Дитяча віза у Британію

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 318 оценок, среднее: 4,38 из 5)
Loading...

Дитяча віза в Англію

Контакти: +38 (097) 656-13-37, +38 (095) 656-13-37, +38 (093) 656-13-37 info@visaglobal.com.ua

Опис візи Наші послуги Конс. збір Строки оформлення
Віза для дитини до 18 років  300 від 140 від 5 днів

*Окремо оплачується консульський збір, додаткові послуги візового центру та переклад документів на англійську мову (ліцензійний переклад)

Що входить у вартість наших послуг

 • Допомога у виборі типи візи
 • Оцінка шансів на отримання візи
 • Сплата консульського збору
 • Заповнення онлайн анкет
 • Підготовка та консультація по пакету документів
 • Призначення зручною дати здачі біометрії і подачі паспорта в візовий центр
 • Відстеження і повідомлення про можливість отримання паспорта з посольства

Віза в Англію для дитини у 2024 році

Для неповнолітніх дітей, які відправляються до Сполученого Королівства з короткостроковим візитом, оформляється спеціальна віза типу C-VISIT-CHILD. Вона передбачає можливість здійснення поїздок з метою туризму, відвідування родичів або друзів, а також навчання в мовній школі, участі в змаганнях і виступах або відпочинку в дитячому таборі. Прикордонна служба Британії вкрай уважно ставиться до дітей до 18 років, які претендують на візу до Англії, тому до оформлення варто підходити з великою уважністю. У цій статті ми розглянемо особливості дитячої візи і необхідні для неї документи.

Виза для ребенка в Великобританию (Англию)

Оформлення візи до Британії для дитини в Україні

Як і у випадку з туристичними, діловими та гостьовими візами для дорослих, віза для дитини до Британії може оформлятися на короткий термін (6 місяців) і на тривалий термін (2, 5 або 10 років), з можливістю здійснення по ній декількох поїздок, по тривалості що не перевищують 180 днів. Втім, іноді на першій дитячій візі може стояти кількість відвідувань (одне або два), які не можна перевищувати. Якщо ж ви хочете оформити для своєї неповнолітньої дитини довгострокову візу в Англію, то варто підійти до підготовки документів ще більш ретельно. Крім того, при цьому вкрай бажано, щоб у дитини або у вас в паспортах вже стояли мінімум дві короткострокові британські візи, отримані раніше.

Які основні умови отримання дитячої візи до Британії?

 • Запланований термін відвідування не більше 6 місяців
 • Документально доведено, що дитина повернеться додому після закінчення поїздки
 • Надані достатні фінансові гарантії від спонсора (як правило, батьків)
 • Вказані докладні відомості про батьків або опікунів (адреса проживання, контактні дані і т.д.)
 • Повідомлені дані людини (організації / контактної особи), що несе відповідальність за дитину в поїздці
 • Протягом усієї поїздки забезпечені заходи безпеки і дотримані інтереси дитини

Як випливає з інформації вище, посольство Сполученого Королівства приділяє особливу увагу забезпеченню безпеки неповнолітніх дітей, що звертаються за візою до Британії. Тому якщо у візового офіцера при розгляді документів складеться враження, що на тому чи іншому етапі поїздки у дитини можуть виникнути якісь проблеми або складності, то у візі буде відмовлено. Тому, збираючи пакет документів, вам потрібно надати дані про маршрут поїздки (від пункту відправлення до місця проживання в Великобританії), вказати контактні дані батьків в Україні (якщо дитина їде один або з іншим супроводжуючим, крім батьків), адреса проживання на місці і всі переміщення, якщо вони передбачені.

Залиште заявку на оформлення дитячої візи до Британії

  Віза до Британії для дитини Accompanied та Unaccompanied

  Для неповнолітніх заявників передбачено два типи візи до Британії: із супроводом (accompanied) і без супроводу (unaccompanied). При оформленні кожного з них є свої особливості. У візі із супроводом можна вказати імена двох можливих супроводжуючих (батьки, опікуни, керівники шкільної групи і т.п.), і в цьому випадку протягом усього терміну дії візи дитина зможе в’їжджати в Англію лише з кимось із них. Згода на виїзд при цьому має бути складено на відповідну особу. При оформленні візи без супроводу дитина зможе відвідувати країну одина (і з супроводжуючими теж), і в дитини також має бути згода на виїзд без супроводу. Другий варіант часто використовується для довгострокових віз, адже за кілька років поїздки можуть відбуватися з різними дорослими.

  Зверніть увагу, що отримати візу з супроводом простіше, адже візовий офіцер матиме на руках детальну інформацію про людину, яка буде нести відповідальність за дитину в поїздці. У зв’язку з цим розгляд документів на дитячу візу без супроводу може зайняти трохи більше часу. Все оформлення віз для громадян України відбувається в Посольстві Британії в Варшаві, а подаються документи у візовому центрі в Києві (тому необхідно враховувати терміни доставки документів при плануванні поїздки). Незалежно від віку дитини, вона повинен бути присутня при подачі документів для здачі біометричних даних. При цьому його може супроводжувати будь-яка доросла людина, необов’язково хтось із батьків, і довіреність в цьому випадку не знадобиться.

  Приклад візи до Британії для дитини

  Виза в Великобританию (Англию) для ребенка

  Документи для дитячої візи до Британії

  1. Пояснення мети поїздки. В алежності від планів на відвідування Сполученого Королівства, необхідно надати підтверджуючі документи: маршрут поїздки для туризму, запрошення від родичів при гостьовому візит, запрошення від школи або табору, якщо мета – навчання або відпочинок. Скрізь повинні бути вказані контактні дані особи, відповідальної за дитину, якщо батьки його її не супроводжують. Важливо довести візовому офіцерові, що дитина не залишиться без нагляду.
  2. Довідка з місця навчання дитини. Цей документ вказує, що у заявника є певна зайнятість в Україні, а значить, він повернеться додому для продовження освіти. Такі довідки виглядають по-різному в залежності від навчального закладу, але обов’язково має бути присутнім його назва, адреса і телефон, дані дитини (ім’я, клас / курс, напрямок навчання). Без цього документа заяву на візу у вас не візьмуть до розгляду.
  3. Документи спонсора поїздки. Один з найголовніших факторів, що дозволяють отримати схвалення з дитячої візі до Британії, це фінансові документи спонсора або спонсорів (довідка з роботи, виписка з банківського рахунку). Важливо показати, що витрати дитини на поїздку будуть покриті в повному обсязі. Як правило, спонсором виступає один або відразу обидва батьки. Це для офіцера посольства виглядає набагато логічніше, ніж спонсорство далеких родичів або знайомих (при наданні документів від них є серйозний ризик відмови).
  4. Дозвіл на виїзд. Цей документ потрібно в тому випадку, якщо неповнолітня дитина виїжджає за кордон тільки з одним батьком або взагалі без них. Оформляється і завіряється згода у нотаріуса (в друкованій або рукописній формі). Він може мати будь-який термін дії, а також в ньому можуть бути вказані і інші країни, крім Британії. В візовий центр здається тільки копія згоди.

  Підготовка документів і звернення за дитячої візою до Британії

  Ми неодноразово підкреслювали раніше, що посольство вкрай уважно ставиться до заяв на отримання візи для дитини до Британії. Це означає, що при зборі пакету документів, їх перекладі, а також заповненні анкети англійською мовою у вас може виникнути велика кількість питань і не менше складнощів. Наша компанія готова допомогти вам з оформленням дитячої візи. Ми регулярно допомагаємо отримувати британські візи як одиночним заявникам, так і дитячим групам. Незалежно від кількості аплікантів, наші фахівці розглядають кожну ситуацію індивідуально, допомагаючи зібрати всі потрібні документи.

  Ми здійснюємо всі переклади, заповнюємо візову анкету та супроводжуємо вас протягом всього процесу отримання візи до Англії. У нас добре налагоджена система дистанційної роботи із заявниками, що зручно жителям регіонів і великим групам. Якщо ви плануєте відправити дитину до Англії, зв’яжіться з офісом нашої компанії, і ви отримаєте всі необхідні консультації та індивідуальний список документів. Ми організуємо процес їх перекладу і формування фінального пакета з урахуванням ваших побажань. Вам буде потрібно тільки приїхати і відвідати з дитиною візовий центр в Києві, щоб зробити відбитки пальців, а також передати документи в роботу.

  З нами ви не тільки заощадите час і сили, а й зможете бути впевнені в позитивному результаті. Ви завжди будете отримувати тільки актуальну і коректну інформацію, від першого дзвінка нам, до моменту коли готовий паспорт з візою виявиться у вас на руках. Довіряючи нам, ви робите правильний вибір, а всю складну і колпітку роботу з документами зробимо ми – за вас!

  Залишити коментар

  Складність візи в Великобританію

  8/10
  Дуже складна
  Оформлення візи займе приблизно 25 днів
  Чому?
  • Віза видається терміном від 6 місяців громадянам України
  • Немає особистої співбесіди у посольстві
  • Можливо пришвидшити термін розгляду за додаткову оплату
  • Тривалий термін очікування рішення (від 15 робочих днів)
  • Особиста подача документів у візовому центрі в Києві
  • Документи потрібно перекладати на англійську мову
  • Надавати необхідно повний пакет документів
  • Візові офіцери рішення приймають суб'єктивно та не завжди справедливо

  Замовлення зворотнього дзвінка

   Оформити заявку

     Додати відгук