ми надамо Вам вичерпну консультацію щодо порядку, вимог та плюсів подання заяви на продовження дозволу на легальне перебування у Британії за гуманітарною схемою Ukraine Extension Scheme. Якщо Ви вже зробили звернення, але з якоїсь причини отримали відмову, ми допоможемо розібратися в ситуації та досягти позитивного рішення!

   

  Залишити коментар

  Складність візи в Великобританію

  8/10
  Дуже складна
  Оформлення візи займе приблизно 25 днів
  Чому?
  • Віза видається терміном від 6 місяців громадянам України
  • Немає особистої співбесіди у посольстві
  • Можливо пришвидшити термін розгляду за додаткову оплату
  • Тривалий термін очікування рішення (від 15 робочих днів)
  • Особиста подача документів у візовому центрі в Києві
  • Документи потрібно перекладати на англійську мову
  • Надавати необхідно повний пакет документів
  • Візові офіцери рішення приймають суб'єктивно та не завжди справедливо

  Замовлення зворотнього дзвінка

   Оформити заявку

     Додати відгук